Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

description مجموعه داستان های کوتاه واقعی و غیر واقعی و زیبا  Empty مجموعه داستان های کوتاه واقعی و غیر واقعی و زیبا

more_horiz
مدیر: خانم اگه میخوای اسم دخترت رو بنویسی باید صدو پنجاه هزار تومن بریزی به حساب همیاری... زن : مگه اینجا مدرسه دولتی نیست !؟ - اگه دولتی نبود که می گفتم یک میلیون تومن بریز!!زن : آقا آخه مدارس دولتی نباید شهریه بگیرن!- این که شهریه نیست اسمش همیاریه! زن : اسمش هر چی هست.تلویزیون گفته به همه مدارس بخشنامه شده که مدارس دولتی هیچگونه وجهی نمیتونن دریافت کنن! - خب برو اسم بچت را تو تلویزیون بنویس!! اینقدر هم وقت منو نگیر... زن : آقای مدیر من دوتا بچه یتیم دارم! آخه از کجا بیارم ؟!! ـ خانم محترم! وقتی وارد اینجا شدی رو تابلوش نوشته بود یتیم خونه یا مدرسه؟! آهای مستخدم،این خانم رو به بیرون راهنمایی کن!! ... زن با چشمهای پر اشک منتظر اتوبوس واحد بود... اتومبیل مدل بالائی ترمز کرد... روزنامه ای که روی صندلی جا مانده بود رو برداشت و بهش خیره شد : کمیته مبارز با فقر در جلسه امروز ... ستاد مبارزه با بیسوادی ... تیتر درشت بالای صفحه نوشته بود : با ۲۰۰۰۰۰ زن خیابانی چه می کنید !؟ زن با خودکاری که از کیفش بیرون آورده بود عدد را تصحیح کرد: با ۲۰۰۰۰۱ زن خیابانی چه می کنید !؟

description مجموعه داستان های کوتاه واقعی و غیر واقعی و زیبا  EmptyRe: مجموعه داستان های کوتاه واقعی و غیر واقعی و زیبا

more_horiz
بینهایت زیبا و پر معنی و گیرا

description مجموعه داستان های کوتاه واقعی و غیر واقعی و زیبا  EmptyRe: مجموعه داستان های کوتاه واقعی و غیر واقعی و زیبا

more_horiz
ممنون جالب بود
گوشه ای از دردهای اجتماع که مسئولین آنرا دروغ می دانند
باید به آن زن می گفتید که با آن فلان شماره که جهت پیگیری و اعلام شکایت اعلان می شود و هیچ نتیجه ای در بر نمی دهد ،جهت رسیدگی وزیر تماس حاصل فرمایند 16 24 38
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply