Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionحذف نوجوانان تلخ اما واقعی Emptyحذف نوجوانان تلخ اما واقعی

more_horiz
حذف تيم ملي نوجوانان در مرحله يک هشتم جام جهاني
دوباره طعم تلخ شکست
تنها چيزي که از ديدار پنجشنبه شب تيم ملي نوجوانان برابر اروگوئه باقي ماند يک گل، يک بازي جوانمردانه و يک شرمندگي براي علي دوستي بود. هر چند بسياري از اهالي فوتبال و فدراسيون فوتبال اميد زيادي داشتند تيم ملي نوجوانان به مرحله يک چهارم جام جهاني صعود کند اما پيروزي ديدار حساس ايران - اروگوئه از آن حريف شد.

شکست و ناکامي نوجوانان ملي پوش اگرچه سنگين و غيرمنتظره بود اما آنها از امروز تيم ملي جوانان ايران به حساب مي آيند و در آينده فرصت حضور در جام جهاني را خواهند داشت. ديدار ايران - اروگوئه در ورزشگاه «آسوئه کالابار» به قضاوت «استفان لانوي» فرانسوي برگزار شد. دو تيم در پايان 90 دقيقه وقت قانوني به تساوي بدون گل دست يافتند تا سرنوشت مسابقه در وقت اضافه تعيين شود. در دقيقه 104 «سباستين گاليگوس» بازيکن اروگوئه بود که اولين گل را وارد دروازه ايران کرد. در 15 دقيقه دوم ايمان شيرازي مدافع ايران با دريافت کارت زرد دوم از بازي اخراج شد و دقيقه 117 روي اشتباه صادقي (دروازه بان تيم ملي ايران) دومين گل مجدداً توسط «گاليگوس» به ثمر رسيد. هر چند دو دقيقه پس از دريافت گل دوم از سوي تيم ملي اروگوئه، افشين اسماعيل زاده نخستين گل را براي تيم ايران به دست آورد اما زمان بازي اجازه نداد ملي پوشان ايراني فاصله خود را از بين ببرند و راهي مرحله يک چهارم شوند. پس از پايان اين ديدار تلخ نايب رئيس فدراسيون فوتبال وارد رختکن نوجوانان ملي پوش شد تا با سرمربي تيم صحبت کند اما آنچه مهدي تاج با آن روبه رو شد اشک ريزان نوجوانان بود؛ «سعي کردم به بازيکنان روحيه دهم. آنها به شدت گريه مي کردند که از اين مساله به شدت شرمنده شدم. خطاب به آنها گفتم اميدوارم با اين گريه ها غيرت و تعصب ايراني در شما نميرد و سبب بزرگ تر شدن شخصيت شما شود. از تک تک آنها و همين طور کادر فني تشکر کردم.» بيش از هر چيز زحمات و لياقت علي دوستي مهر (سرمربي تيم ملي نوجوانان) مورد توجه نايب رئيس قرار گرفته تا جايي که او از ادامه همکاري با سرمربي تيم ملي خبر مي دهد و مي گويد؛ «از همين لحظه تيم ملي نوجوانان به تيم ملي جوانان تبديل مي شود و سرمربي آن هم دوستي مهر است.» با اينکه سرمربي تيم ملي فوتبال نوجوانان از عملکرد شاگردانش از نخستين تا آخرين ديدارها راضي است اما او خود را شرمنده مردم ايران مي داند. علي دوستي مهر اميد زيادي براي صعود تيمش داشت اما سرنوشت و نتيجه بازي آن گونه که او پيش بيني مي کرد، رقم نخورد؛ «از بازيکنانم در ديدار با اروگوئه راضي هستم اما تنها شرمنده 70 ميليون ايراني شدم. مجبوريم خجالت زده و دست خالي به کشور بازگرديم.» بنا به اعتقاد آقاي سرمربي جام جهاني آخرين مرحله از فوتبال است و تمام تيم هايي که در اين رقابت ها حضور دارند قطعاً از قدرت بدني و تکنيکي بالايي برخوردار هستند؛ «اروگوئه هم تيم خوبي بود و هم فوتبال قدرتي برابر ما بازي کرد.»

descriptionحذف نوجوانان تلخ اما واقعی EmptyRe: حذف نوجوانان تلخ اما واقعی

more_horiz
من بازی رو دیدم 46
بعد از اینکه گل اول رو خوردن خودشونو باختن برای همینم شکست خوردن 61

descriptionحذف نوجوانان تلخ اما واقعی EmptyRe: حذف نوجوانان تلخ اما واقعی

more_horiz
سلام
آره آبجي نيلوفر حسود راست ميگه ولي واقعا كم آوردن از لحاظ جسماني ولي هر شكست چتري براي سقوط آزاد و بس انشاا..همه موفق باشند [You must be registered and logged in to see this image.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply