Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionپزشك يا دام پزشك Emptyپزشك يا دام پزشك

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionپزشك يا دام پزشك EmptyRe: پزشك يا دام پزشك

more_horiz
عجب قاراشمیشیه .

more_horiz
che joOri vaght karde ein hame madrak begyre? 24

more_horiz
این دیگه اخرشه فکر کنم نابقه است 13 24

more_horiz
آره احتمالا" نابغه باشه !

more_horiz
سلام دوستان
این تصویر که حاج رضای عزیز قرار دادند داستانی داره واسه خودش که من عیناً از سایت پزشکان بدون مرز براتون نقل میکنم :

مهر ۲۸, ۱۳۸۵

آخرالعلوم در طبابت *(درمان کلیه بیماریهای پزشکی، دامپزشکی، دندانپزشکی ،جراحی، زنان ، چشم پزشکی،اطفال …فقط با یک ویزیت)

[You must be registered and logged in to see this image.]

تاریخ طب در ایران و جهان شاهد افراد متقلب زیادی بوده که خود را بعنوان پزشک ، دندانپزشک، داروساز و حتی اساتید دانشگاه معرفی کرده بودند و بعضی از آنها مدتی هم به کار طبابت و حتی تدریس در دانشگاه مشغول بودند. اما تاکنون تاریخ پزشکی ایران شاهد فردی نبوده است که در اکثر علوم طب (پزشکی، دامپزشکی، دندانپزشکی ،جراحی، زنان و زایمان ،اعصاب و روان، چشم پزشکی،اطفال ، داخلی،نازایی و ……. مهارت داشته باشد.

در تاریخ ۲۷/۷ /۸۵ (پنجشنبه ) در پی اطلاع خبرنگاران سایت پزشکان بدون مرز در شهر گرمسار در استان سمنان ، از تهیه تابلویی جهت افتتاح یک مطب ، خبرنگاران ما به محل مراجعه و تصویر زیر را از تابلویی که قرار بود در طی روزهای آینده در این شهر نصب گردد ، نهیه کردند ، لازم به ذکراست ، سازمان نظام پزشکی شهرستان گرمسار پیگیر مسئله فوق بوده و بازرس این سازمان نیز در زمان تهیه گزارش خبرنگاران ما در محل حضور داشته است .از نکات جالب این تابلو آن است که نوشتن و نصب چنین تابلویی در سردر مطب مانند جعل اسکناس سه هزارتومانی است .که هر کودکی به تقلبی بودن آن پی میبرد . دکتر تقلبی ما حتی اطلاع از رشته های پزشکی ، و نوع ادامه تحصیل در رشته پزشکی و دامپزشکی و دندانپزشکی و … ندارد.

ما (خبرنگاران سایت پزشکان بدون مرز در گرمسار) هرچه در کتب مرجع پزشکی گشتیم کلمه و یا مفهومی با مشخصات “حق تس ” که در تابلو ذکر شده پیدا نکردیم ؛ اما با مشورت با اساتید فن رمالی و فالگیری دریافتیم “حق تس ” کلمات تخصصی در رشته فالگیری و رمالی است . مشروح این گزارش ، و نتیجه پیگیری سازمانهای مربوطه ، در این سایت ارائه خواهد شد .

غفاری- ملیحی

گزارشگران سایت پزشکان بدون مرز” گرمسار”

منبع : [You must be registered and logged in to see this link.]

more_horiz
[quote="HrRo"]سلام دوستان
این تصویر که حاج رضای عزیز قرار دادند داستانی داره واسه خودش که من عیناً از سایت پزشکان بدون مرز براتون نقل میکنم :

مهر ۲۸, ۱۳۸۵

ممنون بابت تكميل جزئيات

more_horiz
اطلاعات خوبی بود ، متشکرم .
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply