Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبابا به كي بگم 9روز تا كارت پايان خدمت Emptyبابا به كي بگم 9روز تا كارت پايان خدمت

more_horiz
ُسسسسسسسسسسسسسسلام به همه دوستان [You must be registered and logged in to see this image.]
آخه بابا به كي بگم 9 روز تا كارت پايان خدمت مونده 18ماه خون دل خوردن داره تموم ميشه ولي تازه مشكلات شروع ميشه [You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionبابا به كي بگم 9روز تا كارت پايان خدمت EmptyRe: بابا به كي بگم 9روز تا كارت پايان خدمت

more_horiz
به سلامتی انشائ الله

descriptionبابا به كي بگم 9روز تا كارت پايان خدمت EmptyRe: بابا به كي بگم 9روز تا كارت پايان خدمت

more_horiz
اگه من نماینده مجلس بودم طرحی می دادم که مدت خدمت سربازی 50 سال بشه 11 61

more_horiz
niloofar wrote:
اگه من نماینده مجلس بودم طرحی می دادم که مدت خدمت سربازی 50 سال بشه [You must be registered and logged in to see this image.]
سلام به آبجي و داداشايي گلم

ممنون از لطف شما اگر منم نماينده مجلس بودم خدمتو 150مي كردم چون واقعا خيلي حال ميده انشاا.. داداشتون ميره براي شما تعريف ميكنه خداي حرف نداره موفق باشيد بازم ممنون [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
تبریک می گم 16
به سلامتی 46

more_horiz
کاش این دخترا هم میرفتند سربازی تا دیگه این قانون ها رو تصویب نکنند 26

more_horiz
سلام سلام سلااااااااااااااام
به به به " تبریک تبریک تبریک ..
حالا آقا مهدی از فردا پا نشی بری دم خونه ی این دختر عموهه پلاس شیااااااااا 3

more_horiz
سلام به آبجي الناز ومخصوصا آبجي فائزه وداداش امين خوبم
ممنمون از لطف شما نه ديگه غيدشو هرجوري بود زدم .داداش ناراحت نشو بابا اين حرفا از حسادته خدا حفظتون كنه خيلي دوستون دارم [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
مبروووووووووووووووووووک مبروووووووووووووک
مبارکت باشه
سلاااااااااااااااام علیکم
بالاخره رسید روزی که آقا مهدی هم نبود بکشه.
فکرشو بکن
نبود10 روز
نبود 9روز
.
.
.
نبود امروز
نبود کارت
آره دیگه خدمتت تموم شد .مبارکه
حالا دیگه اول گرفتاریته.
1)برو دنبال کار
)به بچه ها شیرینی بده
)به قول فائزه خانوم در خونه عمو (شاید هم خاله و عمه و دایی یا هم همسایه) رو ول نکن (لباس و ظرف بشور .غذا درست کن بچه داری کن و...)
چییییییییییی؟؟ آقا مهدی چی گفتی ؟؟؟!!! این کارا رو نمیکنی؟؟؟! باشه به وقتش بهت میگم من هم خیلی از این حرفا رو میزدم ولی.........(شماهم شاهد باشین بچه های ایران فروم)
خدا کنه این دخترای ایران فروم هم یه چند سالی رو برن خدمت تا قدر عافیت رو بدونن (به خصوص قدر ما گل پسرا رو )اون وقت بهشون میگم که قانون تصویب کردن و نماینده مجلس شدن یعنی چی.
خوب
مخلص کلوم اینکه مبارکت باشه داش مهتی .
انشاله دومادیت (مارو هم که دعوت میکنی دیگه نه) فکر نکنم.
فعلا خداحافظ تا دوشنبه

more_horiz
سلام داداش كجايي بابا
ممنون از داداشم چرا كه نه كي از شما بهتر اگه منت بزاري سرما و بيايد البته ي 10سال ديگه موفق باشي [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
ممنون از لطفت
مطمئن باش این طور که شما داری پیش میری انشاله یه چند ماه دیگه ای مبارک مبارک عروسیتون مبارک و چند سال دیگه تولد تولد باید برای نی نی کوچولو بخونیم.
مبارکت باشه .
از حالا هم محکم بچسب به کار و زندگی و فکر تشکیل دادن یه زندگی برای خودت باش . اینو دارم جدی میگم .
منتظر شنیدن خبرای خوش ازت هستم
موفق و پیروز
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply