Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبعضي آ تصويب كردن خدمت 50سال بشه ولي ما 18ماه خدمت خرديم Emptyبعضي آ تصويب كردن خدمت 50سال بشه ولي ما 18ماه خدمت خرديم

more_horiz
بعضي آ كم لطفي كردن خدمتو50سال كردن [You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionبعضي آ تصويب كردن خدمت 50سال بشه ولي ما 18ماه خدمت خرديم EmptyRe: بعضي آ تصويب كردن خدمت 50سال بشه ولي ما 18ماه خدمت خرديم

more_horiz
بعضیا کار خوبی کردن 4 61
هر کی 18 ماه خدمت کنه سرباز اش خوره 11 3

descriptionبعضي آ تصويب كردن خدمت 50سال بشه ولي ما 18ماه خدمت خرديم EmptyRe: بعضي آ تصويب كردن خدمت 50سال بشه ولي ما 18ماه خدمت خرديم

more_horiz
گر سیل عالم پر شود هر ملک چون اشتر شود
مرغان آبی را چو غم تا غم خورد مرغ هوا

more_horiz
niloofar wrote:
بعضیا کار خوبی کردن [You must be registered and logged in to see this image.]
هر کی 18 ماه خدمت کنه سرباز اش خوره [You must be registered and logged in to see this image.]

به خدا من از خدامه يه روزي بگن مهدي لياقت سرباز بودن اين خاك داره تا از ناموسم كه شما وامسال شماها هستيد محافظت كنم افتخاريه اينيم كه ميگم چند روز مونده فقط بخاطر خنده واذيت كردن اوناي كه نرفتن خدمته ولي هنوز آش خورم آش خور [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
yady wrote:
گر سیل عالم پر شود هر ملک چون اشتر شود
مرغان آبی را چو غم تا غم خورد مرغ هوا

جون من با نثر با من حرف بزن من اصلا ادبياتم خوب نيست [You must be registered and logged in to see this image.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply