Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionکشف انسان‌هایی با 11متر قد!! (+عکس) Emptyکشف انسان‌هایی با 11متر قد!! (+عکس)

more_horiz
آنهاخیلی بلند،بزرگ ،وخیلی نیرومند بودند. چنان بودندکه می‌توانستند بازو هایشان اطراف یک تنه درخت بگذارندوآن را از ریشه بکنند...

اخیرا در یکی از مناطق جنوب شرقی عربی ( عربستان ) کاوشگران گاز بقایای اسکلت انسانی را در اندازه خارق العاده ( پیدا کردند).

[You must be registered and logged in to see this image.]

بیابان مورد نظر را یک چهام خالی یا به عربی ربع الخالی می‌نامند .( به این معنی که اگر شبه جزیره ی عربستان را به چهار بخش قسمت کنیم ، یک چهارم آنرا این بیابان شامل می‌شود .)

کشف مذکور را گروه کاوشگر آرامکو انجام داده است .
در قرآن کریم خداوند می فرماید مردم خارق العاده ایی را خلق کرده که تا به حال مانند آن را خلق نکرده است .

این مردم ( قوم ) نام عاد نامیده می‌شدند که برای آنها پیامبر(ی به نام ) هود فرستاده شد .
آنهاخیلی بلند،بزرگ ،وخیلی نیرومند بودند. چنان بودندکه می‌توانستند بازو هایشان اطراف یک تنه درخت بگذارند و آن را از ریشه بکنند.
تعدادی از این مردم قدرت خود را علیه خداوند و پیامبر او صرف کردند و خداوند همه آنها را که پا را ( از فرمان خدا ) فراتر نهاده بودند، گرد آورد .

در نتیجه ( به دلیل نافرمانی ،‌ خداوند ) آنها را نابودساخت.

این بقایا در عربستان سعودی متعلق هستند به ( قوم )
ارتش سعودی منطقه را تحت حفاظت دارد و هیچکس بجز کارکنان آرامکو حق ندارد وارد آن شود.

این مکان به شکل مخفی و پنهان حفاظت و نگهداری می‌شود اما یک هلیکوپتر نظامی ارتش سعودی تعدادی عکس هوایی از منطقه گرفته است که یکی از عکس ها از طریق اینترنت به بیرون نشت ( منتشر ) کرده .

descriptionکشف انسان‌هایی با 11متر قد!! (+عکس) EmptyRe: کشف انسان‌هایی با 11متر قد!! (+عکس)

more_horiz
وای خدای من تبارک الله احسن الخالقین ادم واقعا شگفت زده میشود

به راستی خداوند شاید بیشتر از روی حکمت انها را نابود کرده است چون اگر الا بودند با ان قد وقواره ونیروی بدنی شاید باعث چه طغیانهایی و هنجار شکنی در جامعه میشد

یاسی خانم دستتون درد نکنه واقعا که جالب و شگفت انگیز بود وباعث تفکر ادم در مورد افرینش های خداوند میشود

راستی من با اجازتون مطلب تون را کپی کردم جهت استفاده در جای دیگری

اجازه میفرمایید؟؟؟16 19

descriptionکشف انسان‌هایی با 11متر قد!! (+عکس) EmptyRe: کشف انسان‌هایی با 11متر قد!! (+عکس)

more_horiz
افرین بر شما دوست عزیز
این مطالب دست اول را از کجا پیدا می کنی

more_horiz
خيلي خوب بود
ممنون

more_horiz
شاید استخونهای طرف را کشیدن کش اومد

more_horiz
آقا حیران نوشته :
وای خدای من تبارک الله احسن الخالقین ادم واقعا شگفت زده میشود

به راستی خداوند شاید بیشتر از روی حکمت انها را نابود کرده است چون اگر الا بودند با ان قد وقواره ونیروی بدنی شاید باعث چه طغیانهایی و هنجار شکنی در جامعه میشد

یاسی خانم دستتون درد نکنه واقعا که جالب و شگفت انگیز بود وباعث تفکر ادم در مورد افرینش های خداوند میشود

راستی من با اجازتون مطلب تون را کپی کردم جهت استفاده در جای دیگری

اجازه میفرمایید؟؟؟ 16 19

خواهش میکنم
این حرفا چیه استفاده کنید

more_horiz
beul wrote :
افرین بر شما دوست عزیز
این مطالب دست اول را از کجا پیدا می کنی

لطف دازین
این یه رازه

more_horiz
نسرین نوشته :
خيلي خوب بود
ممنون

قابلی نداشت گلم

more_horiz
آقا یدی عزیز نوشته :
شاید استخونهای طرف را کشیدن کش اومد

آقا یدی مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

more_horiz
با عرض سلام و روز به خیر خدمت همه دوستان مطلب خوبی هستش خانم یاس سفید

اینا احتملا در زمان خودشون تو لیگNBAبازی میکردند که اینقدر عظیم الجسه هستند.

more_horiz
بسيار زيبا و جالب بود احسنت بر شما

more_horiz
آقا سزار نوشته:
با عرض سلام و روز به خیر خدمت همه دوستان مطلب خوبی هستش خانم یاس سفید

اینا احتملا در زمان خودشون تو لیگNBAبازی میکردند که اینقدر عظیم الجسه هستند..

سلام از ماست
امکانش هست

more_horiz
آقا حاج رضا نوشته :
بسيار زيبا و جالب بود احسنت بر شما

خواهش میکنم
ممنون از حضورتون
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply