Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionکسی از دآش کاوه خبری نداره ؟ Emptyکسی از دآش کاوه خبری نداره ؟

more_horiz
سلامن علیکم اهالی محترم ایران فرومیجات
بچه ها کسی از داش کاوه خبر نداره !! من خودم چند وقتیه مرتب نمیتونم سر بزنم به سایت ولی به نظرم این غیبت دآش کاوه دیگه خیلی طولانی شده !! [You must be registered and logged in to see this image.] ا

واااااااااااااااااااااااای داش کاوه " یادته من هرموقع سراغ آقای مرادیو میگرفتم همش حسودی میکردی [You must be registered and logged in to see this image.] ا آآآآآآآآآه یادته بهت قول داده بودیم اگه تو هم بری و دیگه پیدات نشه " برا تو هم یه مراسم یادبود باشکوه بگیریم .. !! آآآآآآآآآآآآه داداش کاوه کاش بودیو تا باهم برات یه مراسم ترحیم میگرفتیم که ملت به حالت غبطه بخورن (تازه من الان اوضاع مالیمم خوب نیست " اونجوری لااقل خودت نصف خرجتو میدادی !! أه واقعا که دیگه شورشو در آوردیااا " 2 قرون نذاشتی اونوقت توقع مراسم باشکوهم داریاااااااااااااااا )ای باباا !!ا [You must be registered and logged in to see this image.]ا

خلاصه اینکه نه داداش " خرجت فدا سرت " لااقل یه خبری از خودت به ما بده که بفمیم داداشمون یه جایی اونقدر خوشه که دیگه مارو فراموش کرده " ان شالله که واقعا از خوشی باشه ..ا

descriptionکسی از دآش کاوه خبری نداره ؟ EmptyRe: کسی از دآش کاوه خبری نداره ؟

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.] داش کاوه رفته سراغ ضحاک

حتما همین روزا است که سر ضحاک را بر نیزه کرده
وبر سردر ایران فروم اویزون نموده تا هم درسی به ضحاکیان بده وهم

ابجی فایزه با ان برق ساطورش دیگه نتونه ترس به دل مردم بریزه
وحساب کار بیاد دستش

دوستان ببینید فایزه ابجی ما را من الکی نگتم گل
سرسبد ایران فرومه حتما دلیلی داشته
عین یک دلیل عینی
کی به یاد کاوه بود

more_horiz
آره خيلي وقته كاملاً محسوس شده

more_horiz
سلام فائزه خانم
کاوه عزیز مدتی است که در پشت صحنه ی ایران فروم مشغول فعالیت هستن
پیغام شما را به ایشان رساندم
بسیار کیفور شدند و با آن حال که من دیدم مطمئنا به زودی مراجعت خواهند نمود

[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
واااااااااای واقعا میگی داش فرهاد " خیلی خوشحال شدم که شما با هم در ارتباطین " اینجوری خیلی خوبه ؛ دیگه کسیو گم نمیکنیم [You must be registered and logged in to see this image.] ا
به هر حال مرسی از اینکه خبر دادینو ایران فرومی رو از نگرانی در آوردی ننه ! اگه یه وخت داش کاوه اومتو ما رفته بودیم سلام ما رو بهش برسون
بعدم بهش بگو الکی کیفور نشه " اصلا دیدیم همه آرومن گفتیم یه چیزی بگیم ملت تو هول و ولا بیفتن [You must be registered and logged in to see this image.] ا ( ولی آروم تو گوشش بگو که اینجا غرور داآآشمون خدچه دار نشه [You must be registered and logged in to see this image.]
شوخی کردیم بابا " چاکر داش کاوه ی گل ایران فرومیمونم هستیم ..ا
راستی داش فرهاد درست ملتفت نشدم " داش کاوه هنوزم میشینه دم حجره تسبیح بچرخونه یا دیگه سر به راه شده ؟ [You must be registered and logged in to see this image.] ا

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

گمشده [You must be registered and logged in to see this image.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply