Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionحیران و ذهن خوانی وتله پاتی با ایران فروم یها Emptyحیران و ذهن خوانی وتله پاتی با ایران فروم یها

more_horiz
دوستان عزیز با سلام به همه شما عزیزان وهمراهان نیک اندیش

دوستان اگه یکم ما شم وحس ذهن خوانی وتله پاتی وروانشناسی داشته باشیم

به راحتی میشه از روی کامنتها مطالب عکس اواتار علایق و ....به دنیای ذهن ودرون دیگر کاربران ایران فروم به ارومی پا گذاشت

ودر گوشه ای به تماشا نشست البته صدرصد نیست ولی بین 10 تا 60 درصد ان

شدنی است

ای بیا فال ای جادو ذهن خوانی تله پاتی در ایران فروم توسط استادی چیره دست

به نام حیران بدو هزینه رفت وبرگشت با حیران محیر العقل میباشد

بدو تا دیر نشده
3

Last edited by hiran on Wed Apr 21, 2010 7:43 pm; edited 1 time in total

descriptionحیران و ذهن خوانی وتله پاتی با ایران فروم یها EmptyRe: حیران و ذهن خوانی وتله پاتی با ایران فروم یها

more_horiz
الا ای خواجه حیران شیرازی بگیر نیک فالی ز کامنت من بهر زندگی

descriptionحیران و ذهن خوانی وتله پاتی با ایران فروم یها EmptyRe: حیران و ذهن خوانی وتله پاتی با ایران فروم یها

more_horiz
fal ma ro ham begir
man kheyli fallllll dos daram

more_horiz
حیران جان سرتون شلوغه بریم فردا بیایم

more_horiz
دوستان شما اگه دقت کرده باشید من ان قسمت فال را به مزاح گفتم

من فقط با دیدن مطالب ارسالی به فروم وکامنتها وعلایق وعکس اواتار و ...دوستان تا حدودی

ذهن خوانی میکنم که چگونه افرادی هستید نه پیشگویی و فال ورمال وجادو

البته من نمیتونم به صراحت نوع شخصیتی و روحی وعلایق کسی رابهش بگم

چون اکثرا باعث کدورت میشه
16 16 8

more_horiz
خوب حالا فال و بی خیال حالا که میتونی ذهن خوانی کنی یک کم راج به ما بگو

ناراحت هم نمیشیم.

more_horiz
سزار جان شما ادمی هستید که دوست دارید باعث شادی دوستان واطرافیانتان باشید

در عین حال راز دار ودرون گرا هستید

تجربه شیرینی از عشق ندارید

ماجراجو یی را میپسندید هرچند محافظه کارید

زیاد به جنس مخالف اعتماد نداریدو.......................البته من باید فرصت دیدن اکثر مطالب وکامنهای شما را پیدا میکردم ضمنا در مورد دوستانی که مطالب ونوشته هایی از خود در فروم دارند بهتر میشه ذهن خوانی کرد......

more_horiz
تا اینجاش که درست بود

رازدرام
درون گرا هستم
ماجراجو محافظه کار

وغیره

واقعآ که عالی بود

چجوری تونسید بفهمید جدآ میگم درست بود.

more_horiz
راستی حیران جان نسرین خانم هم به رانندگی علاقه دارن اون هم از نوع اتوبوس اینو از عکسش فهمیدم
نسرین خانم پایه یکتون رو کی گرفتین.
ما رو با اتوبوس میخواستین ببرین فضا؟

more_horiz
سزار جان عزیزم از همین جهات هست که ما حیران هستیم دیگه

الا من میرم ولی شاید اخر شب بیام ولی الا یکم نسیرین خانم

ابجی خوب وفهیم ما در فروم یکم از من دلگیره

ببخش ذیگه ابجی جان بابا بیخیال

حیران دلش صاف چون ساده هستیم وساده وبی غرض هم مزاح میکنیم

یا حق

more_horiz
دست مریزاد شما هم چیزی نگفتین که نسرین خانم ناراحت شن .

more_horiz
hiran wrote:
سزار جان عزیزم از همین جهات هست که ما حیران هستیم دیگه

الا من میرم ولی شاید اخر شب بیام ولی الا یکم نسیرین خانم

ابجی خوب وفهیم ما در فروم یکم از من دلگیره

ببخش ذیگه ابجی جان بابا بیخیال

حیران دلش صاف چون ساده هستیم وساده وبی غرض هم مزاح میکنیم

یا حق

نه بابا آقا حيران چرا ناراحت باشم؟؟؟؟؟؟؟؟/
يعني ما اينقدر بي جنبه ايم كه به خاطر يه حرف ناراحت بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
16

more_horiz
sezar wrote:
راستی حیران جان نسرین خانم هم به رانندگی علاقه دارن اون هم از نوع اتوبوس اینو از عکسش فهمیدم
نسرین خانم پایه یکتون رو کی گرفتین.
ما رو با اتوبوس میخواستین ببرین فضا؟

راستشو بخواي نه من اصلا تصديق ندارم
يه چيزي بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من الكي نوشتم كه 19 من 21 ارديبهشت تازه 18 سالم ميشه
من خيلي كوچولوام 9
راستشو بخواي مي خواستم بنويسم 18 ولي وقتي به صورت ميلادي نوشتم اشتباهي 1 سال بزرگتر زدم، بعدشم ديگه عوض نكردم
3
ولي پشت ماشين نشستم 2 بارم پليس منو گرفت 48

more_horiz
ما خواستیم ذهن خوانی کنیم افتادیم به تعارف وگله و ...

ای بیا ذهن خوانییی

بدو تا دیر نشده

more_horiz
جناب حیران ، صد البته که شما در ذهن خوانی به سبک خودتون ید طولایی دارید ، و در این فضا قطعا" ملاحظات و معذوراتی باعث میشه که نا خواسته محافظه کاری کنید ، حالا این کف دست ما و اون هم ذهن خوانی تون راجع به این حقیر ، معطل نفرمایید که ما هم در نوبت هستیم . [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
N@3RIN wrote:

من خيلي كوچولوام 9
راستشو بخواي مي خواستم بنويسم 18 ولي وقتي به صورت ميلادي نوشتم اشتباهي 1 سال بزرگتر زدم، بعدشم ديگه عوض نكردم
3

[You must be registered and logged in to see this image.]

الهی که من قربونت برررررررررررررم خاله " آخر طاقت نیاوردی [You must be registered and logged in to see this image.] ا

ولی نسرین رانندگیش فوق العادستا [You must be registered and logged in to see this image.] ا
حالا این عکسه رو از کجا گرفتی ؟

more_horiz
این به راستی فائزه خانومه که تشریف آوردن ، من که خیلی خوشحال شدم و به ایشون سلام و خیر مقدم میگم . [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
sohailsoltani wrote:
این به راستی فائزه خانومه که تشریف آوردن ، من که خیلی خوشحال شدم و به ایشون سلام و خیر مقدم میگم
. [You must be registered and logged in to see this image.]

ببخشین که من سلااام نکردم "
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام " سلام سلام سلام [You must be registered and logged in to see this image.] ا
بله " تا جمعه مهمونتونم [You must be registered and logged in to see this image.] ا
بخدا اگه زحمت بکشین " اومدیم خودتونو ببینیم [You must be registered and logged in to see this image.] ا

more_horiz
من قلبا" از تشریف فرمایی شما بسیار خوشحال شدم و مقدمتون رو روی جفت چشام گرامی میدارم ، شما مهمان نیستید ، میزبان و همه کاره ی این فروم هستید. [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
سلام فایزه خیر مقدم

ابجی جان اهالی فروم را ازار نده

"این چه معنی میده"

خداحافظی زو.د رفتن ودیر اومدن 16 16 16 16 16

more_horiz
اسلام علیک یا اخی یا حبیبی یا صدیقی

شرمنده دوست ادیب وخوبم سهیل جان یک مدتی کمتر ظهور وبروز داشتی کامنت شما را ندیدم

خدایی دلم برات تنگ بود

عزیزم چشم
من کف خوانی نمیکنم

من بادیدن مطالب وکامنتها وعکس اواتار وعلایق دوستان

یکم پا رو گلیمشون دراز میکنم و

باشه عزیزم در نوبت اولی هستی؟

more_horiz
خلاصه اینکه ما خدمت شما خیلی ارادت داریم ، اما این ارادت خالصانه ست و اصلا" بوی رشوه و این جور چیزها رو نمیده مطمئن باشید. از اینکه کامنت های ما رو هم می خونید و مارو هم به حساب میارید خیلی سپاس گزارم [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
سهیل جان یا حبیبی شما ادمی با احساساتی ونرم خو هستید ودر عین حال زود رنج به ادبیات ومطالعه وتاریخ علاقه وافری دارید و حس ناسونالیستی شما هم زود گل میکند

دوست دارید محبوب جمع باشید به همه احترام زیاد میذارید ودوست دارید مردم واطافیان محترمتون بدارند

هرچند که هستید عزیزم

داستان عشق وعاشقی شما هم ید طولانی دارد

به جنس مخالف هم به دید مثبت تری نسبت به بقیه نگاه میکنید

وبه اینکه در اسلام گفته اند خداوند زن را برای ارامش مرزدها افرید

خیلی اعتقاد دارید

البته دوستان من همش در ذهن خوانی وشخصیت شناسی

به قول سهیل جان:و در این فضا قطعا" ملاحظات و معذوراتی باعث میشه که نا خواسته محافظه کاری کنید

قطعا چنین است

more_horiz
جناب حیران از نظری که در باره ی من داده اید خیلی ممنون و سپاس گزارم و به ایده و اندیشه ی شما در خصوص این حقیراحترام می گذارم . تا حدود زیادی درست حدس زده اید. بنده بدون ملاحظه می گویم که انسانی شدیدا" عاطفی ، احساساتی ، و البته زود رنج هستم ، اما رنجشم به سیاق شعرا و ادبایی نیست که به خاطر هر موضوع کوچک برنجم و برنگردم . زود می رنجم و رنجش من چندان به طول نمی انجامد. اصولا" غالب شعرا و ادیبان ( البته من خودم را شاعر و ادیب نمی دانم و در این موضوع اصلا" تعارف نمی کنم ، اما چون به هرحال از دور دستی بر آتش ادب و شعر دارم ، شاید بتوان گفت که ازین زمره ام ؛) عاشق پیشه اند و هیچ وقت از عشق سیرایی ندارند ، اما خود بهتر می دانید که نمی توان به هر هوسی ، و تمایل و گرایش معمولی و طبیعی ، عشق گفت . بنا به قول ظریفی ، عشق یعنی علاقه ی شدید قلبی ، که این علاقه ی شدید ، اگر کنترل نشود گاه تبدیل به انزجار و نفرت می شود.من نیز دوست می دارم که در کنار دستان عاطفه ، میوه ی احساس برچینم و روزگار به ناآگاهی قلبی نگذرانم
بنشین بر لب جوی و گذر عمر ببین
اصولا" موضوع دید مثبت من نسبت به جنس مخالف نیست ، که دید مثبت هم دارم ، اما از جنس خشن و زورگو که منطق را در صدای کلفت و زور بازو و پرخاشگری می بینند ، متنفرم و هرکس با من ملایم تر سخن بگوید و به منطق و تعقل و احساس انسانی نزدیک تر باشد ، به او نزدیک تر خواهم شد و برعکس با این وجود از جنس مخالف خودم ؛ ضربات بدی خورده ام و برای همین از نزدیک شدن به آنها می ترسم ، با اینکه عملا" وقلبا" به آنها احترام می گذارم و احترام خاصی هم برای آنها قایل هستم. اصلا" کینه ای نیستم و نسبت به هیچ کس کینه به دل نمی گیرم ، ولو اینکه از دست او برنجم و قهر کنم و یا طرف مقابلم بی وقایی کند و از نزد من برود ، قهر کند ، و یا به هر دلیلی از من دوری برگزیند ، من نه قهر می کنم و نه بی وفایی و اصولا" از بد عهدی و بی وفایی عمیقا" بیزارم و دوست خوب را کسی می دانم که در هر شرایطی دوست خودش را رها نکند و نسبت به او بی وفایی روا ندارد.بر همین اساس فقط از بد عهدان و بی وفایان می گریزم و سعی می کنم با چنین افرادی برخوردی نداشته باشم .در باره ی احساسات ناسیونالیستی بایستی بگویم ایران از اقوام مختلف تشکیل شده و ما به اندازه ی ترک ها یا مثلا" اصفهانی ها ناسیونالیست نیستیم ، مثلا" آن گونه که خودم تجربه کرده ام ، شما در تبریز غالبا" اگر ترکی بلد نباشید و به فارسی یا زبان و لهجه ی دیگری با آنان سخن بگویید ، قطع یقین بدانید که از شدت ناسیونالیست بودن ، تنها با تو ترکی حرف می زنند با اینکه شاید فارسی را هم بلد باشند ، که اکثرا" بلدند، و یا در اصفهان شما با یک ناسیونالیست قومی عجیب و غلیظی برخورد می کنید ، . این مساله در میان همه ی اقوام ایرانی و ازجمله فارس ها کاملا" معمول و مرسوم است . شما نمونه اش را همین الآن می بینید و به خوبی متوجه شده اید که من چقدر به زبان فارسی مسلط هستم و به آن علاقه دارم و به شعر و ادب پارسی واقعا" عشق می ورزم و اکثر شعرها و آثارم به زبان فارسی است و هنوز یک اثر به زبان کردی ندارم ، در حالیکه به زبان کردی و رسم الخط و نوشتن این زبان که یک زبان مستقل هم هست ، مسلط هستم ، اما شما نگاه کنید که یک غیر کرد ، به ندرت می تواند و یا تمایل دارد که مثل بنده کار بکند از این حدس شما ناراحت نشده ام ، اما لازم دیدم که برخی واقعیات ملموس را بگویم ، مثلا" با اینکه به چند زبان دیگر مسلط هستم ، مثل عربی و انگلیسی یا هندی (اردو) ، اما می بینید که به پارسی گفتن و پارسی نبشتن سخت پایبندم و شاید نثر بیشتر دوران شعر و ادب پارسی را نه کامل ، اما کما بیش بدانم . اما سخن من این است که کردهم یک هویت است و یک واقعیت غیر قابل انکار و تعداد کردها هم خیلی زیادند و برای خودشان فرهنگ ، زبان و آداب و رسوم و امور مستقل دارند ، اما این سیاست دولت های مرکزی در ایران است که در طول تاریخ همواره سعی کرده است که این موضوع را انکار و به این واقعیت با دیده ی تحقیر بنگرد، وگرنه چرا دولت ها مثلا" در برابر ناسیونالیست ترک یا عرب یا فارس که در طول تاریخ سیاسی ایران پیوسته قدرت را دردست داشته و اعمال اقتدار کرده اند ، و در دورانی بسیار ناسیو نالیست تر بوده و هستند ، با این حدت و شدت برخورد نکرده اند؟البته من از آن کردهای کردستان و یا آدذربایجان غربی نیستم و کرد کرمانشاهی هستم ، اما خودم را از آنها به هیچ وجه جدا نمی دانم ، با اینکه من و بسیاری از کردهای دیگر شیعه هستیم و اکثر آنها اهل تسنن ، اما ریشه های فرهنگی وقومی و زبانی همواره ما را در یک ردیف سرنوشت و تاریخ تمدنی قرار داده است ما اکثر شعرا ، ادبا ، شخصیت ها و دانشمندان فارس زبان را از شیراز و تهران و اصفهان و یزد و کرمان و خراسان و غیره می شناسیم و به آنها ارادت داشته و احترام می گذاریم ، اما شما شخصیت های علمی و ادبی ما را نمی شناسید ، چرا که به این مساله اهمیت نمی دهید و برایتان مهم نیست ، برای اینکه من تصور می کنم دید فارس ها به این قضیه ناسیونالیستی است و نه دید ما و شاهد از این محکم تر نمی توانید پیدا کنید که من با ادله و براهین مستدل و محکم اثبات می کنم . [You must be registered and logged in to see this image.] .

more_horiz
اول سلام خدمت فایزه خانم دومم این که داداش حیران یه دستی رو ما میکشی بیشتر خودمونو بشناسیم.دستت درست

more_horiz
سلام وهاب جان من مخلص شماهستم یزدیهای شیرین سخن و خون گرم وباحرارتی به گرمی کویر

از همین لحاظ هست که من در این فروم خواهرم گل سرسبد فروم چون فایزه را به خواهری پذیرفتم

وتو هم دوست واخوی خوب را میسپاسم چشم به وقتش

واما سهیل جان من هم خدا را شاکرم که عزیزم اولای انچه به دل داشتیم به حقیقت پیوست

و دوست وحبیبی چو شما ارزانیمان شد
...............................................................................................................................................
اما عزیزم سهیل شما خودت اومدی با دست نوشته وخط خودت بر کلام ما صحه گذاشتی

یا حبیبی شما نباید ان کلام مرا که هنوز به قول استاد کرباسچی درست منعقد نشده بود را

بد معنا میکردی من گفتم زود حس ناسونالیستی شما زود گل میکند که به حقیقت وبه جد هم زود گل کرد حس ناسونالیستی و وطن پرستس تو در مورد ایرانی و persian نه قوم وطایفه که
فرزندان ایرانند پس فکر کنم این گفته من درست بوده عزیزم چون خداییی من حس ایرانی بودن منظورم بود که خدا راشکر در این کامنت هم زود گل کرد

در مورد جنس مخالف هم من بی راهه نه گفته ام شما اگر ضربه ای هم خورده اید
ولی دوست دارید زن مکمل و موجب ارامش مرد باشد واین سیاق را میپسندید

چون در همین کامنت هم من میخوانم که دارای احساسی لطیف و خالی از
حقد وعقده کینه هستید واز ادمهایی که دارای روحییهای زمخت هستند
دوری میکنید

بعد واخر من هم که اهل خورده برده و ...نیستم

ولی خداییی قوم اصیل وایرانی کرد را که اصیلترین قوم ایرانی هستند

را از صمیم قلب دوست دارم

پس منطق میگه

حیران ایرانی ناسیونالیسم است

هر ناسونالیسمی محب وطنش هست

کردها اصیلترین قوم ایرانی هستند

سهیل کرد است

حیران سهیل را دوست دارد به شدت

more_horiz
فکر کنم منم بدم نیاد که یه گوشه چشمی هم به این دیوانه ی از خود بیخبرم بدین [You must be registered and logged in to see this image.] ا
والا ما که بیست و اندی ساله هرچی سعی کردیم چیزی از خودمون دستگیرمون نشد که هیچ ؛ سردرگم ترم شدیم ؛ حالا نکنه که شما بتونی واسه ما یه کاری بکنی ..ا

البته با پوزش فراوان از دآش وهاب که سایر اهالی که در جلوی صف ایستادن " ما چون خیلی وقت ندارم خواهشمندیم به این حقیر نظرات ویزه داشته و کار ما رو زود راه بندازین [You must be registered and logged in to see this image.] ا

more_horiz
faezeh wrote:
N@3RIN wrote:

من خيلي كوچولوام 9
3

[You must be registered and logged in to see this image.]

الهی که من قربونت برررررررررررررم خاله " آخر طاقت نیاوردی [You must be registered and logged in to see this image.] ا

ولی نسرین رانندگیش فوق العادستا [You must be registered and logged in to see this image.] ا
حالا این عکسه رو از کجا گرفتی ؟

خاله يادته يه بار دايي اومده بود خونمون؟؟؟
باهم رفته بوديم موزه ديدم ته باغ اين اتوبوسه پارك شده،انگارن خيلي وقت بود كه حركت نكرده بود من سوار شدم دايي هم چند تا عكس ازم گرفت 3

more_horiz
آقا حيران مال منو هم بگو
فقط رك و راحت بگو من مشكلي ندارم
ممنون

more_horiz
داداش چی شد پس
من میگم یه شاگرد بگیر کارا زودتر حل بشه..

more_horiz
درود بیکران بر استاد حیران ، من هم که حرف خاصی نزدم ، تنها به بعضی واقعیات اشاره کردم ، و البته در برخی موارد که برآن ابرام می ورزید ، خوشم میاد که از گفته و نظر خودتون عدول نمی کنید و این خودش حُسنه . درست فرموده اید که من از ضمختی و خشونت و اینها به شدت دوری می کنم و زن را مایه آسایه ی مرد می دانم و اگه بنا باشه خانوما خدای ناخواسته ضمخت و بد اخلاق و بی وفا و بد عهد باشند که واویلا، که البته من ضربه شو خوردم ، و اینکه شما رو به شدت دوست می دارم ، خوب این هم مشخصه و شما درست گفته اید که من شمارو به شدت دوست می دارم و البته این یه شگرد روان شناسی هم هست که طرف مقابل نا خواسته مجاب میشه و منقاد و نهایتا" هم شما رو دوست خواهد داشت که باز هم البته آقا حیران بی تعارف دوست داشتنی هم هستید . به هر حال ببخشید اگه ناراحتتون کردم. [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
آقا حیران رفته گلاب پاش
بیاره!

more_horiz
در کار گلاب و گل حکم ازلی این بود
کان شاهد بازاری، وین پرده نشین باشد

more_horiz
کی شعر تر انگیزد خاطر چو حزین باشد

more_horiz

سلام دوستان

"کی شعر تر انگیزد خاطر چو حزین باشد"

واقعا کی

وهاب جان وابجی فایزه چشم ولی من چند روزی است که قدرت تمرکز ندارم که لازمه اینکار است

ولی سعی خودمو میکنم

نسرسن خانم هم که فعلا نیستند

60 50 16 16 16 16 16

more_horiz
نسرین خانم هم ایشالا بر می گردند، شما روی این قضیه ذهن خوانی تمرکز بفرمایید که ما هم برای خودمون تجزیه و تحلیلی داشته باشیم و از این خوان گسترده ، بهره ای وافر بر گیریم

more_horiz
بوی گلاب برای تمرکز و دل و دماغ خوبه
از گلاب غافل مشو

more_horiz
می پذیریم به دیده ی منت و در اسرع وقت یک شیشه گلاب قمصر کاشان ابتیاع می کنیم

more_horiz
حالا زدی رو دست آقا حیران
بابا این طفلکی تازه بساط پهن کرده از شیراز هم داره میاد تهرون جلو مصلا که محل نمایشگاه کتابه و کلی هم محل گذر و شلوغه

more_horiz
واندر احوال ابجی فایزه

فایزه تو اولا تو دل اسمال اقا سعی بر اب کردن قند داری 3

از شوخی در گذشته دارای طبعی لطیف و حسی انسان دوستانه هستی

زود اعتماد میکنی و سعی بر خشنود کردن دوستان واطرافیان داری

وبه همین علت دارای دوستان زیادی هستی

به هنر و شعر علاقه زیادی داری و هنر را در تارهای ساز و گیتار و ...حس میکنی

چون دارای روحییه هنری هستی در عین شلوغی ارامش را میپسندی

در دوستی برای دوستانت کم نمیگذاری وهر وقت برای بستنی ویا شیرینی ویا تنقلات و...

وارد جایی میشوید زود دست به جیب ویا کیف میشوی 3

گاهی این روحییه نرم و لطیف در پشتش ساطوری پنهان است است که امیدوارم کسی را به طمع نیندازد 3

به جنس مخالف قبل از اینکه به جنسیت ان بنگری به انسانیت او دوست داری اگاه وواقف باشی

در دوستی همه چیز را زود روی دایره میریزی وکمتر اهل ریاکاری وپنهان کاری هستی

....................................................................................................................

اسمال اقایی در کمین دل مهربونت نشسته که باید سعی کنی خوب او را بشناسی وبی گدار به اب نزنی 3

ودر این ذهن خوانی حیران باید معذورات مارا بپذیری

این نوشته ها را در یک جایی دور از دست ادمیان باید در زیر خاک پنهان کنی 10

Last edited by hiran on Sat May 01, 2010 6:45 pm; edited 1 time in total

more_horiz
الحمدلله گلاب چاره کار شد و تمرکز حاصل
انشاءالله که برسد فائزه جون به مراد دل

more_horiz
yady wrote:
الحمدلله گلاب چاره کار شد و تمرکز حاصل
انشاءالله که برسد فائزه جون به مراد دل
ید
یدی جان هر وقت پول این طاله خوانی پرداخت شد یاد باشه دونگ گلاب را بهت بپردازیم

more_horiz
جنا ب حیران این نوشته ها که روی خاکه و در منظر چشمان خلایق

more_horiz
شماره شانزده رقمی روی کارت را بده تا جابجا شود

more_horiz
what do you mean?

more_horiz
سهیل جان"جناب حیران ، صد البته که شما در ذهن خوانی به سبک خودتون ید طولایی دارید ، و در این فضا قطعا" ملاحظات و معذوراتی باعث میشه که نا خواسته محافظه کاری کنید ،"

این مطلب از خود حضرت عالی باعث شد که ما محافظه کارانه بودیم محافظه کارانه تر به مبحث بنگریم خصوصا در مورد دوستان کریمه خانم ها وبلاخص ابجی فایزه چه مطلبی نگوییم که چون تاپیک عمومی است خدای ناکرده باعث ازرده خاطری کسی باشیم

به قول سعدی:

ای شیخ پاکدامن معذور دار ما را...

Last edited by hiran on Sat May 01, 2010 7:07 pm; edited 1 time in total

more_horiz
جواب باشه با آقا حیران

more_horiz
که البته پاسخ واصل شد
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply