Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionتشکر از آقای مدیر(مهندس خداپرست) Emptyتشکر از آقای مدیر(مهندس خداپرست)

more_horiz
سلام آقای مدیر 16
میخواستم از زحماتی که برای سایت میکشید تشکر کنم.
بخصوص تغییرات جدید و قالب جدید سایت
بی نهایت تشکر
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید 16 16

descriptionتشکر از آقای مدیر(مهندس خداپرست) EmptyRe: تشکر از آقای مدیر(مهندس خداپرست)

more_horiz
واقعا جای تقدیر و تشکر دارد از ایشان و سایر دوستانی که در معیتشان این مهم را به
انجام رساندند .ممنون و سپاس گزارم [You must be registered and logged in to see this image.] کاری بود خوب و قشنگ

descriptionتشکر از آقای مدیر(مهندس خداپرست) EmptyRe: تشکر از آقای مدیر(مهندس خداپرست)

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.] درود و سلام
من هم از همه‌ی همراهان همیشگی ایران فروم تشکّر می‌کنم و به احترام‌شان تا زانو خم می‌شوم

more_horiz
یاس سفید wrote:
سلام آقای مدیر [You must be registered and logged in to see this image.]
میخواستم از زحماتی که برای سایت میکشید تشکر کنم.
بخصوص تغییرات جدید و قالب جدید سایت
بی نهایت تشکر
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید [You must be registered and logged in to see this image.]

yady wrote:
واقعا جای تقدیر و تشکر دارد از ایشان و سایر دوستانی که در معیتشان این مهم را به
انجام رساندند .ممنون و سپاس گزارم [You must be registered and logged in to see this image.] کاری بود خوب و قشنگ

همه‌ی ارزش ایران فروم به محتوای مفید و غنی اونه و این محتوا هم حاصل تلاش خوبانی چون شماست
لطف و محبّت‌تون رو هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم
[You must be registered and logged in to see this image.] متشکّرم به خاطر همه‌چیز

more_horiz
سلام بر مدیر محترم و تلاشگر ایران فروم . بنده دیر به این قضیه تغییر قالب و زحمات ارزنده ای که شما کشیده اید ، رسیدم ، اما به محض مشاهده واقعا" خوشحال شدم . حقیقتا" که تلاش های شما و همکارانتون جای تقدیر و تشکر فراوان داره . امیدوارم در همه ی شئون زندگی موفق و پیروز باشید. [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
sohailsoltani wrote:
سلام بر مدیر محترم و تلاشگر ایران فروم . بنده دیر به این قضیه تغییر قالب و زحمات ارزنده ای که شما کشیده اید ، رسیدم ، اما به محض مشاهده واقعا" خوشحال شدم . حقیقتا" که تلاش های شما و همکارانتون جای تقدیر و تشکر فراوان داره . امیدوارم در همه ی شئون زندگی موفق و پیروز باشید. [You must be registered and logged in to see this image.]

درود و سلام
بدون شک زحمت اصلی به دوش شما و سایر خوبان ایران فرومی است که با حضور موثر و مطالب مفید و ارزشمندتون این سایت رو به یک دانشگاه مجازی تبدیل کردید
دانشگاهی که به داشتن اساتید باشخصیت و توانایی چون شما افتخار می کنه
[You must be registered and logged in to see this image.] متشکرم

more_horiz
من هم به عنوان یکی از شاگردان این دانشگاه مجازی از جناب مهندس خداپرست تشکر میکنم

مهندس دوستت داریم

خیلی خیلی تشکر [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
sezar wrote:
من هم به عنوان یکی از شاگردان این دانشگاه مجازی از جناب مهندس خداپرست تشکر میکنم

مهندس دوستت داریم

خیلی خیلی تشکر [You must be registered and logged in to see this image.]

سلام و احترام
مهندس، مدیر، رئیس جمهور، دکتر، خلبان، ... هر چی که اسمم رو بذاری بازم شاگردتم سزار جان
شخصا خیلی از مطالبت استفاده کردم، نمونه ش تاپیک [You must be registered and logged in to see this link.]

more_horiz
سلام مدیر جان

کامنت سپاس ما از دل بود وهست ولی باز دست به قلم میبرم

چون میدانم خطوط دل مهربونت بر اثر ترافیک شبکه مهر اوران

مسدوده

درود وسپاست گویم

more_horiz
hiran wrote:
سلام مدیر جان

کامنت سپاس ما از دل بود وهست ولی باز دست به قلم میبرم

چون میدانم خطوط دل مهربونت بر اثر ترافیک شبکه مهر اوران

مسدوده

درود وسپاست گویم

امیدوارم لایق اینهمه مهربونی باشم

more_horiz
از سايت قشنگتون ممنونم من كه خيلي استفاده كردم
ايشالا ساليان سال سايتون بالا سر ايران فروم و بچه هاش باشه

از صب كه ميام سر كارو پشت كامپيوترم فقط تو سايت ايران فرومم تا عصر كه تعطيل مي شم
3 3

more_horiz
N@3RIN wrote:

از صب كه ميام سر كارو پشت كامپيوترم فقط تو سايت ايران فرومم تا عصر كه تعطيل مي شم
[You must be registered and logged in to see this image.]

:راستش حرف تون منو یاد این نوشته ی [You must be registered and logged in to see this link.] عزیزم [You must be registered and logged in to see this image.] انداخت
جامعه های مجازی و انجمن های گفتگو و وبلاگ ها و دانلودیات و اپلودیات و پیوند قلب ها و شکست های عشقی و نامه های الکترونیکی و فرواد عکس و مطالب و... همه از بین می رفتند اگر
!دسترسی به اینترنت در اداره ها و موسسات، برای کارمندان ممنوع اعلام میشد

more_horiz
مهندس جان واقعا از زحماتتون ممنونم.
به اندازه تکرار باران دوستت داریم.

more_horiz
vahab wrote:
مهندس جان واقعا از زحماتتون ممنونم.
به اندازه تکرار باران دوستت داریم.

more_horiz
mohammadali wrote:
N@3RIN wrote:

[You must be registered and logged in to see this image.]

:راستش حرف تون منو یاد این نوشته ی [You must be registered and logged in to see this link.] عزیزم [You must be registered and logged in to see this image.] انداخت
جامعه های مجازی و انجمن های گفتگو و وبلاگ ها و دانلودیات و اپلودیات و پیوند قلب ها و شکست های عشقی و نامه های الکترونیکی و فرواد عکس و مطالب و... همه از بین می رفتند اگر
!دسترسی به اینترنت در اداره ها و موسسات، برای کارمندان ممنوع اعلام میشد

بازم این آقای مدیر برای خانم مدیر لاو ترکوند [You must be registered and logged in to see this image.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply