Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionتصویری جالب از کودک دوستدار احمدی نژاد در خارج Emptyتصویری جالب از کودک دوستدار احمدی نژاد در خارج

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionتصویری جالب از کودک دوستدار احمدی نژاد در خارج EmptyRe: تصویری جالب از کودک دوستدار احمدی نژاد در خارج

more_horiz
روز خوش
من چیز زیادی از هنر نمیدونم اما بعید میدونم که طراحی صورت عکس آقای احمدی نژاد با اون ظرافت ویژه، کار یک بچه باشه.
اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید.

Last edited by HrRo on Tue Apr 06, 2010 1:51 am; edited 1 time in total

descriptionتصویری جالب از کودک دوستدار احمدی نژاد در خارج EmptyRe: تصویری جالب از کودک دوستدار احمدی نژاد در خارج

more_horiz
پوپولیسم همینه دیگه . عوام فریبی تا کلاس درس و مثلا" خارج . البته این دختره فکر کنم یه خارجگی بدبختی مثل اقغان و تاجیک و ازبک و اینها باشه . ماهم که طرفدار مستضعقین هستیم ، اما چه مستضعف هنرمندی که در سن هفشده سالگی پیکاسو و سالوادور دالی از آب دراومده

more_horiz
این همون بچه دوساله اسپانیایی نیست که حالا بزرگتر شده [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
قشنگ معلومه که این عکس ساختگیه
[You must be registered and logged in to see this image.] آخه مردم رو چی گیر آوردی مهسا جون؟

more_horiz
این بیشتر شبیه نلسون ماندلا هستش تا محمود خان 7

more_horiz
1-من فكر كنم اگه دختره بلند بشه و بايسته دستش نمي رسه كه كله ي محمود رو بكشه
2- محمود مگه ساعت دستش مي كنه؟
3- بر فرض هم اگه دختر بچه علاقه اي به عكس نشون داده زياد سخت نگيريد انسان جايزالخطاست چه برسه به يه بچه
..
چه مي دوني شايد با اين تصوير دخترك يادش به بابا بزرگش يا باباش و... مي افته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
البته دوستان فكر نكنن كه من منظور خاصي از متن بالا داشتمااااااااااااااااااا [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
من که طرفو نشناختم ولی این منظورخاص... [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
بهترین کامنت را نسرین خانم گذاشتند ای ول [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
قربون داش حيران [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
HrRo wrote:
روز خوش
من چیز زیادی از هنر نمیدونم اما بعید میدونم که طراحی صورت عکس آقای احمدی نژاد با اون ظرافت ویژه، کار یک بچه باشه.
اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید.

سلام دوست من
با شما کاملا موافقم
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply