Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاس ام اس Emptyاس ام اس

more_horiz
مثل باران چشم هایت دیدنی است، شهر خاموش نگاهت دیدنیست، زندگانی معنی لبخند توست، خنده هایت بی نهایت دیدنی است

❤

descriptionاس ام اس EmptyRe: اس ام اس

more_horiz
جاده عشق همسفر می خواست و من، تو را برگزیدم به خاطر قلب مهربانت

من سبز می شوم حتی اگرتو مانع روییدنمشوی / من غنچه می دهم حتی به زخم تبرعادتم دهی / اما به حرمت عشق تو گل نمیدهم/چون واقفم كه تو زیبا ترین گلی.

صدا كن مرا كه صدایت زیباترین نوای عالم است
صدا كن مرا كه صدایت قلب شكسته ام را تسكین میدهد
صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از یاد نبرده ای مرا
نشسته ام تا شاید صدایم كنی
صدایم كنی ومحبت بی دریقت را نثارم كنی

آرزومه كه یه روز، تو كلبه ی قشنگمون
یه شب صاف مهتابی، با دیوارای عنابی
دست بكشم رو گونه هات ، خیره بشم به اون چشات
حس كنم كنارمی ، تو آغوش گرم منی
سرت رو شونه هام باشه ، دستات توی دستام باشه
نگات تو چشم من باشه ، لبات روی لبهام باشه
از عشق هم گر بگیریم ، از امروزو فردا بگیم
با این دلهای پاكمون ، یه جشن كوچك بگیریم

پروردگارا از عشق امروزمان چیزی برای فردایمان باقی بگذار....به اندازه یك نگاه...به اندازه یك لبخند....تا به یاد داشته باشیم كه روزی عاشق هم بودیم

more_horiz
می دونی ادما بین الف تا ی قرار دارند . بعضی ها مثل "ب" برات می میرند،مثل "د" دوستت دارند، مثل "ع" عاشقت می شوند، مثل "م" منتظر می مونند، تا یک روز مثل "ی" یارت بشن

سکوت دردناک است اما در سکوت است که همه چیز شکل میگیرد و در زندگی ما لحظه هایی هست که تنها کار ما باید انتظار کشیدن باشد.

اگه عشق نباشه مولکول‌های اکسیژن و هیدرژن نمی‌تونن اینقدر محکم همدیگر رو فشار بدن که اشک جفتشون در بیاد!!

عشق یه سمه شیرینه ... بدون نسخه ی کسی که دوسش داری مصرفش نکن . از از دسترس بچه ها دور نگهش دار...و در محل تاریک ازش مواظبت کن

آنقدر اسم تو را زمزمه کردم که لبم سوخت اما نام تو را توبه نکردم جگرم سوخت

پیچ جاده ، آخر راه نیست مگر اینکه تو نپیچی!

کنار آشنایی تو آشیانه می کنم فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم کسی سوال می کند برای چه زنده ای؟ ومن برای زندگی تو را بهانه می کنم

خواستم از عشق برات بگم گفتم : میدونی. خواستم از غم برات بگم گفتم میدونی حالا از ته قلبم میخوام بگم : دوستت دارم چون نمی دونی

پلکهای مرطوب مرا باور کن ، این باران نیست که میبارد ، صدای خسته ی من است که از چشمانم بیرون میریزند

عاشقانت همه نامی و نشانی دارند آنکه در عشق تو بی نام و نشان است"منم"

عمریست که ویران شده ام ساکت سرد پریشون شده ام تا تو ایی و مرا در یا بی من اسیر شب طو فان شده ام

در این روزهای برفی آیا برای گنجشکان دانه ای ریخته ای؟
پرنده دل من نیز، دیر زمانیست که در برف گیر افتاده.

دونه های برف فقط برای دیدن چشات از آسمون پایین میان. اما پاشونو که زمین می ذارن فدای مهربونیت می شن...

صفای ما پا برهنه ها می دونی چیه؟
اینه که ریگی به کفشمون نیست!!!

more_horiz
غضنفر یک چک میبره بانک. بانکیه میگه چک سیباست؟ میگه نه چک گردوهای پارساله!

اگر کسی را نداشتی که به او بیندیشی

.

به آسمان بیندیش

.

چون در آسمان کسی هست که به تو می اندیشد

یارو ماهواره می خره زنش میگه پولشو از کجا اوردی؟یارو میگه تلویزیونو فروختم

یارو از دستشویی در میاد نفس نفس می زنه! بهش میگن چه خبرته بابا کوه کندی مگه؟! میگه نه ولی کوه ساختم!!!

شبی غروب می کنم کنار چشمهای تو ، و بی گناه می روم به دار چشمهای تو ، من از تمام عاشقی به این بسنده می کنم ، که یک دقیقه سر کنم کنار چشمهای تو .

بعضی ها بی غصه پیرن ، بعضی ها با غم رفیقن ، بعضی ها از بس عزیزن ، هرگز از دل ها نمیرن .

برای آن عاشق بی دلی مینویسم که هرمت اشکهایم را ندانست ، برای آن مینویسم که معنی انتظار را ندانست ، چه روزها و شبهایی که با یادش سپری کردم ، برای آن مینویسم که روزی دلش مهربان بود ، مینویسم تا بداند که دل شکستن هنر نیست ، نه دیگر نگاهم را برایش هدیه میکنم و نه دیگر دم از فاصله ها میزنم ، و نه با شعرهایم دلتنگی را فریاد میزنم .مینویسم تا شاید نامهربانی هایش را باور کند .

تو اگر می دانستی که چه سخت است خنجر از دست رفیقان خوردن ، از من خسته نمی پرسیدی که چرا تنهایی .

آمدی چه زیبا ، گفتم دوستت دارم چه صادقانه ، پذیرفتی چه فریبنده ، آغوشم برایت باز شد چه ابلهانه ، با تو خوش بودم چه کودکانه ، همه چیزم شدی چه زود ، نیازمندت شدم چه حقیرانه ، به خاطر یک کلمه مرا ترک کردی چه ناجوانمردانه ، واژه غریب خداحافظ به میان آمد چه بی رحمانه ، و من سوختم چه عاشقانه ، ولی هنوز هم دوستت دارم .

سلام سحر از طرف من ازش تشكر كن اگه نميومد وبلاگم شايد ديگه الان اينجا نبودم.خوشحالم برگشتم. اس ام اس هاتم خيلي زيباست خيلي

more_horiz
قزوینیه عروسی میکنه توی کارت عروسیش می نویسه: «
آوردن اطفال الزامیست!!!!!!!!!!!!!

آنگاه که غرور کسی را له می کنی ، آن گاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی ، آنگاه که شمع امید کسی را خاموش می کنی ، آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری ، می خواهم بدانم ، دستانت را به سوی کدام آسمان دراز می کنی تا برای خوشبختی خودت دعا کنی ؟ و به سوی کدام قبله نماز می گزاری که دیگران نگزارده .

من از زندگی آموختم چگونه اشک ریختن را ، ولی اشک هایم نیاموخت چگونه زندگی کردن را .

کاش به زمانی برگردم که تنها غم زندگیم ، شکستن نوک مدادم بود .

سهم انسان از خوشبختی به اندازه عشقی است که ایثار می کند .

همه چیز در پایان زیباست ، اگر هیچ چیز زیبایی در اطرافت نیست ، بدان هنوز به پایان نرسیدی .

روی چمن نوشتند لطفا گلی نچینید ، اما چه سود طوفان خواندن نمی توانست .

در کوچه تاریک خانه مان چه گذشت ؟ صدای تو بود ؟ شاید مرا لایق صدای تو نیست ، می مانم نزد خود ، نجوا می کنم که ایمان من اندازه وسعت فردای تو نیست .

از تو یک نفس دلم غافل نیست ، هرچند که جز حسرت و غم حاصل نیست ، از شوق تو میسوزم و میسازم ، آن دل که ز شوق تو نسوزد دل نیست .

از کجا باید سفر کرد تا کجا باید دوید ، از کجا باید گذر کرد تا به قلب تو رسید .

خیلی ها مترسکو دوست ندارند چون پرنده ها رو میترسونه ، اما من اونو دوست دارم چون تنهایی رو درک میکنه .
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply