Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionکنایه فردوسی پور به پارازیت‌های ماهواره‌ای! Emptyکنایه فردوسی پور به پارازیت‌های ماهواره‌ای!

more_horiz
در برنامه 90 دیشب هنگامی که عادل فردوسی پور در حال مصاحبه با سر‍پرست باشگاه صبای قم بود، پیرامون تاخیر صدا گفت: احیانا شما صدای من رو از تلویزیون و یا ماهواره می‌شنوید!

سرپرست باشگاه صبا هم با مکثی کوتاه در جواب عادل گفت: من در منطقه‌ای هستم (لواسان) که آنتن تلویزیون ندارم و مجبورم برای دیدن برنامه شما از ماهواره استفاده کنم.

در این لحظه عادل هم با خنده‌های شیطنت آمیز همیشگی خود گفت: خوش به حالتون. پس مشکل پارازیت و نویز و این مسائل رو ندارید!

descriptionکنایه فردوسی پور به پارازیت‌های ماهواره‌ای! EmptyRe: کنایه فردوسی پور به پارازیت‌های ماهواره‌ای!

more_horiz
مثل بمب صدا کرد حتی تو bbcpersian هم نشون دادن 15

descriptionکنایه فردوسی پور به پارازیت‌های ماهواره‌ای! EmptyRe: کنایه فردوسی پور به پارازیت‌های ماهواره‌ای!

more_horiz
من كه اصلاً با فردوسي پور حال نمي كنم اصول رو ول كرده چسبيده به فرع واقعا"ً من براي فوتبال ايران(از همه چيش مربي و بازيكن و.... ) متاسفم كه اين جوري به مسخره بازي گرفته شده

more_horiz
آقا از قدیم گفتند چاقو دسته اش را نمی بره !

more_horiz
amin wrote:
مثل بمب صدا کرد حتی تو bbcpersian هم نشون دادن 15

به نظر من این جریان ها ساختگیه و فرمایشی ، وگرنه توی یه رادیو تلویزیون که خیلی حساسه ، هیچ وقت نمیذارن اینجور اتفاقایی بیافته و اگر هم مثل این قضیه ظاهرا" اتفاقی و مجبوری باشه ، ردو بدل یکی دو حرف که از قبل سیاست های کلی اون هماهنگ شده ، مهم نیست . پارازیت ها پدر مردم رو در میاره و تبعات منفی خیلی زیادی روی بدن انسان و محیط داره .

more_horiz
چقدر راحت می شه مردم این کشور رو سر کار گذاشت 24
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply