Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionگلهای کریم Emptyگلهای کریم

more_horiz
دودي که از کنده بلند مي شود
[You must be registered and logged in to see this image.]

پرسپوليس در روزي نه چندان پرفروغ ابومسلم خراسان را در ورزشگاه آزادي دو بر يک شکست داد تا اندکي از زير بار فشارها و انتقادات خارج شود. در اين پيروزي کاپيتان باتجربه پرسپوليس نقشي ويژه داشت و موفق شد به تنهايي هر دو گل تيم را به ثمر برساند. زلاتکو کرانچار هم با توجه به همين مساله در کنفرانس خبري پايان بازي به تمجيد از کاپيتان تيمش پرداخت و پيروزي مقابل ابومسلم را حاصل تلاش هاي او دانست. کرانچار در مورد بازي با ابومسلم مي گويد؛ «با وجود بردي که داشتيم بايد اقرار کنم نيمه اول خوب نبوديم. بچه ها در نيمه اول فکر مي کردند اين يک زنگ تفريح است و خوب عمل نکردند ولي خوشبختانه چون کريم باقري را داشتيم، توانستيم نتيجه بازي را تغيير دهيم.» سرمربي کروات پرسپوليس در ادامه به تمجيد از کاپيتان تيمش مي پردازد؛ «اگر کريم را نداشتيم اين بازي را نمي برديم. به نظر من بايد بازيکنان جوان پرسپوليس از کريم الگو بگيرند و هر بازيکني که پيراهن پرسپوليس را به تن دارد او را الگوي خود قرار دهد.» کرانچار در مجموع تيمش را مستحق اين پيروزي مي داند. به عقيده او پيروزي مقابل ابومسلم توانست روحيه بازيکنانش را بالا ببرد تا آنها با توجه به همين روحيه به برنامه هاي ويژه در نظر گرفته براي تعطيلات نيم فصل فکر کنند؛ «در تعطيلات نيم فصل برنامه هاي تاکتيکي ويژه يي داريم. تيم پنج روز تعطيل خواهد بود و از چهارشنبه تمرين خواهيم کرد. اميدواريم در نيم فصل دوم شرايط تغيير کند.»

سرمربي پرسپوليس با اشاره به ناآمادگي برخي از بازيکنان اين مساله را به عنوان مشکل اصلي تيم در طول نيم فصل اول معرفي مي کند. او در ادامه و در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران درباره فهرست مازاد مي گويد؛ «هنوز فهرستي تنظيم نکرده ايم اما به نظر مي رسد بعضي از بازيکنان در باشگاه هاي ديگر شرايط بهتري خواهند داشت و با جلب توافق آنها به دنبال جذب بازيکن جديد خواهيم بود. در حال حاضر همه چيز به شرايط بازيکنان و باشگاه بستگي دارد.»
منبع اعتماد

descriptionگلهای کریم EmptyRe: گلهای کریم

more_horiz
کاظمي؛ مشکلم را از طريق کنفدراسيون حل مي کنم

در پايان بازي پرسپوليس و ابومسلم وضعيت براي فرهاد کاظمي نسبت به سرمربي تيم پيروز بسيار متفاوت بود. کاظمي که به دليل صادر نشدن کارتش از سوي سازمان ليگ نتوانست روي نيمکت ابومسلم بنشيند به انتقاد از اين وضعيت پرداخت؛ «نمي دانم اين چه وضعيتي است که در فوتبال برايم ايجاد شده است. بارها به فدراسيون مراجعه کردم تا کارت بازي ام صادر شود. همواره مي گفتند مشکلي نيست. حتي پس از 30 سال حضور در اين فوتبال آخرين بار از من فتوکپي شناسنامه خواستند و گفتند مشکل حل مي شود اما اين اتفاق نيفتاد.» فرهاد کاظمي در مورد منشور اخلاقي هم که به عقيده بسياري دليل اصلي محروميتش محسوب مي شود، مي گويد؛ «من در مورد منشور اخلاقي با عليپور به توافق رسيده ام. آنها تاکيد داشتند مشکلي از لحاظ منشور ندارم. به هرحال بحث منشور نيز حل شده است و نمي دانم مشکل کجاست.» سرمربي ابومسلم در پايان تاکيد مي کند اگر اين مشکل به زودي حل نشود، مي تواند موضوع را از طريق کنفدراسيون فوتبال آسيا پيگيري کند. کاظمي درباره شکست مقابل پرسپوليس هم مي گويد؛ «ما به دو دليل باختيم؛ اولين دليل انضباط تيمي پرسپوليس بود و دومين دليل نيز حضور نداشتن من روي نيمکت ابومسلم. آنها به هدف خود رسيدند و اميدوارم از اين کار خود راضي باشند.»

more_horiz
کرانچار؛ رضايي اجازه ندارد بر سر بازيکنان فرياد بکشد

بازي پرسپوليس و ابومسلم همچنين با يک حاشيه کوچک همراه بود. در يکي از صحنه ها شيث رضايي که از عملکرد عليرضا حقيقي دروازه بان تيمش ناراضي بود، بر سر او فرياد کشيد. اين مساله که در نوع خود قابل توجه بود در پايان بازي به سوژه بسياري از خبرنگاران تبديل شد. خود او در مورد اين اتفاق مي گويد؛ «براي خارج کردن حقيقي از جو بازي سر او فرياد کشيدم و شوک خوبي به او وارد کردم.» مدافع پرسپوليس با اشاره به اينکه اين موضوع در فوتبال امري طبيعي محسوب مي شود، مي گويد سرمربي تيم بين دو نيمه از او خواسته تا حقيقي را از جو بازي خارج کند. رضايي اضافه مي کند؛ «با حقيقي رفيقم اما به من حق بدهيد براي اينکه تيمم شکست نخورد اين کار را انجام دهم. خوشبختانه نه من از او ناراضي ام و نه او از من. چون هر دو نفر حرف هم را گوش داديم. من وظايفي در زمين دارم که بايد آنها را به خوبي پياده کنم. مطمئن باشيد پايم را از گليم ام درازتر نمي کنم. البته هيچ موقع با بازيکنان بزرگ تر از خودم مثل کريم باقري اين کارها را نمي کنم ولي بازيکناني را که اسير جو بازي شوند راهنمايي مي کنم. زلاتکو کرانچار سرمربي پرسپوليس در مورد ادعاي شيث رضايي مي گويد؛ «من به شيث اين اجازه را داده ام که چون در خط دفاعي خوب عمل مي کند به عنوان يک فرمانده کنترل اوضاع را در دست داشته باشد، اما اين اجازه را ندارد که بر سر بازيکنان داد بکشد.»

more_horiz
هفته شانزدهم امروز به پايان مي رسد

در ادامه رقابت هاي هفته شانزدهم ليگ برتر، امروز چهار ديدار ديگر در شهرهاي مختلف کشور برگزار مي شود. بر همين اساس و طبق برنامه از پيش اعلام شده در ورزشگاه فولادشهر اصفهان ذوب آهن از فولاد خوزستان ميزباني مي کند و دو تيم مس و استيل آذين در کرمان رو در روي هم قرار مي گيرند. ساعت 30/16 دقيقه نيز دو بازي پاياني هفته برگزار خواهد شد. در بوشهر شاهين اين شهر پذيراي مقاومت سپاسي خواهد بود و استقلال تهران نيز برابر راه آهن قرار مي گيرد.

در ديدارهاي ديروز نيز سپاهان اصفهان با پيروزي پرگل چهار بر يک مقابل پيکان قزوين قهرمان نيم فصل شد.

more_horiz

فهرست مازاد پرسپوليس اعلام مي شود
مديرعامل باشگاه پرسپوليس از اعلام فهرست بازيکنان مازاد اين تيم در اوايل هفته آينده خبر داد. حبيب کاشاني پنجشنبه شب پس از برد دو بر يک تيمش برابر ابومسلم در جمع خبرنگاران گفت؛ قرار است فهرست بازيکناني که در نيم فصل احتمال تغيير آنها در تيم وجود دارد امروز از سوي کرانچار به باشگاه تحويل داده شود و بر اساس آن ما نقل و انتقالات نيم فصل را پيگيري خواهيم کرد. وي افزود؛ هرچند پرسپوليس شرايط چنداني براي تغيير و جايگزيني بازيکنان جديد ندارد اما قطعاً مجبور خواهيم شد بازيکنان را با باشگاه هاي ديگر تعويض کنيم چرا که جاي خالي نداريم تا بازيکن جديد بگيريم. کاشاني در مورد بازي نيز گفت؛ نيمه اول ابومسلم برتر بود اما در نيمه دوم شرايط ما فرق کرد و توانستيم پيروز ميدان باشيم.

more_horiz
نتايج بازي هاي ديروز

سپاهان اصفهان 4- پيکان قزوين يک

گل ها؛ عماد رضا، ابراهيم توره، احسان حاج صفي، احمد جمشيديان براي سپاهان و ميثم رضاپور براي پيکان

پاس همدان 3- سايپا کرج يک

گل ها؛ هادي اصغري، اميد ابوالحسني و مجيد حيدري براي پاس و کريم انصاري فرد براي سايپا

صباي قم صفر- ملوان بندرانزلي يک

گل؛ جلال رافخايي براي ملوان

بازي هاي امروز

ذوب آهن اصفهان- فولاد خوزستان، ورزشگاه فولادشهر اصفهان، 15/14، داور رسول رهبرفام

مس کرمان- استيل آذين، ورزشگاه شهيد باهنر کرمان، 15/14، داور سعيد بخشي زاده

شاهين بوشهر - مقاومت سپاسي شيراز، ورزشگاه بهشتي بوشهر، 30/16، داور محمدرضا اکبريان

راه آهن شهرري - استقلال تهران، ورزشگاه آزادي،

30/16، داور محسن قهرماني
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply