Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionیه تست روانشناسی فوق العاده .. Emptyیه تست روانشناسی فوق العاده ..

more_horiz
سلام سلااام
بچه ها یه دفه ای تو دلتون نگین این دختره چقدر بی کاره ها ..!! :[نیشخند]:
امروز یه تست روانشناسی فوق العاده پیدا کردم ؛ خیلی خیلی برام جالب بود .."
سه تا سوال بیشتر نیست " البته سوال سوم همچین جای تفکر داره " که حالا میتونین از اون صرفنظر کنین ..
ولی به سوال اول و دوم خوب فکر کنین و با دقت جواب بدین به طوری که جوابا مطلوب شما باشن ..
(تقلبیم نکنین و جوابا رو زودتر نگاه نکنین )

سوال "
1) نام هاي اين حيوانات را به ترتيب علاقه خود قرار دهيد :

گاو
ببر
گوسفند
اسب
خوک

2) يک کلمه براي توصيف اسامي زير بنويسيد :

سگ
گربه
موش صحرايي
قهوه
دريا

((در مورد سوال 2 خوب روی اون موضوع مثلا روی سگ تمرکز کنین و احساستون رو بهش بگین " مثلا من به سگ یه حس غریبی دارم یا موش صحرایی به نظرم یه موجود خود باختست (اینطور احساسی رو که مطلوبتون هست رو نسبت به کلمه ها بگین ).. ))

3)به کساني فکر کنيد (کساني که شما را بشناسند وبراي شما مهم باشند) و آن ها را به رنگ هاي زير ربط دهيد (افراد تکراري نباشند. براي هر رنگ،نام يک فرد).

زرد
نارنجي
قرمز
سفيد
سبز

................

و اما جوابا :

1) گاو يعني "کار"
ببر يعني "غرور و فخر"
گوسفند يعني "عشق"
اسب يعني "خانواده"
خوک يعني "پول"

2) توصيف شما ازسگ،"شخصيت شماست"
توصيف شما ازگربه،"شخصيت شريک زند گي تان است"
توصيف شما ازموش صحرايي،"شخصيت دشمن شماست"
توصيف شما ازقهوه،"تعبير شما از رابطه زناشويي است"
توصیف شما ازدريا ، "زندگي خود شماست"

3) زرد : "کسي که هيچ وقت فراموشش نخواهيد کرد"
نارنجي : "کسي که به نظر شما دوست واقعيتان است"
قرمز : "کسي که شما به اوعشق مي ورزيد"
سفيد : "جفت روح شما"
سبز : "کسي که تا آخرعمرتان او را به خاطر خواهيد داشت"

descriptionیه تست روانشناسی فوق العاده .. EmptyRe: یه تست روانشناسی فوق العاده ..

more_horiz
سلام فائزه جون :[قلب]:
من سگ رو ولگرد توصیف کردم، یعنی شخصیتم میشه ولگرد؟ 😆

descriptionیه تست روانشناسی فوق العاده .. EmptyRe: یه تست روانشناسی فوق العاده ..

more_horiz
وای نه الناز جونم " این چه حرفیه عزیزم ..
خاک عالم دنیا به سرم ؛ حالا الناز جون اصلا راه نداره تو احساست به سگه همچین یه نموره تجدید نظر کنی ؟؟ :[نیشخند]:

البته خب حالا بدون مزاح " به هر حال این تستا همه نسبین ؛ و البته گاهی وقتا خیلی بی معنین " البته به نظرم این یکی خوب اومد ..!
گمونم مشکل اینجاست که شما به ویژگیای ظاهری سگ فکر میکنی؛ ولگرد بودن که احساس شما به سگ نیست ؟ درسته ؟ (امیدوارم منظورمو رسونده باشم )
به هر حال عزیز این تستا فقط سرگرم کنندن " آدما اونقدر پیچیدن که نمیشه به این سادگی شخصیت شناسیشون کرد ..
یعنی من به جرات میگم " شما بگی من یه خط از ویژگی شخصیتیم و اخلاقیم بگم ؛ واقعا نمیتونم !! و البته برا همینم از این تسته خوشم اومد ؛ آخه دقیقا من هیچ چی از سگ هم نتونستم بگم و به نظرم یه موجود غریبی اومد !!

حالا به نظر من الناز جون " این سه تا سوالو حفظ کن بالاخره یه جایی که به کارت میان ؛ مثلا احیانا تو یه جمعی اگه ملت آویزونت بودنو خواستی بفرستیشون دنبال نخود سیاهو بری به کارات برسی ؛ میتونی این سوالا رو مطرح کنیو یه چند ساعتیو بذاریشون سر کارو بری واسه خودت خوش باشی .. ;)

(سازمان کار یابی اهالی آویزانیان ) :study:

more_horiz
elnaz wrote:
سلام فائزه جون :[قلب]:
من سگ رو ولگرد توصیف کردم، یعنی شخصیتم میشه ولگرد؟ 😆

سلام الناز جونم :[بوسه]:
حرف فائزه جونو گوش نده :[نیشخند]: میخواد بهت دلداری بده :[نیشخند]: و الا این تستای روانشناسی همه دقیقن 😆 برو شخصیتت رو اصلاح کن دختر :P :{قاه قاه}:

more_horiz
جالب بود كاشكي يه تست مي گذاشتي تاببينيم علاقه به چي داريم چون به هيچي علاقه ندارم واقعا مي گم امكاناتم خوبه ولي علاقه ندارم به كسي يا چيزي كمكم كن مرسي
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply