Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمعتبرترین سایت کسب درآمد با حقوق ثابت حداکثر 90 میلیون تومان در ماه Emptyمعتبرترین سایت کسب درآمد با حقوق ثابت حداکثر 90 میلیون تومان در ماه

more_horiz
نمونه چک های دریافتی از سایت Green Horse
[You must be registered and logged in to see this image.]
برای دیدن عکس در سایز بزرگتر به لینک زیر برید:
[You must be registered and logged in to see this link.]

به علت طولانی شدن پست اطلاعات کامل رو از وبلاگ galaxydownload.blogfa بگیرید

مرحله تعداد افراد مورد نظر پورسانت حاصله از این تعداد افراد

level1 10 نفر 1 دلار در ماه

level2 100نفر 10 دلار درماه

level3 1000نفر 100 دلار درماه

level4 10000 نفر 1000 دلار درماه

level5 100000 نفر 10000 دلار درماه

level6 1000000نفر 100000 دلار درماه

راهنمای ثبت نام:

بعداز ثبت نام شما باید برنامه مخصوص این سایت را دانلود کنید برای این کار شما پس از وارد شدن به صفحه مخصوص خودتان باید در سمت چپ صفحه روی گزینه download ticker bar کلیک کنید بعد از دانلود باید برنامه ان را نیز نصب کنید که خود برنامه نصب یا install به صورت خودکار بعد از دانلود جلوی شما ضاهر می شود که باید روی ان کلیک کنید ونصب ان فقط 10 ثانیه طول می کشد .

طبق سیاست سایت سایت این برنامه حتما باید روی کامپیوتر شما نصب باشد و هنگام استفاده از اینترنت باید حتما ان را اجرا کنید حتما قبل از این که به بخواهید به اینترنت متصل شوید اول برنامه ticker bar را اجرا کنید اگر شما برنامه را دانلود ونصب و هنگام استفاده از اینترنت اجرا نکنید سودی به شما تعلق نمی گیرد این مساله را به افرادی که عضو می کنید بگویید همچنین انها نیز باید این مساله را به کسانی که عضو می کنند بگویند شما باید هنگامی که وارد اینترنت می شوید این برنامه را نیز اجرا کنید تا به عنوان عضو فعال شناخته شوید البته فقط کافی است که این برنامه را اجرا کنید و دیگر لازم نیست روی ان کلیک کنید و کار دیگری انجام دهید.

خوب کار دیگر تمام شده است شما می توانید هر کس را که خواستید عضو و زیرمجموعه خود قرار دهید البته توجه داشته باشید از هر کامپیوتر فقط یک نفر می تواند عضو شود و در صورتی که شما در یک کامپیوتر بخوانید دوبار عضو شوید اکانت شما با تمام پول هایی که به دست اورده اید از بین می رود اگر می شد خوب من می امدم و 1000 بار از طریق خودم عضو می شدم باید توجه کنید که این سایت به نرم افزارهای پیشرفته مجهز است که اگر شما بخواهید بیش از یک بار عضو شوید مچ شما را می گیرد و کاری که نباید بشود ....

پس فکر کلک زدن را از فکرتان بیرون کنید .

خوب حالا وقتی وارد صفحه یا همان اکانتتان می شوید با بعضی گزینه ها در سمت چپ روبه رو می شوید که شما را با این گزینه ها اشنا می کنیم:

user information: شامل اطلاعات شخصی شماست شما با کلیک بر روی این گزینه وارد اطلاعات شخصی خودتان می شوید و اگر خواستید انها تصحیح کنید

delete account: این گزینه باعث حذف شدن اکانت شما می شود! به شما توصیه می کنم که هیچ وقت روی این گزینه کلیک نکنید چون در صورت حذف شدن اکانت شما تمام پولهایی راکه به دست اورده بودید نیز از بین می رود

یک سوال مهم که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که چگونه زیر مجموعه به دست اورم؟

خوب برای این کار یک لینک دعوت به شما داده اند که در بالا به ان اشاره کرده ایم ( برای راهنمایی باید به شما بگویم که این لینک در پایین صفحه مخصوص شما قرار دارد که در بالای ان نوشته شده your aautomatic referral url is و لینک شما در زیر این جمله قرار دارد که تقریبا شبیه لینک من است) هر کس که روی لینک شما کلیک کرده و ثبت نام کند در ردیف اول زیر گروهایتان قرار می گیرد و هرکس که روی لینک زیر گروهایتان کلیک کند و ثبت نام کند در ردیف دوم زیر گروهایتان قرار می گیرد و این سیکل ادامه دارد تا شش مرحله .

سعی کنید از کافی نت عضونشوید چون اگر فرد دیگری از آن کافی نت عضو شود اکانت شما باطل میشود.

مزیت های geenhorse:

1- شما برای ثبت نام در گرین هورس هیچ پولی نمی پردازید وعضویت در گرین هورس رایگان است 2- شما با عضویت در سایت greenhorse به اقتصاد کشورتان نیز کمک می کنید چون که باعث می شوید ارز وارد کشور شود ولی در گلد کوئست و گلدماین ارز از مملکت خارج می شود و باعث اختلال در سیستم اقتصاد کشور می شود

3- در greenhorse شما زودتر می توانید زیر گروه یا عضو جمع کنید چون عضویت کاملا رایگان است و ممکن است ظرف مدت 1یا 2 ماه level1 level2 level3 شما کامل شود. البته اگر فعال باشید بیشتر هم می شود.

چکی که از طرف سایت برای شما می اید را می توانید در بانک ملی یا بانک رفاه نقد کنید البته برای نقد کردن احتیاج به داشتن حساب ارزی ندارید که این خود یک مزیت خیلی بزرگ است البته بانک مبلغ 4 دلار را برای کارمزد بر می دارد . یک نکته بسیار مهم دیگر : هیچ وقت در یک کامپیوتر بیش از یک بار ثبت نام نکنید چون این سایت به نرافزار های فوق پیشرفته مجهز است و در صورتی که شما بیش از یک بار ثبت نام کنید اکانت شما با همه پول هایتان باطل می شود اگر می شد خود من می امدم 1000 بار در یک کامپوتر عضو می شدم پس فکر کلک زدن را از سرتان بیرون کنید.

شما باید برنامه tickerbar را حتما دانلود ونصب کرده باشید و هنگام استفاده از اینترنت ان را اجرا کنید چون اگر برنامه را نصب نکنید و هنگام استفاده از اینترنت ان را اجرا نکنید (برای اجراکردن ان فقط کافی است روی ایکون ان کلیک کنید) هیچ سودی به شما تعلق نمی گیرد.

براي ثبت نام به لینک زیر برید:
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionمعتبرترین سایت کسب درآمد با حقوق ثابت حداکثر 90 میلیون تومان در ماه EmptyRe: معتبرترین سایت کسب درآمد با حقوق ثابت حداکثر 90 میلیون تومان در ماه

more_horiz
:{قاه قاه}: 21
با سلام
بچه ای کجای که اینقدر زرنگی اقای محسن :105: :affraid:

این سایت ها فقط قصدشون کلاه برداری هستش.
نمیدونم چقدر اطلاعات دارید در این زمینه. اما لازمه اینو بدونید این سایت ها مثل سایت های الماس بود که پول های مردم رو خوردن و رفتن!! این خبر حتی در روزنامه ها و تلوزیون همه کشیده شد.
کلاه برداری توی روزه روشن !! عجب!! جات خالی اقای محسن دارم حسابی میخندم:[نیشخند]:
لازمه چند نکته رو بگم.
شما قصد دارید با یک تیر چند نشان بزنید. در پستتون ادرس وبلاگتون را زیدید. که از این طریق امار وبلاگتون را بالا ببرید

اولا شما اگه 90 میلیون در امد داشتید اصلان توی همچین سایتی نمیومدین.!

کجای این سایت به اقتصاد ایران کمک میکنه ؟
فقط این کار باعث ویرانی و الوده شدن میلیونها کامپیوتر میشه که با دلیل در متن های زیر به انها اشاره میکنم.!
من عمرمو توی این وب سایت ها بودم. تا حالا نشده کسی حد اقل 5 برابر پول بدست بیاره تا 1 برابرشو بدست ما بده.
در ضمن هدف شما از دادن این پست فقط اینکه زیر مجموعه برای خودتون پیدا کنید. اگه دقت کنید و برید توی این سایت برای ثبت نام روی لینک اگه نگاه کنید میبینید نوشته :
join_now.ghc
و اما لینکی که شما برای ثبت نام گذاشتید اخرش نوشته :
join_now.ghc?r=212097066

من این شماره ها رو برای شما دوستان توضیح میدم. ?r=212097066 این لینکی هست که اقای محسن داده. اگه دقت کنید توی عکس به شما نشون میدم.
عکس زیر را جا های که با فلاش قرمز علامت زدم ببینید :

ان عددی که بالا دیدید یوسر همین اقا هست که وقتی روش کلیک میکنید میرید زیر مجموعه ای همین اقا.
اگه از خود سایت به صورت مستقیم برید ثبت نام کنید میبینید که لینک ثبت نام فرق میکنه با لینک این اقا
تفاوتش رو در شکل زیر ببینید. ان عکس بالا و این پایینی را با هم مقاسه کنید تا بفهمید کجا چه خبره :

این تا اینجا که ما فهمیدیم قصد شما از دادن این پست فقط زیر مجموعه برای خودتون هست.
و اما نکته بعدی : نرمافزاری که شما گفتید اکثر این برنامه ها روی یکی از پرتهای کامپیوترتان فال گوش میمونه و اطلاعات شما رو برای این سایت میفرسته!! و این برنامه ها طوری طراحی میشن که مثل یک حمله اتک میتونند علیه یک سایت به کار برند. مثال : سایت میکروسافت یک نمونه است که دچاره یکی از این حملات شد و حتی خود کتابشو من دارم و این موضوع درج شده در کتاب.توی اخباره خود سایت میکروسافت هم هست این مطلب که من لینکشو پیدا نکردم.
وقتی وارد اینترنت میشید این نرم افزار بدون اینکه شما بفهمید بسته های اطلاعاتی tcp/ip به سمت هدفش میفرسته. چون خیلی از ادمها زود خر میشن و این نرم افزار را دانلود میکنند وقتی این برنامه به سمت 1 هدف میره ان سایت دچار اختلال میشه و توانایی پاسخ گویی به مشترکانش را نداره. به این نوع حملات میگن سر ریز شدن بافر.
اگه راه در امد خوبی بود الان من که بیشتر از این اقا توی اینترنت بودم الان وضعم بهتر از این اقا بود 21 :{قاه قاه}:

اینا همش دروغه !! باور نکنید این حرفها را. ما از این کلاه برداری ها دیدیم. اینا به جز ضرر واسه ما هیچ چیزه دیگه ای نداره.عکس ان چک هم ساختگی هست. اگه درست نگاه کنید میبینید با فتوشاپ درست شده :[نیشخند]:

ما خودمون 7 خط روزگاریم اقای محسن :[نیشخند]:

اگه کسی حرف من را باور نداره بگید تا کتابشو که یکی از دوستانم نوشته در یکی از سایت ها بسیار معروف ایرانی بدم بهتون :[نیشخند]:

موفق باشید

descriptionمعتبرترین سایت کسب درآمد با حقوق ثابت حداکثر 90 میلیون تومان در ماه EmptyRe: معتبرترین سایت کسب درآمد با حقوق ثابت حداکثر 90 میلیون تومان در ماه

more_horiz
سلام
سایتهای ایرانی تبلیغاتی وجود خارجی ندارند! چون هنوز تبلیغات اینترنتی در ایران وجود خارجی ندارد! یعنی تا زمانی که شما معادل تبلیغات های محیطی و یا رسانه ای (رادیو و تلویزیون) ایرانی را در اینترنت نبینید شک نکنید که تبلیغات اینترنتی وجود ندارد!
وقتی هنوز مدیر هیچ کارخانه ای مجاب نشده است که در کنار خداد تومان هزینه ای که برای 1 ثانیه تبلیغ تلویزیونی میکند 1 هزارم آن را برای 1 سال برای تبلیغات در اینترنت مصرف کند یعنی اینکه تبلیغات اینترنتی در ایران بوجود نیامده است.
نه! اشتباه نکنید! همه اش هم تقصیر اون مدیر کارخانه نیست! میزان ترافیک سایت های ایرانی چقدر است ؟ آیا کسی تا حالا با متوسط کشورهای منطقه مثلا همین ترکیه مقایسه کرده است که مثلا 10 امین سایت پربیننده ایرانی از لحاظ آمار در کشور ترکیه چندمین سایت میشود ؟ نتایج فاجعه بار است! اینکه هر کسی یه وبلاگ میزند و یه شمارنده میگذارد و به زود کامنت گذاری در وبلاگهای دیگر و کپی کردن عکس و خبر حوادث روزی چند صد و یا حتی چند هزار بازدیدکننده جذب میکند و در نهایت انتظار دارد که از این وبلاگ پول پارو کند!
شما به عنوان مشاور تبلیغاتی یک مدیر یک کارخانه چند وب سایت معتبر را میتوانید نام ببرید که پیش اون شرمنده نشید!
خب پس این طلب های میلیونی و ... که کلی بحث شده است جریانش چیست ؟
متاسفم که تبلیغات اینترنتی در ایران محدود شده است به کسانی که در کنار سود کلان 500 درصدی حاصل از سی دی فروشی از طریق شرکت پست برای جلب بازدیدکننده و خریدار به وب سایتهای خود اقدام به راه اندازی سیستم های کلیکی و ... کرده اند! در نتیجه وقتی که اون سود پیش بینی شده حاصل نمیشود (حالا به هر دلیلی) وعده سرخرمن درآمد های آنچنانی هم به باد می رود و صد افسوس در این میان آنچه که ضربه میبیند "تبلیغات اینترنتی ایرانی " است که یادآور مثل آش نخورده و دهان سوخته است!

به هر حال به نظر من جدای از سیستم ها و کسانی که واقعا به قصد کلاه برداری راه اندازی میشوند که جای بحث ندارند سایر سیستم های ایرانی به چند دسته تقسیم میشوند:
1) سیستم هائی که وابسته به یک فروشگاه سی دی هستند
خب اینها تکلیفشان معلوم است! معمولا بالای 20 -30 تومان برای هر کلیک میدهند! اما کلیک ها را ضعیف میشمارند! خب فرقی نمیکند اساسا! چون اگر کلیک ها رو خوب بشمارند مجبورند قیمتها را ارزان کنند! یعنی ظرفیت تبلیغات اینترنتی اینجور فروشگاهها حتی با اون سود کذائی همین است! اگر اینجور نبود شک کنید چون نمیتوانند پرداخت کنند یعنی کلاه بردارند!

2) سیستم هایی که وابسته به یک سایت بزرگ هستند
این سیستم ها معمولا با خودشان کار میکنند! یعنی سرویس دهنده تبلیغات نیستند! میتوانید برای جذب ترافیک به آنها تبلیغ بدهید! ولی برای شما تبلیغ برای پخش در سایتتان و کسب درآمد نمیدهند مثل سیستم adsready که برای گروه پرشین بلاگ کار میکنه

3) سیستم های تبادلی
این سیستم ها که می توان آنها را قدیمی ترین سیستم های تبادل ترافیک در ایران نام برد هنوز هم طرفداران خود را دارند. این سیستم ها بالفعل درآمد زا نیستند! ولی برای افزایش ترافیک کاربرد زیادی دارند. در این سیستم ها شما به ازا نمایش تبلیغات سایر اعضا سیستم تبلیغات خود را در سایر سایتها نمایش میدهید معمولا نسبت این کار 1-2 و یا 3-2 و ... میباشد

4) سیستم های تبلیغاتی
اینها سیستم های واقعی هستند یعنی با فعالیت بازاریابی خود تبلیغات را از تبلیغات دهندگان جذب و بین پخش کنندگان تبلیغات که ماها باشیم پخش میکنند و یه درصدی هم اونا را میماسه! یعنی خودشان صاحب تبلیغات نیستند. در ایران قدیمی ترین این سیستم ها فکر کنم [You must be registered and logged in to see this link.] باشه با همه این تفاصیل تبلیغات موجود در این این سیستم ها هم به خاطر توضیحاتی که در بالا دادم اکثر برای فروشگاههای سی دی می باشد!

به هر حال امیدوارم که یک روز شاهد بوجود آمدن و شکوفائی تبلیغات اینترنتی در ایران هم باشیم

با تشکر

more_horiz
سلام
مطالب و نظرات دوستان خیلی جالبه
من هم دچار شک شدم
آخه منم از تبلیغات ایرانی تو وبلاگ هام استفاده می کنم
شاید به قول شما همش کلاه برداری باشه
حالا 1 مدته من شروع کردم اگه چیزی نصیبم شد
حتماً بهتون می گم :[نیشخند]: 😆 :flower:

more_horiz
och59 wrote:
سلام
مطالب و نظرات دوستان خیلی جالبه
من هم دچار شک شدم
آخه منم از تبلیغات ایرانی تو وبلاگ هام استفاده می کنم
شاید به قول شما همش کلاه برداری باشه
حالا 1 مدته من شروع کردم اگه چیزی نصیبم شد
حتماً بهتون می گم :[نیشخند]: 😆 :flower:

با سلام به شما
فكر خيلي خوبيه، من كه منتظرم ببينم پولي به حساب شما واريز مي شه يا نه.
پيشنهاد مي كنم هر كدوم از ايران فرومي هاي عزيز اگه از اين سيستم هاي تبليغاتي كليكي دريافتي داشتن حتما بيان اينجا به بقيه هم بگن.

more_horiz
منم موافقم اقا پارسا :D
هر كي از اين سايت ها واقعا پول گرفته بياد همين جا توي همين تاپيك بگه.

more_horiz
با سلام
جایی از این خبرا نیست اقای پارسا و خوانوم مهسا....
لینها همشون کلاه برداری
در ضمن چنین تبلیقاتی در ایران وجود خارجی نداره
اینا فقط توی سایت های خارجی هست که اونم تحت شرایط خاصی هست
حد اقل 5 برابر از شما میگیرن تا 1 برابرش را بهتون بدند

در پست بالای که نوشتم دقیقا راجب همین موضوع هست
کمی بیشتر مطالعه کنید
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply