Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاز hajrezaبه همه دوستان ایران فروم Emptyاز hajrezaبه همه دوستان ایران فروم

more_horiz
عرض سلام و خسته نباشی داریم خدمت همه دوستانم در ایران فروم
من یک سری اطلاعاتی رو توی ایران فروم گذاشتم که متاسفانه باعث رنجش خاطر و ایجاد برخی ناراحتی برای بعضی از دوستان شده. من در همین جا از همه این دوستان معذرت خواهی می کنم و خواهشمند هستم که این حقیر رو ببخشند. خاطرنشان می کنم که کلیه اطلاعاتی که من قرار داده بودم فقط دیدگاه بوده و قصد توهین به هیچ قشر و گروهی رو نداشتم باز هم از دوستان معذرت می خوام که یک سری ذهنیت های خاصی رو نسبت به بزرگان بوجود آوردم
یا حق

descriptionاز hajrezaبه همه دوستان ایران فروم EmptyRe: از hajrezaبه همه دوستان ایران فروم

more_horiz
با سلام
به نظر من هر کس بخواد استفاده میکنه هر کس نخواد استفاده نمیکنه! این دلیل نمیشه کسی بدش بیاد !
البطه یک چیزه دیگه هم بگم پست های که شما داده بودید همش مال ازدواج و زنان و .... بود
شما باید مطلبهای جدید تری درباره بحث های دیگری بزارید. من هر چی پست از شما دیدم مال موضوعاتی بود که خواننده ی کمی داره و یک مسایلی هست که ایناره همه میدونند و احتیاج به نوشتنشون نیست !! البطه به هر حال زحمت کشید و پست گذاشتید.شاید یک نفر خوشش بیاد. من نظر خودم رو میگم کاری به بقیه ندارم.
موفق باشید

descriptionاز hajrezaبه همه دوستان ایران فروم EmptyRe: از hajrezaبه همه دوستان ایران فروم

more_horiz
سلام علي عزيز:
آخه مشكل ما اينه كه چون تكراري هستن كسي اهميتي نمي ده من به چند نمونه اشاره كنم
ما 1400ساله كه داريم نماز مي خونيم ولي اگر از نماز خوندن خودمان فيلم بگيريم و بعد با دقت بشينيم نگاه كنيم به نظر شما چند تا كلمه رو درست مي خوانيم
يا مثلاً بين دو كلمه سام عليك و سلام عليك و استغفر ا... با فتحه يا كسره هنوز مانديم
پس خيلي چيزها براي ما تكراري هست ولي به علت تكراري بودنش به درست و غلطش اهميت نمي ديم
ضمناً اگر مي بيني كه من بيشتر براي زنان و ازدواج هسته آخه خيلي چيزهايي رو مي بينم كه شايد شما نديده باشيد
روح زن آنقدر لطيف و مهربان هسته كه با يك جمله دوست دارم و تو فقط مال مني و ... يك آدم هوس باز به كجاها مي ره بازم ممنون از تذكرت چشم رعايت مي كنم

more_horiz
سلام :D
در ايران فروم آزادي بيان كامل وجود داره و هر كسي مي تونه طبق ميل و نظر و خواسته خودش به ارسال مطلب و بحث و تبادل نظر با ديگران بپردازه و عقايد خودش رو مطرح كنه اما نكته اي كه هست اينه كه اين سايت همون طور كه از اسمش هم پيداست يك جامعه اس و هممون مي دونيم كه در يك جامعه بايد به حقوق و عقايد و خواسته هاي همديگه هم احترام بذاريم.
پس گفتگو با رعايت احترام متقابل.

more_horiz
با سلام
این درسته که احترام باید 2 طرفه باشه خانوم ناهید
و من هم قبول دارم این حرف را..
شما نوشتید که ازادی بیان هست پس به همه باید حق داد که نظر و دیدگاه خودشون رو بگند و بیان کنند
من قصد طرفداری از هیچ کس رو ندارم
من نظر خودم رو گفتم و امیدوارم به کسی بر نخوره
و خوشحالم که اقایحاج رضا خودش پیش قدم شد تا کدورتی پیش نیاد میون بچه ها

خوب حالا دیگه اشتی!! ما شیرینی میخوایم !! :{قاه قاه}:

موفق باشید :[قلب]:

more_horiz
بازم از همه دوستان تشكر مي كنم واقعاً احساس مسئوليت مي كنند ونكاتي كه بايد تذكر داده بشه اعلام مي كنن چون همه ما مي دونيم كه كسي غير پيامبران و امامان معصوم و كامل نيست همه ما اشتباهاتي داريم پس بهتره كه بپذيريم و اصلاح كنيم شيريني هم چشم حتماً
يا حق
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply