Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionدلت برا كي تنگ شده ؟ باهاش حرف بزن Emptyدلت برا كي تنگ شده ؟ باهاش حرف بزن

more_horiz
سلام دوستان
اين اولين پستي كه تو اين سايت ميزنم و اميدوارم خوشتون بياد
ما آدما دلمون برا خيلي كسا و چيزا تنگ ميشه
خيلي جالبه اگه بدونين ما آدما چطوري ابراز دلتنگي ميكنيم منظورم اينه كه لحن بيان و كلمات خيلي فرق ميكنه و زيباست
اگه دوست داشتين همتي كنين تا بدونين چه خبره

منتظرتون هستم

descriptionدلت برا كي تنگ شده ؟ باهاش حرف بزن EmptyRe: دلت برا كي تنگ شده ؟ باهاش حرف بزن

more_horiz
دلم برا كسي تنگه كه از همه بهم نزديكتره
دلم برا كسي تنگه كه هر وقت مشكلي برام پيش اومده چه خوب و چه بد
سر اون داد زدم
دلم برا كسي تنگه كه هميشه كنارمه با اينكه خيلي وقتا حس ميكنم نيست يا شايدم كم رنگ تر شده
دلم برا خداي بزرگ و مهربونم تنگ شده
آخه خيلي وقته باهاش حرف نزدم

descriptionدلت برا كي تنگ شده ؟ باهاش حرف بزن EmptyRe: دلت برا كي تنگ شده ؟ باهاش حرف بزن

more_horiz
هه هه هه خيلي بدي هاله 😢 من ساده رو بگو فكر كردم براي من دلت تنگه :oops: من دلم واسه مامانم تنگه 4ساله فوت كرده الان تو آسمونه خدا كنه وقتي مردم رفتم اون دنيا بهم مرخصي بدن برم بهشت :lol: آخه من تو سياهچال طبقه هفتم زندگي ميكنم :D از پست زيبات ممنون به جمع بچه ها خوش اومدي آبجي

more_horiz
دلم برای کسی تنگ شده که نمی بینمش ولی احساسش می کنم نمیدونم کجاست ولی هست نمی دونم چی میخوام بهش بگم ولی میگم

more_horiz
دلم تنگه خیلی تنگ واسه یکی که حس می کنم باید باشه و نیست خودمم نمی دونم کیه؟؟؟

more_horiz
ديشب اينقدر دلم برات تنگ شده بود كه اشك ريختم
اشكي كه از فراق و دوري بود
مدونم برا من نيستي ولي
ولي نميتونم به اين آسوني فراموشت كنم
دلم برات تنگه قاصدكم

more_horiz
melinakhoshkele wrote:
هه هه هه خيلي بدي هاله 😢 من ساده رو بگو فكر كردم براي من دلت تنگه :oops: من دلم واسه مامانم تنگه 4ساله فوت كرده الان تو آسمونه خدا كنه وقتي مردم رفتم اون دنيا بهم مرخصي بدن برم بهشت :lol: آخه من تو سياهچال طبقه هفتم زندگي ميكنم :D از پست زيبات ممنون به جمع بچه ها خوش اومدي آبجي

سلام و درود بر شما
اولا: از بابت فوت مادر گراميتون بهتون تسليت ميگم و براشون آرزوي مغفرت ميكنم
دوما : هيچكي نميتونه بگه جاش تو كجاست . بشت يا جهنم
سوما : من برا زمينيا به غير از قاصدكم تا حالا برا كسي چيزي ننوشتم
چهارما: ممنون ازتون بابت همه چيز و اميدوارم بتونم چيزاي زيبايي بنويسم
و در آخر

تو بد بودن من شايد جاي هيچ شكي نباشه
موفق باشيد و شاد

more_horiz
سلام
نوشته هات خيلي حس خوبي به من دادن يه حس غمگين و دوست داشتني دلم مي خواد بنويسم از كسي كه بايد باشه و نيست

more_horiz
niloofar wrote:
سلام
نوشته هات خيلي حس خوبي به من دادن يه حس غمگين و دوست داشتني دلم مي خواد بنويسم از كسي كه بايد باشه و نيست

سلام
ميدوني يه حس خيلي خوبي داره نوشتن
به خصوص برا كسي بنويسي كه ...
هميشه كنار روزنامه ها مي نوشتم و بعدش پاره ميكردم و ميرفت ولي چند سالي ميشه ديگه دور نميندازم
يه جايي خوب مي نويسم و فعلا نگهشون ميدارم
شايدم باز ديوونه شدم و باز ريختم بيرون

نوشتن تخليه وجود انسانيه
بنويس از دل تنها

more_horiz
سلام به نظر من کسی که می تونه انقدر خوب بنویسه که دیگران رو اینجوری به وجد بیاره که انقدر بتونه حس خوبی به دیگران بده اصلا نباید نوشته هاشو دور بریزه. خوشحالم که نوشته هاتو می خونم. :D
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply