Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمن چه دلتنگتم امروز Emptyمن چه دلتنگتم امروز

more_horiz

ای خدای مهربون دلم گرفته

با تو شعر هام همگی رنگ بهار
با تو هیچ چیزی دلم کم نمیاره

وقتی نیستی همه چیم تیره و تاره
کاش ببخشی تو خطاهامو دوباره

ای خدای مهربون دلم گرفته
از این ابر نیمه جون دلم گرفته

از زمین و اآسمون دلم گرفته
آخه اشکامو ببین دلم گرفته

تو خطاهامو نبین دلم گرفته
تو ببخش فقط همین دلم گرفته

توی لحظه های من شیرین ترینی
واسه عشق و عاشقی تو بهترینی

کاش همیشه محرم دا تو باشم
تو بزرگی اولین و آخرینی

descriptionمن چه دلتنگتم امروز EmptyRe: من چه دلتنگتم امروز

more_horiz
خدای من

خدای من خدای کبر و نخوت نیست . خدای من خدای رعب و وحشت نیست . خدای من خدای جور و محنت نیست خدای من خدای بی مروت نیست . خدای من بزرگ است و قوی اما ستمگر نیست .

خداي من خداي تازيان نيست . عذاب و دوزخي اندر ميان نيست . شقاوت خشم و قهاری ندارد . نیاز بنده آزاری ندارد . قساوت پیشگی در کار او نیست فریب و مکر و حیله یار او نیست . همه كردار او زيباي زيباست .

من از شمشير خون آلود اسلامي پريشانم . من از تحميل دين بر مردم آزاده بيزارم . من از تعذیرو شلاق و شکنجه بوی خونریزی گریزانم .

من از آن سیره دیرینه قابیلیان غمگين و نالانم . از آن زنجیر و جور بردگی رنجور و بیمارم . من آن تیغ ستمکار شقاوت را نمی خواهم . مرام من گذشت است زجر دشمن را نمیخواهم .

من این رسم جنون جاهلیت را نمی خواهم . من این اندیشه های بربریت را نمی خواهم . خدای من رحیم است ای برادر مرگ کافر را نمیخواهم .

شعارم مرگ و نفرین نیست . پی تکفیر بی دین نیست . من از سوراندن و تخریب و ویرانی بدورم شوق من عمران و آبادی است . ندارم باکسی جنگی نه نیرنگی خدای من خدای عشق و آزادی است .

عقاب من عذاب وآتش و قعرجهنم نیست . مرا باور جهنم نیست . من از رسم ورسوم تازیان بیگانه ام در من خشونت نیست .

نیاکانم همه یکتا پرستند . برّی ازتازیان بت پرستند . خدای من نه در تعبير تازی است . خدای من فراتر از رهائی است .

خدای من خدای مهربانی است . خدای روشنائی شادمانی است . خدا ی دوستی صلح وصفا و سازش است ذات اهورا ئی است .

privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply