Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionیادداشتای پاییزی ..!ا Emptyیادداشتای پاییزی ..!ا

more_horiz
هوای این روزا خیلی خاطره انگیزه
حس فوق العاده پاییز مثل حس غریب بی بهانه نوشتنه مثل بی بهانه نگاه کردنو بی بهانه گریه کردنه
شایدم شبیه روزاییه که دنبال یه نشونه میگردی ولی چیزی جز خاطره دستمو نمیگیره و چه دردناکه گرفتن چیزیو که کمرتو شکونده
اینا دلتنگی خاطره هان و روزای رفته و ترس روزای نیومده ..

وقتی که تنهام چقدر عاشقانه خودم رو دوست دارم " وقتی که دلتنگم چقدر بی بهانه خودم رو در آغوش میکشم " وقتی که سینم برای حرف تنگ میشه چقدر رازوارگونه تو آئینه نگاه میکنم و چقدر عاشقانه لبهام رو میبوسم ..
گاهی آرزو میکنم کاش تو فقط حاصل حس عاشقانه ی من و خودم بودی " شاید اینطور هیچوقت از حضورت واهمه نداشتم ...

descriptionیادداشتای پاییزی ..!ا EmptyRe: یادداشتای پاییزی ..!ا

more_horiz
ح مثل حاج آقا " الف مثل آبجی فائزه " ت مثل تنهایی ؛ تفکر ؛ تصمیم ؛ تنفر
ن مثل نتیجه ی نهایی
و
ی مثل یکرنگی

ماجراش طولانیه " از حوصله ی نوشتن من خارجه و مطمئنم از حوصله ی خوندن شما خارج تره
اما نتیجش این شد که فرار از تنهایی هیچ وقت ارزش اینو نداره که با ریا زندگی کنی " شاید بتونی بقیه رو فریب بدی اما هیچ وقت وجدانت تو رو آرووم نمیذاره " چطور قراره کودکانمون رو تربیت کنیم و بهشون یاد بدیم آزادانه فکر کنن و آزادانه تصمیم بگیرنو آزادانه اندیشه هاشون رو بگن وقتی خودمون نتونستیم این کارو بکنیم " اونا از کی باید آزادانه زندگی کردنو یاد بگیرن وقتی قرار باشه با تهدید ؛از ترس افکارم رو قورت بدم
در یک کلمه اینکه رفتن با عزت بهتر از موندن با ذلته

پی نوشت یک: این نتیجه هیچ استثنایی نداره " فرار از تنهایی "فیلترینگ یا هرچیز دیگه ای
پی نوشت دو: گاهی کهولت سن از بقیه جدات میکنه و البته کمی بی حوصله اما هیچ وقت بی تفاوتت نمیکنه

more_horiz
هوای این روزا بیشتر غم انگیزه تا خاطره انگیز

more_horiz
چه نوشته های قششنگی بود فائزه خانم

more_horiz
سلام. فائزه
من و بردی به ان سال ها ی خوب کنار هم بودنمون.
یادته یه بار واسم اسمس می زدی اما همه اش نصفه می ومد و مجبور شدی هرکدومو صد با بفرستی؟
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply