Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاگه خدا 24 ساعت گناه کردنو آزاد کنه چه گناهیو انتخاب میکنی؟  Emptyاگه خدا 24 ساعت گناه کردنو آزاد کنه چه گناهیو انتخاب میکنی؟

more_horiz
اگه خدا گناه کردنو برای 24 ساعت ازاد کنه اولین گناهی که انتخاب میکنی چیه؟

descriptionاگه خدا 24 ساعت گناه کردنو آزاد کنه چه گناهیو انتخاب میکنی؟  EmptyRe: اگه خدا 24 ساعت گناه کردنو آزاد کنه چه گناهیو انتخاب میکنی؟

more_horiz
وااااااي سوالاي سخت مي پرسي
3

descriptionاگه خدا 24 ساعت گناه کردنو آزاد کنه چه گناهیو انتخاب میکنی؟  EmptyRe: اگه خدا 24 ساعت گناه کردنو آزاد کنه چه گناهیو انتخاب میکنی؟

more_horiz
خود کشی

more_horiz
سلام آقای ؟؟؟؟
واقعا سوالات تازه و جالبی میپرسید که همه ذهن ها رو به چالش می کشه
ممنون

توی اون 24 ساعت یه گناه نمی کنم ،کلی گناه می کنم
اول مشروب ، آخه خیلی ذهنمو مشغول کرده 17 16

more_horiz
دوست داشتم یه چند نفری رو بکشم!!!!! خدایا فقط یک ساعت... 14

more_horiz
همیشه گفتن با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چه خواهی کن

ما یه گوشه میشستیم و میدیدیم بقیه چی کااار میکنن

راستی حالا مگه ما کم گناه میکنیم که تو اون یه ساعت بخواهیم گناه کبیره رو انجام بدهیم.

more_horiz
سلام به دوستان خوب و گل باشگاه
آقا وهاب اون پست سیب زمینی رو نسرسن واسه امثال من و شما گذاشته اگه بخونیدش بد نیست من که خوندم
واسه مهتاب خانم هم باید بگم که خدا میگه هم از بودن در این دنیا لذت ببر و هم برو به بهشت
پس به خودکشی اصلا فکر نکن
من اگه قرار بود گناه کنم یک نفر رو عاشق خودم میکردم و بعد دلش رو میشکستم تا ببینم مزه دل شکستن خوبه یا بد

more_horiz
sezar wrote:

حالا مگه ما کم گناه میکنیم که تو اون یه ساعت بخواهیم گناه کبیره رو انجام بدهیم.

12 اینم حرفیه والا!!ا

more_horiz
من هرچی فکر کردم کناه نکرده ای با ذهنم نرسید 10

Last edited by hiran on Wed Aug 11, 2010 9:42 am; edited 1 time in total

more_horiz
لا ادری

more_horiz
hiran wrote:
من هرچی فکر کردم کناه نکرده ای با ذهنم نرسید 10

خداييش منم همينطورم ، فقط مونده سرقت و دزدي

more_horiz
سرقت و دزدی :.. !!!!!!!؟

more_horiz
خدا رو فراموش کنیم
گناه من فکر کنم دیگه ازش نمیتونین سبقت بگیرین چون از همه بالاتره

خدایا پناه میبریم به تو از نفس بدکردار و هوس باز و از شر شیطان رانده شده
14 14 14 14

more_horiz
beul wrote:
سرقت و دزدی :.. !!!!!!!؟

؟؟يعني چي؟ 3
ما كه دروغ و غيبت و روزه خوري نماز غذا و نداشتن حجاب كامل و...رو داشتيم
خودمو مي گما ، داشتم
فكر كنم دزدي و قتل و ربا و رشوه و تهمت و دو سه تا گناه ديگه نداشتم
كه تعداد گناه هام ببشتره خيلي 3

more_horiz
خودم تنها تنها دلم كه شام بي فردا دلم چو كشتي بي ناخدا به سينه دريا دلم تو اي خدايه مهربان تو اي پناه بي كسان به سنگ غم مشكن دگر كه شيشه مينا دلم

خدا يا آني مارو به حال خودمان وا مگذاراي سوالبي تعارف احمقانه ترين سوال زندگي بود اصلا قصد توهين ندارم ولي قبل از حرف زدن فكر كنيد ببين من نميدونم چه فكرايي داريد ولي همين بگم كه ما اگه خدا بوديم خار مادر همرو يكي ميكرديم ولي با اين چرنديات كه ميگين بازم قهرش نميگيره يكي از ترس خدا موقع خواب ميشينه يكي ام انگار تو جمع كارتا اوسگل نشته داره رفيقشو دس ميندازه خجالت داره اينو بخونيد نزديكه واقعا نزديكه

حضرت على (علیه السلام ) در بعضى اوقات از مصائب و گرفتاریهاى آیندگان خبر مى داد و راه درمان ابتلائات آنها را گوشزد مى كرد.
على (علیه السلام ) فرمود: زمانى بر مردم خواهد مد كه چند گناه بزرگ و عمل زشت در بن آنها پدید مى آید.
1- كارهاى زشت آشكار مى گردد و معمولى مى شود.
2- پرده هاى عفت و شرم پاره مى گردد.

3- زنا كارى و تجاوزهاى ناموسى علنى مى شود
4- مالهاى یتیمان را حلال مى شمارند و مى خورند.
5- ربا خوارى شیوع پیدا مى كند.
6- در كیلو و وزنها، كم و كاست مى كنند.
7- شراب را به اسم نبید حلال شمرده و مى خورند.
8- رشوه را به عنوان هدیه و شیرینى مى گیرند.
9- به نام امانت دارى خیانت مى نمایند.
10- مردها خود را به شكل زنان و زنان خویش را به صورت مردها در مى آورند.
11- به احكام و دستورات نماز بى اعتنائى مى كنند.
12- حج خانه خدا را براى غیر خدا (براى ریا و یا تجارت ) بجا مى آورند.
سپس ادامه داد: كیفر این زشتى ها این است كه خداوند آنها را از فیوضات خود محروم مى كند، تا جائى كه ماه (شوال ) براى آنها مخفى مى شود بطورى كه گاهى دو شبه دیده مى شود (كه معلوم مى شود روز عید فطر را به عنوان ماه رمضان روزه گرفتهاند با اینكه روزه آن حرام بوده است ) و زمانى شب اول رمضان مخفى مى شود، كه دو روز آن را روزه نگرفته و به عنوان آخر ماه شعبان مى خورند و روز عید فطر را به خیال آخر ماه رمضان روزه مى گیرند. در این وقت باید ترسید از اینكه خداوند بطور ناگهانى آنها را كیفر كند (مانند زلزله و طوفان و سیل ).
چرا كه به دنبال آن كارها، بلاها مردم را فرا مى گیرد، تا جائى كه كسانى صبح سالم هستند ولى شب در دل خاك و قبر آرمیده اند و گاهى شب سالمند و بامدادان جزء مردگان هستند.
وقتى چنین روزگارى پیش آمد، لازم است انسان همیشه وصیت كرده باشد كه مبادا بلائى بر او فرود آمده و بدون وصیت بمیرد و واجب است نماز را در اول وقت آن بخواند چون ممكن است تا آخر وقت زنده نباشد.
هر یك از شما آن زمان را درك كرد بدون وضو نخوابد و اگر برایش امكان دارد همیشه با وضو باشد چه ترس آن است كه مرگ ناگهانى برسد، لذا خوب است با وضو باشد كه روح وى با طهارت خدا را ملاقات نماید.
من شما را ترساندم اگر بترسید و آگاه نمودم ، اگر آگاه گردید و شما را پند دادم چنانچه پند گیرید پس در پنهانى و آشكار، از خدا بترسید و نباید كسى از شما بمیرد، مگر اینكه مسلمان باشد، زیرا هر كس به جز اسلام آئینى داشته باشد از او پذیرفته نیست و در آخرت زیان كار است

more_horiz
بابا ای ول
اقا مهدی 19

more_horiz
سلام به همه
من اونی رو که دوستش دارم تموم 24 ساعت تو آغوشم می گیرم
بهش می گم نره
هر چند داره می ره
ازم خواست بگم دوستش دارم ولی نشد
فقط بغلش می کنم 9
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply