Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionآخی ی ی ببینین چقدر خجالتی بودن بده !!ا Emptyآخی ی ی ببینین چقدر خجالتی بودن بده !!ا

more_horiz
هوراااااااااااااااااااااااا " من به خودم افتخار میکنم 55 ا هیچ جای دنیا مردم هرگز تو. خیابونشون یه درخت متحرک نمیبینن 61 " ولی ما میبینیم
61

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] alt=""/>

البته زیر این درخت یه موتوری هم خودشو قائم کرده بود که البته من دقیقا دلیلشو نفهمیدم ! فکر کنم یکم موتوره خجالتی بود " واسه همین رفته زیر این درخته 74 ا

descriptionآخی ی ی ببینین چقدر خجالتی بودن بده !!ا EmptyRe: آخی ی ی ببینین چقدر خجالتی بودن بده !!ا

more_horiz
نه بابا نمی دونسته چجوری سوژه بشه این راه به فکرش رسیده 27

descriptionآخی ی ی ببینین چقدر خجالتی بودن بده !!ا EmptyRe: آخی ی ی ببینین چقدر خجالتی بودن بده !!ا

more_horiz
آهان حالا فهمیدم یعنی این موتوریه داره درخته رو با خودش می کشه و می بره
عجب حکایتیه ها ؟!
این درختو می خواد چیکارش کنه ؟

more_horiz
منکه درست نفهمیدم اگه ته توی قضیه را دراوردین منم حالی کننین 24

more_horiz
آقا حیران ، یه موتوری ، یه روزی از روزهای خدا ، میره توی صحرا و یه عدد درخت رو با اره ای - چیزی قطع می کنه و بعد درخت رو روی موتورش میذاره و یه جوری مهارش می کنه و خودشم سوار موتور میشه و گاز میده و درخت رو با خودش میکشونه تا مقصد که این درخته رو خلاصه یا برای سوخت ، یا کار دیگه ای ازش استفاده بکنه قربان .
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply