Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionیک عکس تاریخی از اولین استخر در ایران Emptyیک عکس تاریخی از اولین استخر در ایران

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionیک عکس تاریخی از اولین استخر در ایران EmptyRe: یک عکس تاریخی از اولین استخر در ایران

more_horiz
7

descriptionیک عکس تاریخی از اولین استخر در ایران EmptyRe: یک عکس تاریخی از اولین استخر در ایران

more_horiz
باید عرض کنم که هنوز بعضی جاها این استخر ها کارایی خودشو از دست نداده و استفاده میشه
البته بجای جوب توی آب نماهای میادین شاهد این شناگران بیچاره هستیم
ممنون عکس قابل تأملیه 24 16

more_horiz
واقعا" جالب بود ، هم خندیدم ، هم برای این بچه ها غصه خوردم
دست شما درد نکنه
16

more_horiz
خدا میدونه بچه گیهای خودمو برام تداعی کرد
واقعا همینطور بودیم

more_horiz
ولی شما تو کارون شنا میکردیت مگه نه ؟
توی آن آب گل آلود ولی اصیل 12

more_horiz
آخی با همین دارن حال می کنن
چی کارشون دارین

more_horiz
AHMAD_NOMAD wrote:
باید عرض کنم که هنوز بعضی جاها این استخر ها کارایی خودشو از دست نداده و استفاده میشه

آره " اتفاقا منم خیلی این صحنه رو تو شیراز دیدم 11 ا

البته هرچی فکر میکنم این صحنه رو تو یزد ندیدم " یعنی میدونین راستیاتش چیزی که یادم میاد " دو تا آبنما داشتیم نزدیک خونمون " یکیش که کلا ابش تبخیر شد ؛ اون یکی رو هم خرابش کردنو به جاش بیل برد زدن 61 ا

more_horiz
فائزه خانم ممنونم که به این وضوح چهره ی نا به هنجار شیراز رو نمایان کردید خواهر 27 30 3
ولی جهت شفاف سازی باید بگم که در میادین پایین شهر شیراز اوضاع چنین است
آنهم شاید نشانگر فقر این گروه باشد
چاکر فائزه خانوم 16

more_horiz
faezeh wrote:
AHMAD_NOMAD wrote:

آره " اتفاقا منم خیلی این صحنه رو تو شیراز دیدم 11 ا

البته هرچی فکر میکنم این صحنه رو تو یزد ندیدم " یعنی میدونین راستیاتش چیزی که یادم میاد " دو تا آبنما داشتیم نزدیک خونمون " یکیش که کلا ابش تبخیر شد ؛ اون یکی رو هم خرابش کردنو به جاش بیل برد زدن 61 ا

نه ابجی فایزه

خوشا شیرازو وضع بی مثالش
خداوندا نگهدار از زوالش..........

از جاهای مصفا و دیدنی شیراز هم دیدی نه ؟

شیراز پایتخت فرهنگی ایران شهر گل بلبل شهر حافظ وسعدی

...........

9 43 38

more_horiz
احمد جان دوست عزیز فقط شیراز

من تو خیلی از شهرهای دیگه از این بدترشو دیدم

واین در یک کلان شهر با ان حجم جمعیت حتشیه نشین چیزی عادی است

شیراز نسبت به خیلی از شهرهای دیگه وضعیتی مناسب داره

ومردمی همچنین با کمال وبا فرهنگ

حلا فایزه مهمان بوده و انچه دیده میگه

شما دیگه فقط به شیرازه خودمون

ربطش نده عر
زیزم

76 60

more_horiz
ابجی فائزه اصلا اصلا قصد نداره به شیراز و وصف بی مثالش توهین کنه " آخه واقعیتش داش احمد که اینو گفت واقعا یادم افتاد که منم این صحنه رو دیدم " آره خب دقیقا منم با داش حیران موافقم " این صحنه رو من تو اصفهانم دیدم " البته تو یزد خیلی بیرون نمیرم وگرنه مطمئنا اونجام این صحنه ها دیده میشه 74 ا

more_horiz
نه نه اجی فایزه من نمیگم توهین کردید

من میدونم که شما ابجی فایزه انقد دارای فهم وکمال ومرام معرفت هستید که

نه به شیراز بلکه به هیجا وهیچکس توهین نمیکنید ومن از شما

درس های خوبی گرفتم در اوج مجادله

اعتماد و ادب را از دست نمیدید

ومن باب وظیفه باید از شهر ووطنم دفاع کنم

16

واز همین جهات هستش که اسمال اقا ها ول کن معامله نیستند

ودم دفتر حیران مشاور عالی ابجی

این روزا شلوغه

3

ا

more_horiz
دویی حیرون بووو دمت گرم مشتی
معلومه که بچه ی شهری
البته این لهجه شیرازی نیست
داداش حیران بهتر میدونه لهجه چه قشر خاصیه 3

more_horiz
ها کاکو میدونم

ولی ما اصلتا مخلص شوما

بچه ای دهاتیم

بازم احمد اقا ما:

[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
ما بیشتر داداش حیران 2
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply