Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبچه فیل در اولین لحظات بعد از تولد Emptyبچه فیل در اولین لحظات بعد از تولد

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

وای
حالم بد شد 31

descriptionبچه فیل در اولین لحظات بعد از تولد EmptyRe: بچه فیل در اولین لحظات بعد از تولد

more_horiz
تو رو خدا این چیه دیگه دیدن بچه آدمیزاد بعد ازتولد سخته چه برسه به این

descriptionبچه فیل در اولین لحظات بعد از تولد EmptyRe: بچه فیل در اولین لحظات بعد از تولد

more_horiz
ولی منظره ی جالبیه ، چون که من بچه ی یه فیلو تا حالا ندیده بودم ،

more_horiz
خیلی جالب بود

more_horiz
مرسی مهسا جان " خیلی قشنگ بود [You must be registered and logged in to see this image.] ا

more_horiz
بچه موش رو هم وقتی که میاد دنیا اگه دیده باشید ، همین شکلیه

more_horiz

حال آدم بد میشه
24
غیر منتظره بود

more_horiz
آقا سهیل ممنون
اگه ممکنه این تولد بچه موش رو بیشتر تشریح کنید
بابا شما با این روحیه لطیف چطوری میتونی تحمل کنی ؟ 60

more_horiz
اینا بچه هستند و مثل من و شما به دنیا آمده اند ، ما شکلی داشته ایم و اینها هم شکلی دارند ، موش هم همین طوری وقتی که به دنیا می آید رنگی سرخ و نزدیک به صورتی دارد و یواش یواش کرک و پشم پیدا می کند ، البته موش وقتی که به دنیا می آید تا مدتی چشم هایش به روی هم بسته اند و جایی را نمی بینند و یه صدای نازک زیر از خودشون در میارند ، باز هم بگویم یا اینکه دیگر هیچ نگویم ، من که چیز ضمختی نگفته ام که مخالف نازک خیالی و ظریف بودنم باشد قزبان

more_horiz
ممنون از لطفتون عزیز
تا همینجا کافیه
17
خیلی لذت بردیم
نبودید قربان دلمون واسطون تنگ شد نمیدونستیم چکار کنیم 26

more_horiz
سلام بر احمد آقا ، ما هم دلمون برای شما و دوستان تنگ میشه ،اما گاهی مشکل پیش میاد و سعادت خدمت گزاری به دوستان و در محفل ایشون بودن رو از دست می دیم ، به بزرگواری خودتون ما رو عفو بفرمایید . 16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply