Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionفارسی وان Emptyفارسی وان

more_horiz

[right]من نمیدانم چرا هر وقت کسی می خواهد به چیزی گیر بدهد ، دیوار از این دیوار مردم ما کوتاهتر گیر نمی آورد. البته این آدمها راه و رسمش را هم خوب بلدند. اول یک سوزن خیاطی یا یک سوزن ته گردی پیدا می کنند و بخودشان می زنند بعد که آخ کوچکی گفتند ،آن وقت آن چیز بزرگشان را می آیند هل می دهند به این ملت.
آخر انصاف هم خوب چیزیست ، من نمیدانم شما با این ملت پدرکشتگی دارید مگر ؟بله با شما هستم ،درست است با خود شما. بیخود اینور و آنور را نگاه نکنید.منظورم درست شما هستید.همین آقایون و خانمهایی که بعنوان منورالفکر هر غلطی خواستید می کنید بعدش هم حداکثر یک پوزش خواهی است دیگر. اما ملت اگر یکبار کاری انجام داد که بنظر شما اشتباه رسید آنوقت خدا بدادش برسد ، باید تا آقامحمد خان قاجار تاوانش را پس بدهد .من از این حیرانم که شما خلایق تخمتان را با جار و جنجال گذاشته اند ؟ نمیتوانید یک لحظه این مردم را در آرامش ببینید که دور هم نشسته اند و تخمه می شکنند و تلویزیون نگاه می کنند ،بالا غیرتا ،حتما برنامه باید کشت و کشتار و خون ریزی ، یا حداقل سقوط هواپیما بر روی یک مدرسه ،باشد تا خیال مبارکتان آسوده شود ؟ یا خبرهای کسالت آور کودتا و ضد کودتا و انقلاب و ضد انقلاب در بولیوی (که الحمدلله سالی 200-300 تا در آن رخ می دهد) گوش کنید تا فکر انقلابیتان آسوده بشود که امشب بی انقلاب سر به بالش نگذاشته اید ؟.
نمی توانید مثل بچه ی آدم ،برای یکبار هم که شده دست از این گنده گوزیهایتان بردارید و از ملت خود یاد بگیرید تا بعدا دنبال آنها نیفتید و هوار هوار نکنید که ای داد ما جامعه ی خودمان را نشناخته بودیم ؟ بابا سکتاریسم هم حدی دارد به والله.من میدانم که حالا توی دلتان دارید به من میخندید و پیش خودتان میگویید که این خنگ خدا دوباره منبر مفت گیر آورده .والله و بالله اینجور نیست. آقایان درسهای اخلاق را که فقط در کتابها، آنهم فقط کتابهای شما ننوشته اند که.همین تلویزیون ، همین کانالی که تازه درآمده ، همین که مردم ما چشمشان که بهش افتاد انگاری دوا درمان همه ی درد هایشان را پیدا کرده اند. همین کانالی که مردم با آن عاشق می شوند و باقی قضایا.
همین کانال مگر چه چیزش بد است ؟حرف بد می زند ؟ کدام یکی آن بد است ؟ این بد است که یک ضعیفه ی مطلقه که شوهرش از دار دنیا برایش فقط یک خانه گذاشته و یک اسطبل یک کلفت ، بیاید و همت کند و از راه آشپزی و درست کردن کیک فنجانی یزدی همه ی هزینه های یک خانواده با دوتا بچه ی داشگاهی و یک مادر علیل را بدهد ؟.ها ؟ این بد است ؟بد است که خانمهای ما یاد بگیرند که دست به کمالاتشان را پرورش بدهند که در روز تنگی دستشان را بگیرد ؟. یا بد است راجع به سرطان پستان که اینقدر در بین زنان ما شایع است چیز یاد مردم بدهد تا زنهای ما بفهمند که میتوان بعد از بریدن پستان پروتز کرد و همچنان سینه های شق و رق داشت که انهو انگار نه سرطانی بوده نه چیزی ؟ این بد است که اینجور به مردم آموزش بدهد ؟ این بد است که به دخترهای ما بگوید که با نامحرم بیرون نروید و خلوت نکنید و مواد افیونی نکشید چون ممکن است مثل زهره از شما فیلم بگیرند و شما هم از خانه فرار کنید و بروید خانه ی عفاف کرج و هزار جور بلا سر شما بیاید خدای نکرده ؟ نه تو را خدا اینها بد است ؟.کدامیک از اینها تربیت غلط است ؟ مگر نه آنکه بعلت بالا رفتن سن ازدواج ،ما فعلا کلی دختر سن بالای روی دست بابا مانده داریم ؟خب اگر این کانال بیاید و در قالب جرونیمو جوانهای ما را تشویق به ازدواج و تشکیل کانون گرم خانواده بکند بد است ؟اینجوری خوبست یا آنکه مثل پسران لوپه هر روز با یک دختر باشند و خیک یکی را بالا بیاورند ؟الحمدولله که این کانال نه تنها نمونه ی زنهای جوان شریر که میخواهند پول پیرمردهای زبان بسته را بکمک فاسق خود بالا بکشند را نشان می دهد ، بلکه به معنویات هم پرداخته و با انتقال روح آن بدبخت فلکزده به سالوادور ،آن جوان رعنا که خداوند برای پدر مادرش نگهش دارد، به بیننده می آموزد که زندگی فقط مادیات نیست و هر عمل بدی آخرت آدم را در این دنیا و آن دنیا به آتش می کشد. براستی که این تصاویر بتنهایی با داستان راستان برابری می کند. بنده خودم چند نفر جوان را در همسایگی دیده ام که از دیدن این سریال متنبه شده اند و دست از سر زنان عفیفه ی صاحب مال و جمال برداشته اند و درب جهنم را بر روی خود بسته اند. آیا اینها تمام مضرات است ؟. اینکه می آید و در طی تنها یک سریال چند قسمتی مردم را با خانواده ی جیانی که مظهر تهاجم فرهنگ منحط غرب هستند آشنا می کند کار بدیست ؟ والله که اگر یک سازمان نظر سنجی مستقل وجود داشت تمام شما منورالفکرها آه و لعنت مردم را می دیدید که از دست این سلیطه ی عفریته به آسمان می رسد.تنها اشکالی که میتوان به این تلویزیون گرفت ،کمی تا قسمتی عریان بودن بعضی هنرپیشگان است که انشاءالله اگر این سریالها را آقای ضرغامی خودمان بخرد و دوباره برای این امت بیدار پخش کند ، یک فکری هم برای آن می شود. البته من به تازگی دیده ام که برای ایام فاطمیه هم حفظ شعائر کرده و از آهنگها ی غربی خود و کم کرده و صحنه های ماچ دار را هم که بالکل حذف نموده اند.

حالا با اینهمه مزایا که دانه دانه شمردم ، آن وقت شما بیایید هی ایراد بنی اسرائیلی بگیرید که چرا اینجایش اینجور است و آنجایش آنجور. بخدا که آدمهایی مثل شما نوبر است والله. تا دیر نشده بروید و کمی فکر اصلاح کار خودتان باشید ، بگذارید این مردم هم نفس راحتی بکشند.بگذارید ما هم فارسی وانمان را ببینیم.

descriptionفارسی وان EmptyRe: فارسی وان

more_horiz
والله چی بگم

more_horiz
فارسی وان ؛ یعنی فارسی رو بندازی توی وان تا خیس بخوره . و مابقی قضایا

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
به به فارسی وان ، دست شما درد نکنه آقا سزار ، قلب تپنده ایران فروم

more_horiz
8
26

more_horiz
سهم قیصر را به قیصر و سهم خدا را یه خدا یدهید
عیسی ناصری - انجیل متی

* کلمه ی قیصر معرب سزار است.

more_horiz
و این یعنی سکولاریسم یا تقسیم سهم بالسویه؟

more_horiz
این یعنی اینکه اگه سزار هم فارسی وان رو دوست داشته باشه، متاسفانه دیگه هیچکاری نمیشه کرد .او که سهمشو میگیره ، میمونیم ما که باید از سهم خدا یه جورایی ، یه وقتایی ، یه چیزایی کش بریم /وگرنه با قیصر که نمیشه طرف شد. دیدی که عیسای ناصری هم نتونست حریفش بشه ،وقتی گشت ارشادش یه چک خوابوند اینورش ، مجبور شد دو دستی اونورش رو هم تقدیم کنه ، نه آقا جون با خدا بهتر میشه کنار اومد. 3

more_horiz
ما که از ایین قابلمه ها که میزارن پشت بوم نداریمم
تا بشینیم.مونوس و ویکتوریا ببینیم
این همه میگن فارسی نبینن یه بار بگن تلوزیون خودمون چی کم داشته که فارسی رو میبینن

اقا شاهین هم چه تمثیلهایی میارنها

more_horiz
سلاااااااااااااااااااام به همگی
سلام سلام سلام

و سلااااااااااااام بر داش شاهین گل
خیلی دلم برا نوشته هاتون تنگیده بود " خوشحالم که دوباره برگشتین

more_horiz
سلام فائزه خانوم خیلی خوش اومدید ، صفا آوردید ، این فروم رو گل بارون کردید
16

more_horiz
sohailsoltani wrote:
سلام فائزه خانوم خیلی خوش اومدید ، صفا آوردید ، این فروم رو گل بارون کردید
16

سلام دآش سهیل " مرسی از لطفتون ؛ شوما خوب بیدین؟ خَش بیدین ؟
ای بابا " دآش سهیل شوما کارو زندگی ندارین " من داشتم میرفتم واستاده بودی کنار این درخته " حالام که برگشتم که هنوز اینجا واستادی 24 !ا آخه پاهات درد نگرفت " خسته نشدی ؟ لااقل یه تسبیحی بگیر دستت تسبیح بچرخون " تازه اگه سر یه کوچه ای هم واستی که دیگه بهتر ترم میشه 36 ا

more_horiz
فائزه جان خیلی خوشحالم از دیدار مجددت 26

more_horiz
امروز همکاری تعریف میکرد ماد بزرگم الا دو ماهی است فارسی وان میبینه

فهمیدم داره دنبال دوست نامتجانس میگرده

خدا به خیر بگذره

دولت ما به جای فارسی وان بی بی سی را فیلتر میکنه

more_horiz
احتمالا بی بی سی ایمیل اون دوستای نامتجانس رو به ننجون میداده . 3

more_horiz
شایدم شاهین جان .!!

شاهین من مجبورم چون شیقت شبم تو مگه خواب به سرت زده عزیزم
3

more_horiz
نه والله ،سر شبی تو هوای 50 درجه زیر کولر مثل بچه ی آدم خوابیده بودیم که برق رفت .بعد از دوساعت که اومد دیگه کی خوابش میبره تو گرما ؟
3
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply