Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمرد تن فروش تهراني كثيفه ولي هست Emptyمرد تن فروش تهراني كثيفه ولي هست

more_horiz
اول معذرت بخاطر اين مطب ولي بهتر دور و ورمون خوب بشناسيم منم واقعا جا خوردم

تن فروشی مردانه در تهران! به کجا چنین شتابان
؟

؟

نویسنده مونا فرامرزی – شهرزاد نیوز

شهرزاد نیوز: عرفان را در يكي از پارك‌هاي شمال شهر تهران مي‌بينم. پسر 28 ساله‌اي كه كتابي از "كافكا" به دست گرفته و مشغول نت برداري از كتاب است. عرفان 5 سال است كه به زناني كه مشتري او هستند خدمات جنسي ارائه مي‌دهد. عاشق فلسفه، زن و شغل خود است. به زعم خودش تن فروش حرفه اي و متخصصي است و تفاوت زيادي با نامزد خود دارد كه همكار اوست. به نظر او مردي كه خدمات جنسي ارائه مي‌دهد خوشبخت‌تر است و مثل زنان روسپي افسرده نمي شود.

گفت و گو با عرفان سلسله مراتب فرودستي و فرادستي زنان و مردان را به خوبي نشان مي‌دهد. عرفان شغل خود را تخصص بي نظيري مي داند و درآمدي بسيار بالاتراز همكاران زن خود دارد. خود را تحقير شده نمي‌يابد و زندگي خود را مدرن و توام با خوشبختي مي‌داند

وقتي مي خواهم از 5 سال پيش بگويد و اينكه چرا چنين فكري به سرش زد، خيلي ساده مي‌گويد: درست مثل همه زنان فاحشه. من از زمان نوجواني مثل اكثر پسرهاي جوان متوجه بودم كه براي زنان ميانسال جذابيت هايي دارم. آن زمان كه شروع به كار حرفه‌اي (به اين معني كه بخواهم پولي بابت خدماتم بگيرم)کردم، دانشجوي دانشگاه تهران بودم. چند بار از طرف همكلاسي‌هاي مسن تر و حتي يكي از اساتيد به من پيشنهاد شد كه فقط با آنها سكس داشته باشم. و بعد يكي از همان ها بود كه به من پول خوبي داد و گفت حاضر است اين رابطه را به همين شيوه ادامه دهد. شروع كار از همين روابط جسته گريخته بود.

شيوه جذب مشتري عرفان كم كم روشمند مي‌شود. او مي‌گويد: دو سال بعد از آن كه چند مشتري ثابت پيدا كرده بودم خانه اي در شمال شهر اجاره كردم و تردد در شمال شهر من را نسبت به بوق ماشين زنان حساس كرد. با زنها مي رفتم و تمام مدت از اينكه مثل بچه نوازشم مي كنند و تا 600 هزار تومان براي يك شب به من مي دهند احساس غرور مي كردم.

او احساس خود را نسبت به زنان اينطور توصيف مي كند: اوايل چندان از زنها خوشم نمي‌آمد يعني فقط به سكس و جنبه هاي جنسي زنان فكر مي‌كردم. ولي بعد از اينكه اين كار را شروع كردم عاشق زنها شدم. موجوداتي بسيار ظريف هستند و پيچيدگي هايي دارند كه از كشف آنها در هر زني لذت مي‌برم. زنان ميانسالي كه مشتري من هستند واقعا ترسناك هستند. وقتي با من حرف مي‌زنند از درك آنها و از پيچيدگي دنياي ذهني آنها وحشت مي كنم. ساده ترينشان از بزرگترين مردهايي كه مي‌شناسم پيچيده تر هستند. من با تك تك مشتريانم عاشقانه مي خوابم.

عرفان با وجود اينكه سال‌ها كنار خيابان ايستاده و امروز هم همه مخارج سنگين خود را از همين طريق تامين مي كند اما هيچ‌گاه احساس حقارت را در مقابل مشتريانش حس نكرده. وقتي در اين مورد خاص صحبت مي‌كند نشاني از افسردگي و تحقير شدگي يك زن روسپي در حرف‌هايش نيست. همانطور كه نشاني از آن نگاه اومانيستي و عاشقانه نسبت به زن. مي‌گويد: اين زنها هستند كه به من نياز دارند. زناني كه مي دانم حاضرند به خاطر خدمات من پول زيادي بدهند. بارها در رختخواب امتحانشان كردم. آنها تا 10 برابر توافق اوليه را با كمال ميل مي‌پذيرند.

در حاشيه همين حرف‌ها همكاران زن خود را سرزنش مي‌كند و مي‌گويد: زنها بيخود موضوع را براي خودشان نكبت‌بار مي‌كنند. البته جامعه هم به اين موضوع دامن مي‌زند. اين يك شغل است مثل همه شغل‌ها. وقتي اينطور به موضوع نگاه كنيم قضيه حل مي‌شود. من يك تخصص دارم. بدن و قيافه خوبي دارم، پس از آن استفاده مي كنم تا خوب زندگي كنم. هيچ چيز هم نمي‌تواند اين كار را براي من قبيح و زشت جلوه دهد. زنان زيادي به خدمات من نياز دارند و من هم به پول زيادي نيازمندم. پس قضيه ايرادي ندارد. يك معامله عادلانه!
عرفان مي گويد زنان روسپي همه زندگي خود را وقف شغل خود و دردسرهايش مي كنند در حالي كه او به تفريح، موسيقي و مطالعه خود هم مي رسد. البته او به اين نكته توجه نمي كند كه درآمد او قابل مقايسه با زنان روسپي نيست. امنيت او تا اين حد در خطر نيست و حس خرسندي او را هيچ يك از زنان همكارش تجربه نمي‌كنند.

در منطقه‌اي كه مشتريان عرفان زندگي مي كنند، قيمت يك روسپي زن بين 50-150 هزار تومان است در حالي كه او براي هر سرويسي كه ارائه مي‌كند بين 300 تا 600 هزار تومان پول مي‌گيرد. اين رقم باورنكردني را مي توان با ديدن لباس هاي ماركدار، ماشين گران‌قيمت و منزل شخصي‌اش حدس زد.
عرفان مي گويد تا وقتي كه توان اين كار را دارد بي‌هيچ شرمساري اين كار را ادامه خواهد داد و :" خدا را چه ديدي شايد با يكي از مشتريانم ازدواج كردم. آنها دوست داشتني و عاشق شدني هستند".

اين جمله خداحافظي عرفان است: حالا باور كردي من خوشبخت‌ترين تن‌فروش جهانم!

منم همينجوري به اين مطلب بر خوردم ولي واقعا جا خوردم

از همه معذرت ميخوام بخاطر اين مطلب ولي ولي ولي مخم هنگه هنگه بخدا نمي دونم چي بگم

descriptionمرد تن فروش تهراني كثيفه ولي هست EmptyRe: مرد تن فروش تهراني كثيفه ولي هست

more_horiz
lue]or=darkblue]سلام دوست عزیز مهدی جان

کاش لینک مطلب را میگذاشتید تا ببینیم در کجا این مطلب اراییه شده است

ولی به نظر من این مطلب بیشتر از انچه بخواد از طرف منبع یک گزارش از یک ناهنجاری اجتماعی باشد

یک تبلیغ و قبح شکنی و ترویج اینگونه اعمال در جامعه ایرانی ماست

جهت رو اوری قشر جوان مملکت به اینگونه اعمال زشت میباشد

والا اگر بخواهیم به موارد اتفاقی و موردی اکتفا و ترویج کنیم موارد نادری هست بسی شنیع و زشتتر و شگفت وعجیبتر که همانگونه که گفتم موردی ونادر هستند که به جهت قبح موضوع

در جامعه کمتر ذکر و واگویه میشوند
[/color] 14

descriptionمرد تن فروش تهراني كثيفه ولي هست EmptyRe: مرد تن فروش تهراني كثيفه ولي هست

more_horiz
عجب روزگاری شده 38

more_horiz
اقا دانشمند عزیز
بعضی از این تایپک ها را واقعا خجالت میکشم نظر بنویسم
با عرض معذرت

more_horiz
beul wrote:
اقا دانشمند عزیز
بعضی از این تایپک ها را واقعا خجالت میکشم نظر بنویسم
با عرض معذرت

مهندس اگه مطلب درست خونده باش مي بيني كه منم اول و آخر معذرت خواستم و گفتم كه اين مطلب به خاطر اين اينجا گذاشتم كه واقعا تا به حال نشنيده بودم حال مي خواي نظر بده ميخواي نده

حرف حيران جان من 100درصد قبول دارم ولي عكس پسر رو انداخته اگه تو گوگل همين مطلب سرچ كني التبه تصوير ميتوني ببيني

more_horiz
پیامبر اسلام (ص) می فرمایند:
حیا نداشته باش ، هر کار که می خواهی بکن
بله به نظر من هم قبح شکنی است و خطرناک و اصولا" طرح این مسایل ضد اخلاقی خود نوعی قبح شکنی و حریم شکنی اخلاقی است ، اگرچه واقعیت هم داشته باشند و ما نتوانیم از آنها فرارکنیم ، مثل اینکه فیلم سوپر و سکسی بگذاریم و بگوییم خب اینهاواقعیات زندگی و ما انسانها هستند ، پس چرا از آنها فرارکنیم ؟

more_horiz
اگر اينطور كه شما ميگين كه بس صفحه حوادث روزنامه ها هم بايد حضف بشه نه من قبول ندارم هرچيز دي يه سن بايد برايه افراد روشن بشه آدم تا كاري نديده باشه يا تجربه نكرده باشه نميتونه با اون مقابله كنه اين چيزي نيست كه براي همه پيش بياد ولي نه حرمت شكني نه به قول دوستان برداشتن پرده مابين يا همون قبح شكني اين يه اطلاع رسانه وگرنه انقدر اتفاق كه توروزنامه ميخونيم كه ....يه نمونه من تو روزنامه همشهري خوندم كه پسر 26سال بعد از تجاوز به مادر وخواهر خود اونارو كشت بس اونا چي يعني فكر كنم سه يا 4بار خوندمش اصل قابل حزم نبود برام اينا مشكلات ما و بيانش كمك ميكنه ما بيشتر حواسمون جمع بشه

more_horiz
سلام مهدی جان شما کاملا درست میفرمایید ماهم با شما هم عقیده هستیم

ودر ان شکی نیست که شما دوست عزیز به لحاظ عمق فاجعه و شگفت و نادر بودند

این مورد به عنوان یک اتفاق وحادثه خیلی عجیب و هنجار شکن ان را جهت اظلاع دوستان

در فروم ویک پست شگف اور گذاشته اید

ولی نظر من ودگر دوستان چیزی غیر از فروم ود منظور منابع پر تیراژهغیر خبری وحوادثی است

که منتظرند اینگونه مسایل هنجار شکن و زشت را انقدر در جامعه واگویه وبه خورد جامعه بدند
تا قبح و طلسم ان شکسته شود ودر نظر مردم چیزی غیره عادی وزشت جلوه نکند
چناچه من یادم میاد یک روزی دیدند صحنه های بی حجاب از تلوزیون برای خیلی از خانواده ها
ایرانی زشت وبد و میدونستند
تا اینکه کمکم حتی تلوزیون خودمان در جریان ماجریای کنفرانس برلین صحنه هایی را جهت
پخش یک حادثه بارها وبارها تکرار کرد که سابقه در تلوزیون نداشت

البته این یک مثال موضوعی بود ولی بالاخره با ورود ماهواره الا کمتر خانواده ای
تو ایران دارای ماهواره نمی باشد ودیدن اینگونه تصاویر بدحجاب یک عادت
و اصلا هیچ قبحی هم ندارد
واگر کسی معترض شود هم به امل وبی فرهنگ و...متهم میشود

این است که گاهی گفتن یک موضوعی از خود ان موضوع بیشتر اثرات مخرب دارد

یک مثال از دستورات وقوانین محکم و عالی دین اسلام میگم که خیلی به این بحث کمک
میکند

در اسلام اگر کسی یک نفر را به قتل برسونه با شهادت دو شاهد درستی وصحت امر مورد
قبول واقع میشه ولی در امر زنا اگر سه شاهد هم شهادت به زنای دونفر بدهند
پذیرفته نیست مگر چهارتا شاهد این موضوع باشند به چه دلیل؟
فکر کنم بهترین دلیل ان هم موضوع قبح مسیله است که دین مبین اسلام میخواهد
قبح شکنی نشه

ببخشید من از منبر میام پایین .از کرامات شیخ فروم همین بس 3

more_horiz
الله اكبر الله اكبر مرگ بر اسمائيل بقال
حال متوجه منظور حضرت عالي شدم
قربونت درد نكنه داداشه گلم
من زيادي شوخي ميكنم شرمندم خدايي قصد جسارت و بي احترامي ندارم آ يه موقع سوتفاوت نشه

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.][

این هم جمال عرفان تهرانی

more_horiz
بابا تو ديگه كي هستي ناقولا بچه محله اگه آره سزار داداش آدرس بده ببينم كارگر ساده اي دفتر دازي منشي چيزي نميخواد 7

more_horiz
شناختیش ایول همون پسرس دیگه آره خودش بچه محله میبینی از فرش به موکت رسید روزگار دیگه .
به تعدادی کاگر ساده نیازمندیم

more_horiz
بعد اونوقت كار بازاريابيش رو كي مي خواد انجام بده

more_horiz
hajreza wrote:
بعد اونوقت كار بازاريابيش رو كي مي خواد انجام بده

حاجي خودش مشتري سابت داره روزي يه پول آبگوش در مياد حالا اگه خواستي سفارشتو ميكنم ويزيتور شمارو قبول كنه فقط حقوقه ماه اول ماله منه آ بالاخره ماهم خرج داريم 7 10 7 10 7 10 7 10
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply