Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionعنوانی در تضاد با ...Iran Forum    !!!!؟؟؟ Emptyعنوانی در تضاد با ...Iran Forum !!!!؟؟؟

more_horiz
سلام مدیران محترم ایران فروم

نمیدونم این انتقاد حیران را برمیتابید یا نه

وان اینکه دوستان عزیز محمد علی اقا و سپیده خانم
اولا با تشکر مضاعف از اینکه بستری را جهت شکوفایی دانش واندیشه ایرانیان فراهم کرده اید
که به جد هر چه از شما قدر دانی شود سزاوار ان هستید
ولی دوستان سایتی تحت عنوان ایران فروم که عنوانی بس سزاوار را هم دارد بیشتر منوها و اواتارها و هدر
و عناوین موضوعی ان با کلماتی بیگانه از انگلیسی وعربی نوشته شده اند وجدیدا هم در مباحث تالارها ی گفتمان وانجمن ها
کاربران عزیزی مشاهده میشود که کمتر فارسی را پاس میدارند که این موارد یواش یواش چون سایت فراگیری هم میباشد
بعید نیست که اینگونه واژها کم کم در محاورات و مباحث ونوشته ای کاربران در همه جا جا بیفتد
که باعث اجحاف در زبان ملی ما ایرانیان فارسی میشود
خوب است که مدیران محترم چه در قوانین ورودی کاربران وچه در یک جایکه تابلوی دید کاربران
جهت پاس داشتن زبان فارسی باشد متذکر شوند
وخوب است مدیران محترم با لود شدن صفحه اول سایت نگاهی به موضوعات ارسالی ومنو ها و هدر و...سایت بندازند
تا گفته های حیران را بهتر دریابید
با مزید تشکر حیران

descriptionعنوانی در تضاد با ...Iran Forum    !!!!؟؟؟ EmptyRe: عنوانی در تضاد با ...Iran Forum !!!!؟؟؟

more_horiz
حیرانتیم حیران عزیز
تذکر خوبی است ، اما نیاز به کار فراوان دارد
بگذار بنویسند و بگویند هر گونه که می خواهند و تو نیز آن گونه که می خواهی بگو و بنویس ، یا آنها روند تورا می پذیرند یا تو به روند آنان متمایل می شوی

descriptionعنوانی در تضاد با ...Iran Forum    !!!!؟؟؟ EmptyRe: عنوانی در تضاد با ...Iran Forum !!!!؟؟؟

more_horiz
حیران به نکات مهمی اشاره کردی که سنخیتی با اسم ایران فروم ندارند که امیدورام با درایت مدیران و کاربران هوشیاری چون شما با آنها به مقابله بر خواسته تا همچنان زبان پارسی را پاس بدارند.

more_horiz
درود و سلام [You must be registered and logged in to see this image.]

گروه علمی آموزشی ایران فروم رو در نظر بگیرید ( اگه به خاطر داشته باشید اواخر سال گذشته از شما و تعدادی از بهترین های ایران فروم هم برای عضویت و فعالیت در این گروه دعوت شد ) خب یکی از اهداف ما در این گروه اینه که فعالیت خودمون رو نه تنها در همه ی ایران بلکه در سطح بین المللی گسترش بدیم و به همین منظور لازمه سایت ایران فروم به عنوان پایگاه اصلی این گروه به زبان اصلی ( انگلیسی ) ارائه بشه. همین چند ماه قبل دعوتنامه ای رو برای یکی از بهترین اساتید روانشناسی آمریکا ارسال کردیم تا با حضورشون در اتاق گفتگو ایران فروم، یک سمینار یک روزه ی مجازی رو ترتیب بدیم ولی متاسفانه به دلیل اینکه استاد موردنظر قادر به استفاده از سایت که اون زمان هنوز به زبان فارسی ارائه می شد نبودند، این سمینار برگزار نشد.

حالا گروه نرم افزاری ایران فروم رو در نظر بگیرید. این گروه از تعدادی برنامه نویس کاملا حرفه ای تشکیل شده که از زمان شکل گیری تا به امروز تونستن نرم افزارهای بسیار مفید و پرمخاطبی رو در زمینه های آموزشی، کاربردی و ... تولید کنن. از سال 88 گروه نرم افزاری ایران فروم تصمیم گرفت با اعطای نمایندگی فروش، محصولات خودش رو در سطح ایران عرضه کنه و حالا با انگلیسی شدن سایت این امکان فراهم شده که این محصولات در سطح بین المللی ارائه بشن.

همین طور گروه طراحی و برنامه نویسی وب ایران فروم، گروه بازاریابی ایران فروم، انجمن حسابداران خبره ایران فروم و حتی انجمن اسلامی ایران فروم، همگی با انگلیسی شدن سایت این امکان براشون فراهم شده که بتونن بدون کوچکترین محدودیتی فعالیت خودشون رو در سطح بین المللی گسترش بدن.

همین جا هم از فرصت استفاده می کنم و از همه ی ایران فرومی های عزیز برای همکاری در تمام زمینه ها دعوت می کنم. ایران فروم متعلق به شماست و مشتاقانه منتظر شنیدن پیشنهادات ارزنده تون هستیم.

جدا از گروه های ایران فروم، اگر سایت رو صرفا یک جامعه ی مجازی هم در نظر بگیریم، باز استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان پیش فرض باعث می شه که دامنه ی تبادل اطلاعات و گفتگوها از محدوده ی کشور ایران و فارسی زبان ها به تمام دنیا افزایش پیدا کنه. حالا دانشجویی رو در نظر بگیرید که مثلا ایده یا طرح علمی بسیار خوبی داره و به دنبال سرمایه گذاری می گرده که بتونه رویاهاش رو به واقعیت تبدیل کنه. خب این دانشجو می تونه با ارائه ی طرح خودش در ایران فروم اون رو در معرض دید تمام دنیا قرار بده. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر روشن می شه که به این واقعیت توجه کنیم که در کشور ما، سرمایه گذاری روی ورزش و سینما و ... بسیار بیشتر از طرح های علمی صورت می گیره!!

به هر حال من تا دل تون بخواد برای انگلیسی شدن ایران فروم دلیل دارم [You must be registered and logged in to see this image.] و امیدوارم این تاپیک خوب شما زمینه ای رو فراهم کنه تا همه ی دوستان عزیز ایران فرومی، سایت خودشون رو از نظرات و پیشنهادات ارزشمندشون بهره مند کنن.

متشکرم

more_horiz
با سلام و درود
توضیحات کاملا قانع کننده است
باید به سمتی برویم که بتوانیم با دنیا ارتباط برقرار کنیم.

more_horiz
با سلام مجدد مدیر محترم محمد علی اقا
عرایض شما کاملا متین است

ولی دوست عزیز جهت ارتباط با دنیای بیرون هیچکسی فکر نکنم باشد که ناراحت باشد بلکه باعث خرسندی

همه اعضای فروم هستش

وان هم با چند زبانه کردن سایت عملی است بس

مفید و که میشه در منوی سایت کنجانیده شود تا هرکسی با زبان مسلط خود از سایت مفید ایران فروم استفاده نماید

که در خور سایتی تحت عنوان ایران فروم هستش

ولی عرایض بنده کاملا موردی دیگه بود وهست اگر یکبار دیگر مورد توجه
قرار گیرد من از اینکه در قالب وظاهر سایت منوهای با اختلاط
متفاوتی گزینه هایی به عربی وگزینه ای انگلیسی و
است که این باعث میشود سایت نمای خوبی نداشته باشد
وبعدش هم از مطالب وگفتمان دوستان کاربران در سایت انتقاد داشتم که
در املای مطالب ارسالی زبان فارسی را پاس نمیدارند واین باعث میشود که کمکم
به زبان گفتاری انها تبدیا و فارسی را از محور اصلی ان واصالت دور کنند
ومورد بعدی که من معتقد به عدم استفاده ان هستم فینگلیش
نوشتن دوستان است که شاید خوب به نظر نییاید
البته اینها همه نظر شخصی من است وتحت عنوان انتقاد وپیشنهاد
ونهایت تصمیم گیری با شماست
یدی جان شما هم توجه بفرمایید

با نهایت تشکر

more_horiz
درود و سلام [You must be registered and logged in to see this image.]

ببینید الان امکان استفاده از سایت ایران فروم به همه ی زبان های دنیا فراهم شده
کافیه هر کدوم از ایران فرومی ها به آدرس زیر مراجعه و سایت رو روی زبان دلخواه خودشون تنظیم کنن

Profile -> Preferences -> Board language

فقط اون دسته از کاربرانی که ایران فروم رو روی زبان فارسی تنظیم می کنن با مشکلی که
شما به اون اشاره کردید مواجه می شن، دلیلشم اینه که هنوز سایت به طور کامل
از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنه. من هم از این بابت عذرخواهی می کنم و به
شما و همه ایران فرومی های عزیز اطمینان می دم که به زودی مشکل
پیش اومده برای زبان فارسی به طور کامل برطرف بشه

باز هم از شما به خاطر توجهی که دارید تشکر می کنم

more_horiz
نهایت تشکر را از شما میدیریت محترم سایت به
خاطر حسن توجه تون به انتقادات کاربران را دارم

درود [You must be registered and logged in to see this image.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply