Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionهشتمین نمایشگاه گل و گیاه (گزارش+تصویر از خودم ) Emptyهشتمین نمایشگاه گل و گیاه (گزارش+تصویر از خودم )

more_horiz
مجالی شد تا به هشتمین نمایشگاه گل و گیاه برم . روز اختتامیه نمایشگاه بود . اول با ازدحام جمعیت روبرو شدم . برام خیلی عجیب بود . چون فکر نمی‏کردم که مردم این همه به گل و گیاه علاقه داشته باشند . خلاصه با مشکلات زیاد وارد نمایشگاه شدم . از کشورهای مختلف در نمایشگاه غرفه داشتند . خیلی دوست داشتم که غرفه هلند رو ببینم . خودم رو به اونجا رسوندم ولی از بخت بد من به علت آخرین روز نمایشگاه غرفه رو جمع کرده بودند . به غرفه گیاهان بُن سای رفتم . واقعا گیاهان زیبایی هستند . اصل این گیاهان از ژاپن و چین است . یکی از این گیاهان ساقه‏ای بسیار زیبا داشت ( به حالت توری ) .

[You must be registered and logged in to see this image.]

بعد غرفه‏های کاکتوس ، که یکی از اونها رو خریدم .

در قسمتی گیاهان آکواریومی بود . خیلی جالب بود . این گیاهان رو در ظرف آب نگهداری می‏کردند .

بعد به غرفه گیاهان گوشخوار رفتم . که متاسفانه عکسی که گرفتم تار شد و قابل نمایش نبود . ظاهر گیاه ، برگهای سبز باریک و بلند داشت . آقای مسئول می‏گفت این گیاه از خود ماده‏ چسبناکی رو ترشح می‏کنه که حشرات رو به سمت خود جذب می‏کنه . این گیاه در ماه دو تا حشره می‏خوره و باید سطح برگها رو مرطوب نگهداریم . در طبقه پایین گلهای زیبایی بود . و باز به علت روز آخر ، یا گلها پژمرده شده بودند یا به فروش رفته بودند . بیشتر، گلهای رز ، لیلیوم ، ارکیده ، آنتوریوم و چند گل دیگه بود . با این حال گلها همیشه به آدم شادابی می‏دن و روح انسان رو به پرواز در میارن . در این قسمت هم دو تا گلدان گل خریدم . که فقط مخصوص آپارتمان بود . گلهای فوق‏العاده‏ای هستند . باید فقط از زیر به اونها آب داد . یعنی در زیر گلدانی آب ریخت تا از طریق ریشه آب به بالای گلدان و گل برسه . و هر وقت خاک اون خشک شد باید در ظرف زیر آب ریخت .

در قسمت دیگه کلا گیاهان آپارتمانی بود .

در قسمتی از نمایشگاه موضوعی توجهم رو جلب کرد . دیدم جلوی یکی از غرفه‏ها آقایی یک شاخه گی آنتوریوم دستش بود و بدون حرکت ایستاده بود . توجهم جلب شد که چرا حرکتی نمی‏کنه . بعد که متوجه شدم اون آقا نابینا بود . از خدا برایش بینایی خواستم . ولی اگر بینا می‏شد شاید باور می‏کرد که نام برگهای کاکتوس تیغ است و یا از دیدن خفه شدن آنتوریومش در ازدحام آنهمه بی‏توجهی دلش می‏گرفت . خلاصه بعد از یک گشت اجمالی به خانه برگشتم . پیش خودم گفتم : " اکنون دیگر خیلی دیر است . خوشبختانه همیشه دیر است . ... "

descriptionهشتمین نمایشگاه گل و گیاه (گزارش+تصویر از خودم ) EmptyRe: هشتمین نمایشگاه گل و گیاه (گزارش+تصویر از خودم )

more_horiz
ممنون
حيف كه من نتونستم برم

descriptionهشتمین نمایشگاه گل و گیاه (گزارش+تصویر از خودم ) EmptyRe: هشتمین نمایشگاه گل و گیاه (گزارش+تصویر از خودم )

more_horiz
عکسهای زیبایی بود وهمچنین گزارش تصویری شما عالی بود

این علاقه وافر شما به گل وگیاه قابل ستایش ونشان از ظبع وروحییه شاد و حساس شما داره

درود [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
با سپاس فراوان از یاسی خانوم

مانند همیشه زیبا ، خرم و با طراوت بود
بویژه اینکه گزارشش هم از خودتون بود

پایدار و تندرست باشید 16

more_horiz
به به بالاخره یه گزارش رسانه ای زیبا همراه با عکس و تصویر و توضیح دیدیم ، دست شما دردنکنه خانم یاس سفید. زیبا ، خوب و مفید بود. [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
سلام یاسی جونم
خیلی قشنگ بود " مرسی عزیزم [You must be registered and logged in to see this image.] ا

more_horiz
نسرین عزیزم نوشته:
ممنون
حيف كه من نتونستم برم

خواهش میکنم
ایشالا نمایشگاه بعدی
غصه نخور عزیزم 1

more_horiz
آقا حیران نوشته:
عکسهای زیبایی بود وهمچنین گزارش تصویری شما عالی بود

این علاقه وافر شما به گل وگیاه قابل ستایش ونشان از ظبع وروحییه شاد و حساس شما داره

درود 16

ممنون
لطف دارین

more_horiz
آقاHrRoنوشته:
با سپاس فراوان از یاسی خانوم

مانند همیشه زیبا ، خرم و با طراوت بود
بویژه اینکه گزارشش هم از خودتون بود

پایدار و تندرست باشید 16

ممنون از محبتتون
همیشه با طراوت باشید 16

more_horiz
آقای سلطانی نوشته:
به به بالاخره یه گزارش رسانه ای زیبا همراه با عکس و تصویر و توضیح دیدیم ، دست شما دردنکنه خانم یاس سفید. زیبا ، خوب و مفید بود 16

ممنون از شما 16

more_horiz
فائزه گلم نوشته:
سلام یاسی جونم
خیلی قشنگ بود " مرسی عزیزم 1

وای فائزه جان سلام
رسیدن بخیر
ممنون از لطفت گلم 1 16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply