Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionانتقادات وپیشنهادات online Emptybox انتقادات وپیشنهادات online

more_horiz
دوستان اولین را خودم میذارم

مدتی است که احساس میشه کیفیت مطالب ارسالی عموما پایین اومده ، ویاد در حد دانشگاه مجازی ایران فروم نیست

دوستان هم پاسخ بدین وهم انتقاد وپیشنهاد به قوم ایران فروم را در این مبحث

مرقوم دارید

descriptionانتقادات وپیشنهادات online EmptyRe: انتقادات وپیشنهادات online

more_horiz
بیشتر بواسطه بی حوصلگی دوستان است که حوصله نمیکنند تا مطالب ارسالی سایر دوستان را مطالعه
کنند و با ارائه نظرات در ارتقا سطح کیفی مطالب سهیم باشند.
باید همه مون بپذیریم که مقصریم

more_horiz
yady wrote:
بیشتر بواسطه بی حوصلگی دوستان است که حوصله نمیکنند تا مطالب ارسالی سایر دوستان را مطالعه
کنند و با ارائه نظرات در ارتقا سطح کیفی مطالب سهیم باشند.
باید همه مون بپذیریم که مقصریم
منکه می پذیرم کاملا درست می فرماییید

more_horiz
به عقیده ی من جناب یدی به مهمترین نکته اشاره فرمودن
اگر پیگیر مطالب هم نباشیم بحثی صورت نخواهد گرفت و به این ترتیب انگیزه ای هم برای ارسال مطالب وجود نخواهد داشت و همین مساله باعث بی حوصلگی اعضا شده و ارسال مطالب نیز از سر بی حوصلگی و تفنن صورت می گیرد

more_horiz
بهتر نیست این اجرها نما شوند؟! [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
اگر گرانیت کنیم قشنگتر میشه حیران جان

more_horiz
سلام بر دوستان بحث خوبی رو شروع کردید ، در زندگی گاهی مشکلاتی پیش میاد که انسان اصلا" حوصله ی خودشم نداره ، چه رسد به اینکه بخواد پیرامون مطالبی که می خواد ارسال کنه ، اندکی غور و تفحص داشته باشه. من که میگم برای اینکه مسایل زندگی رو زیاد قاطی این مساله ش نکنیم ، فروم رو تخصصی ش بکنیم و بنا به توانایی یک یا دو و یا گروهی از دوستان ، هرفرد یا گروه مشترکا" یا به صورت انفرادی مسئولیت تهیه و تنظیم و ارسال مطالب خاصی رو بر عهده بگیرن و منظم کار بکنند. و برای اینکه وقفه ای در ارسال مطالب پیش نیاد، یک گروه آماده هم بگذاریم که به اصطلاح آزاد باشند و به صورت متفرقه مطالب رو پیگیری کنند و هروقت گروهی براش مشکلی پیش اومد این گروه آماده تا رفع مشکل ، جایگزین بشه . البته به تناسب موضوعات احتمالا" باید گروه آماده رو به دو و یا سه گروه افزایش بدیم. لزومی نداره که گروه ها از تعداد زیادی تشکیل بشند و یا اینکه محدود به مطالب و موضوعات مطلقی بشند ، این گروه ها می تونند هرچند گاه یکبار جای خودشون رو با گروه های دیگه عوض کنند تا در ارسال مطالب تنوع پیش بیاد. [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
من فكر نكنم كه با گروهي كردن هم اين مشكل حل بشه به نظر من مطالبي رو هم گذاشته مي شه بايد بازنگري كرد چون بعضي از مطالب(اول خودم رو مي گم) ياخيلي بحثش سنگين هست يا خيلي سبك كه قابليت خوندن نداره

more_horiz
به هر حال بنده تابع جمع هستم
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply