Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionقوانین همسر داری،برای اقایون، خانم ها جدی نگیرید. Emptyقوانین همسر داری،برای اقایون، خانم ها جدی نگیرید.

more_horiz
قانون اول: باید زنی داشته باشید كه در كارهای خانه مثل آشپزی، تمیزكاری، گردگیری و ... خوب باشد ‎.
قانون دوم: باید زنی داشته باشید كه موجبات سرگرمی و خنده و شادی شما را فراهم نماید ‎.
قانون سوم: باید زنی داشته باشید مورد اعتماد و اطمینان و راستگو‎ .
قانون چهارم: باید زنی داشته باشید كه از بودن با او لذت ببرید و باعث آرامش خاطر شما باشد‎ .
قانون پنجم: خیلی خیلی اهمیت دارد كه این چهار زن از وجود یكدیگر بی خبر باشند ‎!!!

Last edited by hiran on Wed Mar 24, 2010 1:49 pm; edited 1 time in total

descriptionقوانین همسر داری،برای اقایون، خانم ها جدی نگیرید. EmptyRe: قوانین همسر داری،برای اقایون، خانم ها جدی نگیرید.

more_horiz
چه جالب ، اول که شروع به خواندن کردم نفهمیدم مرد چهار زنه میشم ، تا وقتی که به قانون پنجم رسیدم !!

descriptionقوانین همسر داری،برای اقایون، خانم ها جدی نگیرید. EmptyRe: قوانین همسر داری،برای اقایون، خانم ها جدی نگیرید.

more_horiz
سلطانی جان از حمله انتحاری خانم های فمنیسم میترسم کاش این طنز را حذف میکردم 7 10

more_horiz
نخیر قربان ، خانوم ها مثل آقایان هنوز به مرحله ی حملات انتحاری نرسیده اند و من تصور نمی کنم به فرد فرهیخته ای مثل شما حمله ی انتحاری بکنند .
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply