Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

يه سوال از بچه هاي ايران فروم

power_settings_newLogin to reply
+22
N@3RIN
elnaz
nahid
poopak
hiran
amin
سها
mahsa
HrRo
vahab
nohed
sezar
sohailsoltani
mohammadali
aida
sahar
farhad
kaveh
babak
یاس سفید
niloofar
hajreza
26 posters

descriptionيه سوال از بچه هاي ايران فروم Emptyيه سوال از بچه هاي ايران فروم

more_horiz
باسلام خدمت همه دوستان
يه سوالي كه براي من پيش آمده بود اينه كه خواستم ببينم بچه هايي كه وارد ايران فروم مي شن چطوري اين سايت رو پيدا كردن من خودم به شخصه توسط سحر عزيز به اينجا دعوت شدم بقيه دوستان هم اگه جواباشون رو بزارن ممنون مي شم

descriptionيه سوال از بچه هاي ايران فروم EmptyRe: يه سوال از بچه هاي ايران فروم

more_horiz
سلام 8
من خیلی قبل پیش، قبل از آشنایی با ایران فروم وبلاگ داشتم و همه چی رو توی وبلاگم می نوشتم اما بعد از چند وقت حالم از وبلاگم به هم خورد، از بس که هر کی به وبلاگم سر می زد فقط بلد بود نظرات مسخره بذاره و اینکه به منم سر بزن و اینجا هم بیا و خیلی وبلاگت خوشگله و خلاصه همه چی می گفتن جز اینکه یه چند ثانیه وقت بذارن واسه خوندن مطالب وبلاگم 29
این بود که تصمیم گرفتم وبلاگمو تعطیل کنم، بعد از بستن وبلاگم داشتم مثل همیشه توی گوگل گشت و گذار می کردم که ایران فروم رو پیدا کردم، اون موقع اسمش بود حرفه ای ترین جامعه مجازی ایرانی ها
وقتی من عضو شدم تقریبا هیچکس نبود و من جزو پیشکسوت های ایران فروم محسوب می شم 76 22
اولین کسی هم که اینجا باهاش آشنا شدم و خیلی زود با هم دوست شدیم سحر جونم بود 1 61

more_horiz
سلام آقا رضا 16
منم مثل شما سحر گلم به ایران فروم دعوت کرد 16

سلام نیلوفر قشنگم(خانوم بزرگ خوبی) 1

more_horiz
یادش به خیر
ایران که بودم با امید و محمدعلی و پارسا عزیز و چند تا از دوستان دیگه که الان در ایران فروم عضویت ندارن یه تیم بودیم و قصد داشتیم شرکتی رو راه اندازی کنیم، اما شرایط طوری شد که تصمیم گرفتیم همگی با هم ایران رو ترک کنیم و شرکتمون رو در خارج از ایران ثبت کنیم.
بعدها موقع ترک ایران هم همه چیز اون طور که می خواستیم پیش نرفت و نهایتا هر کدوممون یه سمتی رفتیم و تا حدی از هم جدا شدیم.
من و امید راهی آمریکا شدیم ( کالیفرنیا و نیویورک )، محمدعلی موند ایران و ایران فروم رو راه انداخت، پارسا هم رفت انگلیس و قرار بود به ما ملحق بشه اما همون جا موندگار شد و به عنوان برنامه نویس توی یه شرکت مشغول به کار شد، بقیه دوستان هم هر کدوم یه طرف رفتن و دیگه تقریبا از هم کاملا بی خبریم.
الان هم این سایت شده تنها پل ارتباطی چند تا رفیق قدیمی با هم...
به امید روزی که دوباره دور هم جمع بشیم ( آی که دلم لک زده واسه جلسه های توی پارک و خیابون و غذاخوری دانشگاه و دو سیخ کبابو ده نفری خوردن و دونگی پول دادن و ....... 3 )

more_horiz
عرض سلام و ادب 5
دفتر تحریریه روزنامه نشسته بودیم داشتیم طبق معمول خبرگزاری ها رو زیر و رو می کردیم تا بلکم یه سوژه خفن گیر بیاریم باس ستونمون که زد و چشممون افتاد به یه مجله اینترنتی که معلوم بود هنوز خیلی بچه س و چند ساعتی بیشتر از عمرش نگذشته
آقا مام نامردی نکردیم و یه گونی مطلب فرستادیم به آدرس پستی مجله که دیدیم ای ول همون فرداش یکیش منتشر شد و روزای بعد هم همین جور نوشته های ما جاری می شد تو مجله
آقا مام ندید بدید حالی شدیم به حولی و هر روز یه سری می زدیم به مجله نوشته هامونو می خووندیم و عشق می کردیم که چشمتون روز بد نبینه یه روز ناغافل اومدیم دیدیم کرکره مجله اومده پایین و یه لینک چسبوندن وسط صفحه که بعدا دستگیرمون شد آدرس همین سایت س که الان توشیم
این جوری شد که داش کاوه هم فرم عضویت پر کرد و از اون به بعد شد گل سر سبد ایران فروم [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
اینجا چه خبره؟ 46
من هم از طریق لینکستان یک وبلاگ که به اینجا لینک داده بود با ایران فروم آشنا شدم
اولین کسی هم که باهاش آشنا شدم و خیلی زود صمیمی شدیم همین داش کاوه بود که عکسش رو گذاشته اون بالا 10

more_horiz
با اجازه از نیلو گلم 26 خانم بزرگ ایران فروم 7

همکاری آقای خداپرست و پدرم و حضور ایشون در شرکت ما، باب آشنایی من رو با ایران فروم باز کرد و از بعد این آشنایی این سایت شد یه محل دنج برای من که می تونستم بعد از یه روز کاری سخت اینجا در کنار دوستای گلم لحظات خوبی رو داشته باشم و از اوقات بیکاریم که غالبا به تنهایی می گذره لذت ببرم 6

more_horiz
منو کسی دعوت نکرد 43
خودم اومدم 4

more_horiz
من مصاحبه نمی کنم 3

more_horiz
mohammadali wrote:
من مصاحبه نمی کنم 3

سلام بر همه ی ایران فرومی ها ، من خوره ی نوشتنم - اما بیشترش چرت و پرت می نویسم و راستشو بخواید چندان از نوشته های خودم راضی نیستم و هیچ وقت هم راضی نمی شم . یه وبلاگ کوچولو دارم که شعر هامو توش می زنم ، یه روز که وبلاگمو باز کردم ، دیدم به به - چه عجب بالاخره یکی دوتا نظر به مطالب من دادن ، باز کردم دیدم فائزه خانوم و بعد از اونم سحر خانوم حالا تقدم و تاخر او نارو نمی دونم - که چرا نمیاید که با هم بنویسیم و من هم پریدم توی حیاط ایران فروم و الانشم که خدمت همه ی دوستان باصفا ، تا کی دوام بیارم معلوم نیست .

more_horiz
یادم رفت که بگم همه ی ایران فرومی ها رو دوست دارم و براشون عمیقا" احترام قایلم حتی اونایی که به اندیشه ها و گرایش های من فحش میدن !! 10 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16

more_horiz
من هم توسط رفیقم مهدی با ایران فروم اشنا شدم که خیلی جا باحالی 8

more_horiz
بيا آههه دلم گم شده پيداش ميكنم من اگه عاشقته رسواش مكنم من واااااااااااااااااااااي به حالش
من مهدي ماقب به نوهد خودم همينجوري ي هو پريدم ديدم اينجام انجا كجاس ايران فروم آره داداش اينجوري بود كه ما اومديم تهران

more_horiz
یه روز کنار درب ورودی دانشگاه وایساده بودم که یهو نگام افتاد به دیواری که کنارم بود.یکی روی دیوار با خودکار نوشته بود( فرزند ایران به ایران فروم بپیوند) منم که فوزولیم گل کرده بود اومدم تو گوگلو... ، حالا هم که در خدمتیم، اگه ما رو قابل بدونید. 4

more_horiz
درود
خوب یادمه که از طریق سرچ مطلب "ریگ جن" به اینجا رسیدم و اگه اجازه بفرمایید در کنارتون و همراهتون باشم.
امیدوارم دوستان خوبی برای هم باشیم .

more_horiz
mohammadali wrote:
من مصاحبه نمی کنم 3

نه جان من بيا مصاحبه بده اگه مصاحبه نديد همه ناراحت مي شن اون وقت كي بايد جوابگو باشه

more_horiz
منم یادمه عبارت جامعه مجازی رو توی یاهو سرچ کردم و رسیدم به اینجا 4

more_horiz
این شعر از خودمه محض سرگرمی گذاشتم ، کسی ناراحت نشه :
تو آسیمه زبالا تا بَر ِ خاک
رهی رفتی که نا رفته رسیدی !!

more_horiz
فک کنم داشتم یه آهنگی تو گوگل می سرچیدم که از این جا سر در آوردم
منم که عاشق جوامع مجازی !!!!!! با کله پریدم تو!!!! 3
و فک کنم نی نی ترین فرد سایت باشم 9

more_horiz
منم از طریق حمید رضا اشنا شدم 10

more_horiz
amin wrote:
منم از طریق حمید رضا اشنا شدم 10

کم پیدا شدید شما چرا؟ 11 4

more_horiz
والا کارو زندگی زیاد شده دیگه

من الان دارم توی پاساژ حافظ کار میکنم تو نمایندگی سامسونگ به عنوان فروشنده برای همین
این روز ها یکمی کم پیدا شدم 8

more_horiz
با سلام من حیران که از همه دنیا حیرون شده بودم هرچند که عمر عضویت حیرانیمان در این

سایت کم به نظر میاد ولی از خیلی پیشتر با اسم کاربری های زیادی در اینجال عضو شدیم ودل

نبستیم مانند zohrab.sorna.hirun. وشاید چند اسم دیگه تا اینکه بلاخره مردمی از این مردم

بره ره ببخشید ایران فروم با فرهنگتر و نخبه و بهتر گیرمان نیومد واین بود که گفتیم به قول قدیمیها

یک جا باش وهمه جا باش ودلباخته کمال وجمال دوستان فرومی شدیم

البته اولین بار توسط دوست دانا و دانشمند یعنی جنابب گوگل معرف حضور شدیم

more_horiz
منم داشتم براي يه تحقيق دانشگاهي با كمك گوگل اينترنت رو زير و رو مي كردم كه اينجا رو پيدا كردم 4
از اون روز به بعد ايران فروم شد سايت محبوب من 2

more_horiz
آدرس اینجا رو از آقا یا خانم گوگل پرسیدم 4

more_horiz
سلام 8
منم همراه چند نفر از بچه های انجمن ریاضی دانشگاه، در جریان یه تحقیق گروهی و با کمک موتور جستجوی گوگل با ایران فروم آشنا شدیم 4

در ضمن دلم برا همه تون تنگ شده بود 30

more_horiz
خوش آمدید الناز خانوم دل ما هم برا شما تنگ شده بود ، عید نوروز هم بر شما و خانواده ی محترمتون مبارک باشه و سالی پر از نشاط و شادی و سرفرازی و سلامت و سعادت داشته باشید. 16

more_horiz
بعضی از دوستا چه با نمک عضو شده بودنو خاطرات با نمکی داشتن.... 16
خاله فائزه جونم اینجا رو به من معرفی کردددددددددددددددددددد

more_horiz
کاش یکی دو تا از اون با نمکاشو برای ما هم می گفتین .

more_horiz
بچه ها خیلی وقتیه که از ایدا و امین و وهاب خبری نیست " کسی ازشون خبری نداره ؟ 9 ا

more_horiz
بعد اینکه الناز جان فارغ التحصیل شدنتو تبریک میگم " همینطور به مهسا جون
16 16

more_horiz
من تو هر سایتی رفتم گفتند تو عینهو زینب زیادی هستی راهم ندادند. از بد حادثه (البته واسه ایران فرومیها 3 ) قلابم اینجا گیر کرد.
البته آبجی گوگل اینام خیلی کمک کرد این میونه.

more_horiz
بنده ی بیچاره هم که از عالم و آدم رونده شده بودم اول سعی کردم با یاهو مسنجر چند تا دوست واسه خودم پیدا کنم ولی بدرد نخور ترین راه رو انتخاب کرده بودم تا اینکه توی گوگل سرچ کردم و ایران فروم رو پیدا کردم نمیدونستم چجور جاییه ولی پس از خوش آمد گویی آقا سهیل و نیلوفر خانم و صمیمیتی که تو نوشته ها میدیدم فهمیدم خدا راه رو نشونم داده
و الان خیلی خوشحالم که در جمع دوستانم 2 16 25

more_horiz
سلام به همه دوستان عزیز
من هم توسط نسرین خانم به این باشگا ه اومدم
البته قبل این باشگاه هم عضو یه باشگاه بودم که تازگیا اون رو بستند
خوشحالم که توی این باشگاه هستم
هر وقت دلم میگیره یا تنهایی اذیتم میکنه میام اینجا
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply