Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاعدام شكارچي دختر دانشجو Emptyاعدام شكارچي دختر دانشجو

more_horiz
تهران امروز – مرد شيطان‌صفتي كه در نقش خواستگار، دختر جواني را قرباني وسوسه‌هاي سياه خود كرده بود، پاي چوبه‌دار خواهد رفت.

حكم اعدام اين خواستگار قلابي از سوي 45 قاضي عاليرتبه در ديوانعالي كشور تاييد و قابل اجرا دانسته شد.

بنا به اين گزارش، اوايل تابستان 86 دختر دانشجويي كه در شهر بيرجند همراه با سه همكلاسي ديگرش خانه‌اي اجاره كرده بود، با اقدام به خودزني به بيمارستان انتقال يافت.
مسوولان بيمارستان پس از مواجهه با اقدام عجيب دختر دانشجو ماموران پليس را در جريان قرار دادند.

ماموران پليس وقتي در اورژانس بيمارستان از هم اتاقي‌هاي دختر دانشجو تحقيق كردند به رفتارهاي مرموز وي در چند روز گذشته برخوردند كه دوستان وي اطلاع كمي از علت آن داشتند.

با نجات دختر دانشجو از مرگ وي همراه ماموران به كلانتري رفت و در خصوص علت و انگيزه‌اش گفت: «من به تازگي در كنكور قبول شده‌ام و خانواده‌ام به خاطر راحتي من خانه‌اي را در شهر برايم اجاره كرده بودند. من نمي‌خواستم خانواده‌ام از موضوع رسوايي من باخبر شوند. چون فقط با اين كار مايه شرمندگي آنها مي‌شدم».

وي سپس گفت: «در مسير رفت و آمدهايم به دانشگاه سوار پرايدي شدم كه جوان راننده آن خود را به من علاقه‌مند نشان داده و مي‌گفت از مدت‌ها پيش در تعقيبم بوده تا از من خواستگاري كند. من كه همه حرف‌هاي او را باور كرده بودم پذيرفتم براي شناخت بيشتر يكديگر با او قرار ملاقات‌هاي ديگري بگذاريم. به همين خاطر مرد راننده كه آدرس خانه مرا مي‌دانست هر بار جلوي در خانه مي‌آمد و مرا به دانشگاه مي‌برد يا بر‌مي‌گرداند. به اين ترتيب اعتماد مرا به خودش جلب كرد».

دختر گريان ادامه داد: «تا اينكه روز 25 تير ماه 86 عباس – مرد راننده – سراغ من آمد و گفت كه مي‌خواهد مرا به ويلاي دوستش محمود ببرد. من كه از پيشنهاد او ترسيده بودم ابتدا امتناع كردم ولي سپس با دلگرمي‌هاي عباس پذيرفتم. پس از آنكه به آن ويلا رفتيم، متوجه شدم كه ترسم بيهوده نبوده زيرا به جز عباس مرد ديگري نيز كه صاحب باغ بود در آنجا بود و عباس برخلاف همه حرف‌هاي محبت‌آميز و گول زننده نخستين خود ناگهان به من حمله كرد و از تمام اعمال شيطاني خود با موبايلش فيلم سياه تهيه كرد».

دختر جوان ادامه داد: «پس از اين اتفاق وحشتناك او بارها به خانه ما مي‌آمد و مرا با تهديد رسوايي و آبروريزي و انتشار فيلم سياه وادار به رفتن به محل‌هايي كه خودش مي‌خواست، مي‌كرد من كه از تهديدهاي او به ستوه آمده بودم و ديگر دليلي براي زندگي سياه خود نمي‌ديدم تصميم گرفتم خودم را از بين ببرم».پس از اعترافات دختر جوان اين پرونده به شعبه اول دادگاه كيفري استان خراسان جنوبي رفت و زير نظر قضات ويژه مورد بررسي قرار گرفت. پس از پايان محاكمه به دليل وجود ادله و شواهد فيلم داخل گوشي و نظريه پزشكي قانوني اتهام عباس ثابت شده و حكم اعدام او به استناد ماده 63 بند (د) و ماده 105 قانون مجازات اسلامي صادر شد كه با اعتراض وكيل متهم مجددا در شعبه 28 ديوان عالي كشور نقض و پرونده به هيات عمومي ديوانعالي كشور ارجاع شد.

پس از نشست ويژه‌اي كه به رياست مفيدي (رئيس ديوانعالي كشور) با حضور دري نجف‌آبادي (دادستان كل كشور) و 45 قاضي برگزار شد، با استناد به شواهد و مدارك موجود در پرونده حكم اعدام به جاي رجم (سنگسار) متجاوز صادر شد و با صدور اين حكم به زودي متهم تجاوزكار به پاي چوبه‌دار خواهد رفت

descriptionاعدام شكارچي دختر دانشجو EmptyRe: اعدام شكارچي دختر دانشجو

more_horiz
اغلب موارد اين چنيني مي بينيم كه از اول خود دختر مقصر بوده است البته من حق رو به مردها نمي دم يا نمي خوام خانوم ها رو متهم كنم ولي خانوم ها هم بايد بدونن كه انتخاب همسر چيزي نيست كه بشه توي خيابون ها انجام داد،
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply