Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionجذاب‌ترین مردان دنیا Emptyجذاب‌ترین مردان دنیا

more_horiz
مجله آمریکایی مردم لیست جذاب‌ترین مردان دنیا را منتشر کرد. این لیست که مجله مردم هر سال آن را اعلام می‌کند، یکی از معتبرترین لیستها در نوع خودش است. هیو جکمن، بازیگر استرالیایی در این لیست به عنوان جذاب‌ترین مرد دنیا انتخاب شد. جکمن بازیگر 40 ساله استرالیایی است که 189 سانتی متر قد دارد. مجله مردم در مورد این انتخاب گفت:« او بازیگر بسیار توانایی است- ستاره‌ای است که می‌تواند بخواند، برقصد و از اسلحه به‌خوبی استفاده کند.»

[You must be registered and logged in to see this image.]

به نقل از چینادیلی، دانیل کرگ، بازیگر مجموعه جدید جیمز باند، در جایگاه دوم این لیست قرار گرفت. او با چشمان آبی جذاب و اندام عضلانی خود طرفداران بسیاری دارد.

جان هام، بازیگر فیلم «مردان دیوانه» نفر سوم این لیست است. زاك افرون، بازیگر فیلم «مدرسه موزیکال» و رابرت باکلی به ترتیب نفرات چهارم و پنجم این لیست را تشکیل می‌دهند.

دیوید بکام، بازیکن فوتبال؛ خاویر باردم، برنده جایزه اسکار؛ رابرت پاتینسون، ستاره فیلم «گرگ و میش»؛ جاشوا جکسون بازیگر و مایکل فیلیپس، برنده مدال طلای المپیک در رشته شنا، نفرات بعدی لیست جذاب‌ترین مردان دنیا هستند.

از سایر افراد مشهوری که سالهای گذشته در صدر لیست جذاب‌ترین مردان مجله مردم قرار گرفته‌اند می‌توان جورج کلونی، برد پیت و مت دیمون را نام برد.

descriptionجذاب‌ترین مردان دنیا EmptyRe: جذاب‌ترین مردان دنیا

more_horiz
بله ای کاش من هم مرد جذابی بودم ، اما ؛ شتر در خواب بیند پنبه دانه/ گهی لپ لپ خورد /گه دانه دانه 7

descriptionجذاب‌ترین مردان دنیا EmptyRe: جذاب‌ترین مردان دنیا

more_horiz
پس عکس من کو؟ 5 3
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply