Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionu Emptyu

more_horiz
a

Last edited by nohed on Sat Nov 07, 2009 5:50 pm; edited 1 time in total

descriptionu EmptyRe: u

more_horiz
آقا نوهد عزیز باید اول نظر اون بنده خدا یعنی دختر عمو رو جلب کنی وقتی نظرش منفیه باید دیداش را نسبت به خودت تغیر بدهی و برای انجام تغیر باید ابزار داشته باشی و مهمترین ابزار علم روانشناسی است کتاب تحلیل رفتار متقابل به شما کمک میکنه و در گوگل هم میتونی سرچ کنی و پیدا کنی و اطلاعات خودت را در زمینه روانشناسی و تو دل دیگری جا انداختن بالا ببری و تو دل طرف خودت را جاکنی.
موفق باشی

more_horiz
نوهد جان سلام
به نظر من عشق باید دو طرفه باشه
وقتی طرف مقابلت واقعا هیچ علاقه ای بهت نداشته باشه دیگه اصرار فایده ای نداره.

more_horiz
داش مهدی گاهی مواقع کم محلی هم خوب جواب می ده 5
یه مدت تحویلش نگیر، براش کلاس بذار، خلاصه چند تا تریپ این مدلی بیا ببین چی می شه 3
دو حالت داره: یا می خوادت و خودش میاد طرفت یا اینکه نمی خوادتو با این تریپا که اومدی می زنه دک و پوزتو داغون می کنه 7 10

more_horiz
سلام به داداشاي خوبم [You must be registered and logged in to see this image.]
واقعا من شرمند كرديد خيلي ممنون از كمكتون خدا خيرتون بده از سرتيتر خودم شرمندم موفق باشيد [You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionu Emptyدختر عمو هم خون است

more_horiz
دختر عمو . دختر خاله . دختر عمه و فاميل نزديگ مثل خواهر و برادر است . و ازدواج با آنان از نظر ژنتيك عواقب ناميموني داره . اغلب بچه ها منگول و عقب مانده زهني مي شوند .

more_horiz
[quote="azadah"]دختر عمو . دختر خاله . دختر عمه و فاميل نزديگ مثل خواهر و برادر است . و ازدواج با آنان از نظر ژنتيك عواقب ناميموني داره . اغلب بچه ها منگول و عقب مانده زهني مي شوند
سلام به شما حرف شما درسته نه الان بلكه ي40سال پيش چون با پيشرفت علم ژنتيك ديگه اين مشكلات به اميد خدا پيش نمي آْد . خدايي من سركار گذاشتي من ميگم راهنمايي كن شما بدتر تو دلم خالي مكني خداخيرت بده ممنون از توجه شما [You must be registered and logged in to see this image.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply