Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionپاسخ به نامه محسن مخملباف..!!! Emptyپاسخ به نامه محسن مخملباف..!!!

more_horiz
محسن مخملباف از خانه مسعود رجوی‌اینا: با عرض سلام، اخیرا مدیر مسؤول کیهان بچه‌ها مطلبی علیه من نوشته. مگر من بچه‌ام. من الان نزدیک 50 سالم است. بعد هم شماها همه‌تان قاتلید. من در خانه همین امیرحسین فردی، شاهد بودم که مرغ را سر می‌بریدند و می‌گذاشتند جلوی ما. مدیرمسؤول کیهان‌ بچه‌ها نوشته جوراب من بوی گند می‌داد. خب، من چی کار کنم که بدنم بوی بد می‌دهد. الان هم مریم رجوی گیر داده که پاشو برو پاهاتو بشور. خواستم راهنمایی‌ام کنید.
- جناب مخملباف! برای رفع بوی بد بدن می‌توان از استحمام به صورت مرتب استفاده کرد. خوشبوکننده‌ها هم مفیدند. الان یک سری پودر آمده که با ریختن آن در درون کفش، می‌توان از بوی گند پا جلوگیری کرد. بدین ترتیب که تعرق پا سبب مرطوب شدن پودرهای مذکور شده که این فعل و انفعالات موجب پخش شدن بوی خوش در درون کفش می‌شود. البته اسپری برای زیر بغل هم پیشنهاد می‌شود؛ هرچند دو هزار تومنی‌هایش از دوبی قاچاق می‌شود. اسپری یا همان پیف‌پاف باعث می‌شود که شما وقتی به میهمانی می‌روید، بوی خوش اسپری با بوی گند زیر بغل شما ممزوج شده و این تولید رایحه‌ای می‌کند که حس بویایی اطرافیان را دچار تردید می‌کند! به گونه‌ای که بذر تردید را در مجاری داخلی بینی و عروق تنفسی(!) کاشته، سبب تحریک شاخک‌های عصب بویایی می‌شود که برای رفع این تردید بهترین راهکار بازگشت به قانون‌گرایی است. البته بهتر است شما با توجه به بوی گند جوراب‌تان، همیشه یک دست جوراب نو، به صورت زاپاس داشته باشید و یا اینکه با به همراه داشتن یک تشت پر از آب، پودر رخت‌شویی، طناب و گیره، عنداللزوم جوراب‌های گند خود را شسته و احیاناً توصیه می‌شود یک پایی هم به آب بزنید. اگر هیچ کدام از این راهکارهای قانونی جواب نداد، الزاماً پیشنهاد می‌شود مبادرت به قطع مچ پای خود کرده، ضمن حرکت با عصا، جمعی را از شر بوی کثافت و گند پای خود خلاص کنید. در ضمن دانشمندان در جدیدترین تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که بوی بد پا باعث پژمردگی گل‌ها می‌شود و در رشد آنها اثر منفی دارد.
برای از بین بردن بوی بد دهان نیز توصیه می‌شود در شبانه روز حداقل سه بار مسواک بزنید و حتما بعد از مسواک از دهان شویه و نخ دندان استفاده کنید. به شما توصیه می‌شود هر از چندی، زیر بغل و جوراب خود را بو کنید و در صورت خفه شدن، خود را جای امیرحسین فردی، حالا اینكه می‌گوییم بد است، خود را لااقل جای مسعود رجوی بگذارید. حالا چون طرف منافق و خائن است، دلیلی ندارد که بوی گند پای تو را تحمل کند. حالا پاشو جورابت را عوض کن. به‌خدا پاریس، مهد بهترین برندهای عطر و ادوکلن است. «فردی» نوشته بود: چندی است روی دست راه می‌روی. خوب است؛ اینطوری هم یک شکلکی برای دشمن درآورده‌ای و یک پولی گیرت می‌آید و هم اینکه از همه مهم‌تر، پاهایت کمتر بو می‌گیرد.

descriptionپاسخ به نامه محسن مخملباف..!!! EmptyRe: پاسخ به نامه محسن مخملباف..!!!

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]
محسن مخملباف و خانواده دهه 60

[You must be registered and logged in to see this image.]
محسن مخملباف و دخترش، جشنواره کن، دهه 80
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply