Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionنرم‌افزار قدرتمند Spyware Cease ( ضدّ جاسوسی و فایروال ) Emptyنرم‌افزار قدرتمند Spyware Cease ( ضدّ جاسوسی و فایروال )

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

نرم‌افزار قدرتمند Spyware Cease با حجم کم و قدرت بسیار بالا از شما در برابر ابزارهای جاسوسی محافظت می‌کند. ابزارهایی که می‌توانند اطّلاعات شما را از بین ببرند و یا سیستم شما را کند کنند بدون اینکه شما از آنها اطّلاعی داشته باشید.
این نرم‌افزار در همان ابتدای کار خود توانست در رده‌بندی سایت top10reviews در میان ده نرم‌افزار برتر قرار گیرد.
از ویژگی‌های این نرم‌افزار: اسکن سریع و عمیق، اسکن درون رجیستری، پاک کردن trackها، چک کردن فایل‌های سیستمی و ...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Serial: 698-1F42-A209-7332-1077
امیدوارم راضی باشید. 8)

descriptionنرم‌افزار قدرتمند Spyware Cease ( ضدّ جاسوسی و فایروال ) EmptyRe: نرم‌افزار قدرتمند Spyware Cease ( ضدّ جاسوسی و فایروال )

more_horiz
اول 😆
من از همه زودتر دانلود کردم :D

descriptionنرم‌افزار قدرتمند Spyware Cease ( ضدّ جاسوسی و فایروال ) Emptyمهم !! همه بخونن! کاربران و مدیران

more_horiz
با سلام
با تشکر از شما
این برنامه خوبی هستش. اما من به بچه ها کسپر اسکی 2009 سکوریتی را پیشنهاد میکنم.

البطه من یک اموزش بلدم که اگه خواستین براتون قرار میدم که بدون استفاده از انتی ویروس میتونید سیستمتون را چک کنید
و ببینید که ایا ویروس یا فایل الود ه ی در سیستمتان هست یا نا تا انرا پاک کیند
اگه خواستین میتونین در همین پست درخواست بدید تا اموزش را براتون بزارم

البطه یک پیشنهاد دیگه هم که دارم اینکه یک بخش برای کاربران فعال سایت درست کنید تا این اموزش ها رو برای کسانی قرار بدیم که در سایت فعالیت میکنند
اخه هر کس میاد اینجا اکثرا برای تبلیق میان اینجا
پس بهتره برنامه های کمیاب و اموزش های به درد بخورمون رو برای کاربرانی قرار بدیم که حد اقل 50 پست داشته باشن
با این روش هم کاربران جدید فعالیت میکنند هم یک قدر دانی از کاربران فعال سایت میشه
اینو بعنوان یک هدیه از طرف بچه ها بدونن

روش فکر کنید و موفق باشید

descriptionنرم‌افزار قدرتمند Spyware Cease ( ضدّ جاسوسی و فایروال ) EmptyRe: نرم‌افزار قدرتمند Spyware Cease ( ضدّ جاسوسی و فایروال )

more_horiz
Ali Erroorr wrote:
با سلام
با تشکر از شما
این برنامه خوبی هستش. اما من به بچه ها کسپر اسکی 2009 سکوریتی را پیشنهاد میکنم.

البطه من یک اموزش بلدم که اگه خواستین براتون قرار میدم که بدون استفاده از انتی ویروس میتونید سیستمتون را چک کنید
و ببینید که ایا ویروس یا فایل الود ه ی در سیستمتان هست یا نا تا انرا پاک کیند
اگه خواستین میتونین در همین پست درخواست بدید تا اموزش را براتون بزارم

البطه یک پیشنهاد دیگه هم که دارم اینکه یک بخش برای کاربران فعال سایت درست کنید تا این اموزش ها رو برای کسانی قرار بدیم که در سایت فعالیت میکنند
اخه هر کس میاد اینجا اکثرا برای تبلیق میان اینجا
پس بهتره برنامه های کمیاب و اموزش های به درد بخورمون رو برای کاربرانی قرار بدیم که حد اقل 50 پست داشته باشن
با این روش هم کاربران جدید فعالیت میکنند هم یک قدر دانی از کاربران فعال سایت میشه
اینو بعنوان یک هدیه از طرف بچه ها بدونن

روش فکر کنید و موفق باشید

سلام دوست خوبم
من هم با پيشنهاد شما كاملا موافقم
راستي من هنوز منتظرم تا در مورد شما بيشتر بدونم ( البته اگه خودتون مايل باشيد. )

more_horiz
به نظر من هم بايد توي ايران فروم بين كاربراي فعال و حرفه اي سايت با كاربرايي كه فقط ميان مي خوونن و كپي مي كنن و ميرن فرق باشه.

more_horiz
با سلام
ما بقی کارا باشه به عهده مدیرای سایت که ببینن چی کار باید بکنند که سایت هم امارش بره بالا و هم کاربران فعالیت بیشتری بکنند. من اینجوری فکر میکنم چون خودم تا حالا مدیر خیلی از سایت های ایرانی بودم و اینو را دیدم که میگم. خواستن توانستن است
babak : راستي من هنوز منتظرم تا در مورد شما بيشتر بدونم ( البته اگه خودتون مايل باشيد. )

[b]

من علی هستم از اصفهان و 23 سالم هست.
توی نت هم به علی اررور یا علی مسافر معروف هستم. این هم واسه اینکه قبلا وبلاگی داشتم به اسم علی مسافر. در مورد برنامه ها یاهو کار میکردم. بعدش امدم تو کاره سایت و سایت اصفهان سکورتی رو درست کردم و ایران دانلود و ایران هک و سایت جدیدم هم اسمش باکس.النم توی زمینه هک و امنیت دارم کار میکنم. البطه توی زمینه های دیگه ای هم کار کردم و حاضرم اطلا عات نا چیزم رو تقدیم به شما بکنم
و خوشحالم که دوستانی مثل شما دارم.
اینشالاه که در کناره هم روز های خوبی داشته باشیم.
من توی پیقامی که برای من فرستادین هم اعلام کردم که حاضرم با شما و بچه های ایران فرم همکاری کنم
و خوشحالم که در کنار شما هستم.
:[قلب]: :[بوسه]:

موفق و پیروز باشید :[قلب]:
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply