Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionشلوار و شعار  Emptyشلوار و شعار

more_horiz
یه چند روز دیگه سیزده آبانه و من یاد سال گذشته افتادم و اینکه دیگه جون به جونم کنن در هیچ تظاهرات و میتینگ و زهرماره دیگه ای شرکت نمی کنم . چرا ؟ عرض میکنم خدمتتون

سال گذشته و تو اون برهه فراموش نشدنی نزدیک شده بودیم به سیزده آبان و ملت هم قرار گذاشتن که بریم تو خیابون . یه روز قبلش رفتم یکی از این ماسک های سرماخوردگی گرفتم و از ترس این که شناخته نشم ( یکی نیست بگه اسکول الان داری چیکار می کنی . خوب داری ملت رو خبردار می کنی ) به صورتم بزنم . خلاصه رفتیم سوار اتوبوس شدیم و حرکت به طرف میدون ولیعصر . به ولیعصر که رسیدیم چشتون روز بد نبینه دیدیم سیل مردم راه افتادن از میدون دارن میان بالا . حالا من شاید سالی یه بار هم کت و شلوار نمی پوشیدم اینبار کتم تنم بود . یه کنار می ایستادم و نگاه میکردم و عشق میکردم با جمعیت و گهگاهی الله اکبری هم می گفتم . یه بنده خدایی بطور تصادفی با قدم های ما همقدم شده بود و عجیب شعار میداد. یه جورایی متوجه شدم که این یارو هرچند دفعه برمیگرده و به من نگاه میکنه . گفتم یا حضرت عباس این یا از حراست ادارمونه و یا یه جورایی داره ما رو شناسایی می کنه . یه خرده دور شدم و باز هم از شانس گ.... ما یارو دوباره پیدا شد . باز بر می گشت و نگاه میکرد . تو دلم گفتم به درک . نهایتش اینه که الان چهارنفر دیگه رو خبردار می کنه و سر یه کوچه هجوم میارن دست و پای ما رو می گیرن و می برن و من هم همینطور که دارم حمل میشم و پاهام روی زمین کشیده میشه داد و فریاد میزنم و از آزادی و عزت و شرافت فریاد میزنم . تو همین افکار و اوهام بودم که اون آقا به طرف من راه افتاد . دیگه داشتم وصیت میکردم و به فکر ایلیا و مادرش و خانواده ام بودم که هیچی رفتیم کهریزک و کارمون تموم شد رفت که آقاهه رسید به من و گفت داداش یه چیزی بگم؟ آب دهنم رو قورت دادم و گفتم بفرما و اون اتفاق شوم افتاد . حدس بزنین چی گفت ؟ حاجیمون نه گذاشت و نه برداشت و به اطلاع ما رسوند که : داداش زیپ شلوارت بازه . بگیر ببندش !!!!!!

عمرا اگه تو هیچ تظاهراتی شرکت کنم . عمرا

اگه هم برم با شلواری میرم که زیپ نداشته باشه

descriptionشلوار و شعار  EmptyRe: شلوار و شعار

more_horiz
سلام علیکم برادر، احوال شما پارسال دوست امسال آشنا

خوش اومدی ،خیلی وقت بود که نمی اومدی. خوشحالیم که میبینیمت دوباره امیدوارم اومدنت پایدار باشه اخوی

عجب تظاهرات جالبی داشتی ها من به جات بودم همون جا یارو رو خفه میکردم

descriptionشلوار و شعار  EmptyRe: شلوار و شعار

more_horiz
سلام دادا
یه چند وقتی سایت ترکیده بود تا الان که یه ای میل اومد و از چند جا جر رفتم تا پسوورد یادم بیاد .
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply