Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionحیوانی عجیب، نتیجه جفت گیری زرافه و گورخر Emptyحیوانی عجیب، نتیجه جفت گیری زرافه و گورخر

more_horiz
okapis نام حیوانی است که فقط در جنگل‌های کنگو یافت می‌شود و حدود 20هزار مورد از این نوع حیوانات گزارش شده است!

[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionحیوانی عجیب، نتیجه جفت گیری زرافه و گورخر EmptyRe: حیوانی عجیب، نتیجه جفت گیری زرافه و گورخر

more_horiz
تشكر از تهيه كننده

descriptionحیوانی عجیب، نتیجه جفت گیری زرافه و گورخر EmptyRe: حیوانی عجیب، نتیجه جفت گیری زرافه و گورخر

more_horiz
عجب صبری خدا دارد
اگر من جای او بودم
که میدیدم
مشوش عارف وعامی ز برق فتنه این علم عالم سوز و مردم کش بجز اندیشه عشق و وفا معدوم هر فکری در این دنیای پر افسانه می کردم

از نظر ادیان انجام چنین ازمایشاتی حرام است و در مسیحیت از گناهان بزرگ است

ولی جدا هم از گور خر بهتره هم از زرافه
ممنونم ازاده عزیز از مطلب مفیدتان

more_horiz
آزاده نوشته:
تشکر از تهیه کننده

ممنون از شما آزاده عزیز

more_horiz
داداش رضا نوشته:
عجب صبری خدا دارد
اگر من جای او بودم
که میدیدم
مشوش عارف وعامی ز برق فتنه این علم عالم سوز و مردم کش بجز اندیشه عشق و وفا معدوم هر فکری در این دنیای پر افسانه می کردم

از نظر ادیان انجام چنین ازمایشاتی حرام است و در مسیحیت از گناهان بزرگ است

ولی جدا هم از گور خر بهتره هم از زرافه
ممنونم ازاده عزیز از مطلب مفیدتان

داداش رضا از این آدم دوپا هر چی بگی برمیاد
راستی داداش به آپ کننده مطلب یه ذره بیشتر دقت کنید
ببخشید جسارت کردم 16

more_horiz
جل الخالق
قدرت خدا

البته از لحاظ اخلاقی برای حیوانات ایجاد گونه های جدید فکر نمی کنم اشکالی داشته باشه

مشکل سر اینه که دارن انسانو با ویژگی های جدید کلون می کنند
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply