Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionسلام به همه...مدیون دعای خیر شما هستم Emptyسلام به همه...مدیون دعای خیر شما هستم

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]
دستهای این بنده حقیر

سلام به همه.

با لطف خدا و دعای خیر شما دوباره اومدم.

حالا جوونم براتون بگه ماجرای دستامو.

صبح روز19مرداد ساعت6:30صبح رفتیم بیمارستان . تا 8:30 نشستیم تا پرسنل اومدن . منو با یه همراه که مامانم باشن فرستادن بالا . لباس اتاق عمل ، شامل:بلوز بلند ،

شلوار و روسری دادن. پوشیدم و آماده نشستم تا دکتر تشریف بیارن.ایشون ساعت9:15اومدند .بعد از سلام و احوالپرسی گفتند :الوعده وفا .بعد منو تک و تنها فرستادن طبقه

بالا ،اتاق عمل .وارد اتاق شدم .4تا دکتر دیگه بجز دکتر خودم" آقای دکتر شیبانی "و یک خانوم اونجا بودن.همه شون یکی یکی حالم رو پرسیدن.فکر کرده بودن ترسیدم .گفتم

شکر خدا خوبم و از هیچی ام نمی ترسم . دست به کار شدن.چون نارحتی ریه دارم دکتر تصمیم گرفتن که بیهوشی کامل بدن.افتادن به جوونم که رگ پیدا کنن . ولی هیچ

جای بدنم رگ نداشت . یکی از آقایون دکترا گفت:چرا هیچی رگ نداری؟گفتم:وا!دکتر،اگه رگ ندارم چطوری زنده ام؟خنده اش گرفت.خیلی تلاش کردن و کلافه شدن.تا اینکه

مجبور شدن از گردنم رگ گرفتند.وای چشمتون روز بد نبینه،یه سوزن به چه گندگی وکلفتی کردن تو رگ گردنم .نمی دونید چقدر درد داشت.گفتم دکتر تو رو خدا عمل تموم شد

این سوزن رو در آرین.گفت:حتما . حالا این"حتما"تا ساعت5بعدازظهر طول کشید.بعد داروی بیهوشی رو زدن و من دیگه هیچی نفهمیدم.تا وقتیکه یه کم فهمیدم کهدارن میزنن

تو صورتم.تو خواب وبیداری فهمیدم دکتر گفت این الآن می میره.دوباره بیهوش شدم.دیگه نمیدونم چی گذشت تا بهوش اومدم.وقتی منو آورد تو بخش تو حالت بیهوشی و

بیداری بودم که شنیدم دکتربه مامانمو بقیه می گفت عمل خیلی سختی بود باید2سال قبل عمل میکرد خیلی وضع دستاش خراب بود.2ساعت زیر عمل بودمیکبارم تو اتاق

عمل مرده بودم ولی دوباره به این دنیا برگشتم. وقتی کامل بهوش اومدم دستام خیلی درد میکرد.خلاصه جیغ و دادی راه انداختم که پرستار زود امد بهم یه "مرفین"زد.ولی چه

خوب بود زود خوابم برد.بعد از یکی دو ساعت بیدار شدم.تازه دستامو دیدم.اولین کاری که کردم انگشتامو تکون میدادم ببینم فلج شده یا نه؟به خانوم پرستار گفتم میشه2-3

تا "مرفین"بدین ببرم خونه بزنم درد رو نفهمم.گفت نه.نمشه خیلی دردسر داره.ساعت5سوزن تو گردنمو در آوردن و ساعت6مرخص کردن تا12 روز دست به سینه بودم.شده بود

یه بچه به تمام عیار.غذا میذاشتن دهنم.لباس تنم می کردن.خلاصه همه کارامو دیگران میکردن.اینجا باید از مادر و پدرم و بقیه خیلی تشکر کنم .چون اگه کمک و حمایت اونا

نبود اصلا خوب نمی شدم.بعد رفتم بخیه هامو کشیدم ولی دکتر گفتن باید یکهفته دیگه باید بسته باشه .حالا با دعای شما دستامو دیگه باز کردم .ولی هنوز جای عمل خیلی

درد داره باید حتما مسکن بخورم.حالا تا خوب بشه فکر کنم عمر منم تموم بشه.این بود ماجرای دستام و حالا در خدمت شما.

دلم برای همگی تنگ شده بود و مدیون همه هستم.امیدوارم سلامت و موید باشید.

راستی شنیدم من نبود اینجا خیلی سوت و کور بوده.چرا؟

چرا مثل قدیما با هم دوست نیستین؟مگه دنیا چند روزه؟شنیدم آبجی فائزه من خیلی دلخور و دلگیره از این موضوع.

ایشالا بازم مثل اولا با هم باشیم نه روبروی هم
.

descriptionسلام به همه...مدیون دعای خیر شما هستم EmptyRe: سلام به همه...مدیون دعای خیر شما هستم

more_horiz
سلام ياسي جونم
الهي بميرم برات
ايشالا زودتر دردش تموم ميشه گلم
من احوالتو از خاله پرسيدم
خدا رو شكر كه حالت بهتره 14
موظب خودت باش عزيزم

descriptionسلام به همه...مدیون دعای خیر شما هستم EmptyRe: سلام به همه...مدیون دعای خیر شما هستم

more_horiz
درود و سلام
من از همون اول هم مطمئن بودم که خیلی زود خوب می شید و به جمع ما برمی گردید
خیلی خوشحالم 46
خدا رو شکر 63

more_horiz
سلام یاسی خانم از اینکه میبینم در صحت و سلامت در جمع دوستان هستی و حضوری گرم و صمیمی دارید خوشحالم و خداوند را شاکرم

more_horiz
من هم خیلی خوشحالم از اینکه میبینم دوباره به جمع دوستان برگشتید آنهم با یک روحیه عالی.

امیدوارم هر چه زودتر بهبودی کامل پیدا کنید و به روال عادی کاری بازگردید

16

more_horiz
سلام یاسی خانم

خدا را شکر که یزگشتی به سلامتی پیوسته شادو تندرست باشی شاید یکی از دلایل

سوت وکوری همون عدم وجود شما بوده

ربرا که صداقت شما مثال زدنی و مایه دلگرمی بچهاست
16

more_horiz
سلام یاسی جان ؛ خوش اومدی عزیزم 1 ا
خیلی خوشحالیم که برگشتی ؛ ایشالله خیلی زود دستت کاملا بهبود پیدا کنه 16 ا

ای بابا ! من چیکاره ام که دلخور بشم ! سر پیازم یا ته پیازم 24 ا

more_horiz
نسرین عزیزم نوشته:
سلام ياسي جونم
الهي بميرم برات
ايشالا زودتر دردش تموم ميشه گلم
من احوالتو از خاله پرسيدم
خدا رو شكر كه حالت بهتره 14
موظب خودت باش عزيزم

سلام عزیزم 1
خدا نکنه قربونت برم
ممنون
چند بار بهت smsدادم ولی با یه ضربدر مواجه میشدم.
نمیدونم چرا sendنمی شد.
نگی بهم بی معرفت 16

more_horiz
آقای مدیر نوشتند:
درود و سلام
من از همون اول هم مطمئن بودم که خیلی زود خوب می شید و به جمع ما برمی گردید
خیلی خوشحالم 46
خدا رو شکر 63

سلام از ماست 16
ممنون
شما همیشه به من لطف داشتید و دارید
واقعا شرمنده محبتتون هستم
سلامت باشید 16

more_horiz
آقا یدی عزیز 16
آقا حمید رضا 16
و
آقا حیران 16
سلام به شمادوستان خوبم
ممنون از لطف و محبت شما 16 16 16

more_horiz
فائزه گلم نوشته:
سلام یاسی جان ؛ خوش اومدی عزیزم 1
خیلی خوشحالیم که برگشتی ؛ ایشالله خیلی زود دستت کاملا بهبود پیدا کنه 16
ای بابا ! من چیکاره ام که دلخور بشم ! سر پیازم یا ته پیازم 24

سلام گل قشنگ خودم 1
ممنون
تو این مدت تنهایی من شما بهترین مرهم بودی برام
البته مرهم تنهاییهام
شکسته نفسی نفرمایید
شما همه کس من هستی

ناراحتی شما ،ناراحتی منه
قربونت برم 1 2

more_horiz
سلام

تو فیض یك اقیانوس آب آرامى
سخاوتى، كه دلم خواهشى بیابانى است!

اميدوارم تا آخر عمرت سالم و سلامت زندگي كني
البته عمرت هم عمر نوح باشه 3
16

more_horiz
آقا جواد نوشته:

سلام

تو فیض یك اقیانوس آب آرامى
سخاوتى، كه دلم خواهشى بیابانى است!

اميدوارم تا آخر عمرت سالم و سلامت زندگي كني
البته عمرت هم عمر نوح باشه 3
16

سلام از ماست
ممنون از محبتتون
ولی خدا نکنه عمر نوح داشته باشم
همین مقدار بسه 16

more_horiz
سلامت همه افاق در سلامت توست

----------------------------------------------
خداوندا خدایی را سزایی
سزاوار سجودی و سنایی

more_horiz
سلام میکنم به یاسی خانم
خوشحالم از سلامتیتون
و خدای بزرگ رو شاکر به خاطر لطف بی اندازش
ان شا الله که با دستات فقط خوبی کنی 16

more_horiz
سلام آقا رضا 16
و
احمد آقای عزیز 16
ممنون از محبتتون
ولی احمد آقا مگه تا حالا با دستام بد میکردم؟؟؟ 3
در هر صورت لطف دارین
شرمنده خوبیهاتون هستم
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply