Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبرنامه ی اردوی نمک ابرود که هنوز سر جاشه؟ Emptyبرنامه ی اردوی نمک ابرود که هنوز سر جاشه؟

more_horiz
سلاااااااااااااااااااااااااااااااام
سلام سلام سلام
اگه اشتباه نکنم طبق برنامه ی سابق فردا یعنی 31 تیر تور یکروزه ی نمک ابروده
من و سایر اهالی که نتونستیم بیایم " خواهشمندیم (البته امیدوارم اونام خواهشمند باشن! )لطفا اگه مقدوره از اردوی فردا یه چندتایی عکس هم بگیرین و برامون بذارین تو سایت که ببینیم هم اینکه چشممون به جمال اهالی که رفتن روشن بشه و مهمتر اینکه عکسا رو ببینیم و دلمون خون بشه 61 ا
پیشاپیش هم دستتون درد نکنه 16 ا

descriptionبرنامه ی اردوی نمک ابرود که هنوز سر جاشه؟ EmptyRe: برنامه ی اردوی نمک ابرود که هنوز سر جاشه؟

more_horiz
عكس يادتون نره حتماً

descriptionبرنامه ی اردوی نمک ابرود که هنوز سر جاشه؟ EmptyRe: برنامه ی اردوی نمک ابرود که هنوز سر جاشه؟

more_horiz
سلام
فکر کنم من هم ثبت نام کردم
امیدوارم که به من هم خبر داده باشن و من ندیده باشم

more_horiz
دلتون خوشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما كه اردو نرفتيم
از بس بچه ها همكاري نكردن ............... 9

more_horiz
با ابن اوصاف فکر کنم که تنها جناب خداپرست تشریف بردند
از این وحدت رویه خیلی خوشم میاد
یعنی هیشکی نرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!پس دم خودم گرم که گفتم نمی یام وگر نه توی تهرون باید ویلون میشدم ، یا که تنهایی می رفتم 12 27

more_horiz
سلام دوستان
این سفر یک روزه به دلیل استقبال بسیار کم!!! ایران فرومی ها لغو شد
تیم پشتیبانی ایران فروم برای برگزاری این تور مبلغ 000/200/1 تومان با یکی از آژانس های مسافرتی قرارداد بسته بود تا تعداد حدود 40 نفر از اعضا خودش رو به رایگان به این سفر تفریحی ببره اما متاسفانه از بین حدودا 3000 ایران فرومی فقط 9 نفر ثبت نام قطعی داشتیم و به همین خاطر برگزاری این تور از نظر اقتصادی برای ایران فروم توجیهی نداشت
به امید روزی که ایران فرومی ها اعتماد و توجه بیشتری نسبت به سایت خودشون داشته باشن

more_horiz
آقا بابک سلام
شاید مستحضر باشید که فروم با تمام اعضا دوست داشتنی که داره از فقدان یک سیستم برنامه ریزی رنج میبره
منظم کردن تاپیک ها و مباحث تاپیکی
دادن سمت و سو به مباحث و رفع سوء تفاهمات احتمالی
اگر یک قانون یا اصلوب اولیه تهیه بشه و همه نسبت به اون پایبند باشند از این مشکلات دیگر نخواهیم داشت
که بنده فکر می کنم جناب خداپرست این وظیفه را به اعضا محول نموده تا مانند یک جامعه دموکراسی خود برای خود تصمیم گیرند
و شاید بنده اینقدر متعصبانه راجع به فروم فکر می کنم و واقعیت داستان این نباشد
به هر حال بنده به عنوان عضو این گروه نمونه، هر کاری که از دستم بر بیاد جهت مستحکم کردن پایه های دوستی در این فروم انجام می دم و دریغ نمی کننم
ولی مانند کشورمون ، این تصمیمات تا جنبه ی همگانی نداشته باشد ؛ ثمر بخش نخواهند بود
با تشکر از جناب خداپرست و همه ی دوستان پشتیبانی
16 16 16 16 16

more_horiz
ببخشید مگر شما خبر ندارید اتفاقا ما که رفتی و خیلی هم خوش گذشت
و از جاهای دیدنی اونجا مثل باغ لاله و تله کابین اونجا استفاده کردید و در بازگشت هم در کنار تونل کندوان آش خوردیم صبحانه را کنار سد کرج خوردیم ناهار که جوجه کباب بود را در چالوس خوردیم ماشین هم یکدستگاه وولوی سفید رنگ بود که راننده اش هم خیلی خوب بود خیلی هم اذیتش کردیم کلی هم خرید کردیم ساعت حرکت هم 5صبح و برگشت هم 6 بعداز ظهر بود خلاصه جای تمام ایران فرومی ها خالی بود 7 22 10

more_horiz
mohammadreza wrote:
و از جاهای دیدنی اونجا مثل باغ لاله و تله کابین اونجا استفاده کردید و در بازگشت هم در کنار تونل کندوان آش خوردیم صبحانه را کنار سد کرج خوردیم ناهار که جوجه کباب بود را در چالوس خوردیم ماشین هم یکدستگاه وولوی سفید رنگ بود که راننده اش هم خیلی خوب بود خیلی هم اذیتش کردیم کلی هم خرید کردیم ساعت حرکت هم 5صبح و برگشت هم 6 بعداز ظهر بود خلاصه جای تمام ایران فرومی ها خالی بود 7 22 10

21 21 21 21 21
إوا بلا به دور " محمد رضا جون دور از جونت اکس مکسی که بالا ننداختی ننه 21 ا

more_horiz
ولی واقعا چه حیف که فرصت به این خوبی از دست رفت 20 ا

more_horiz
mohammadreza wrote:

چرا درووووووووووووووغ مي گي ؟ ما كي ساعت 6 برگشتيم ؟؟؟؟
بچه ها محمد دروغ مي گه اتوبوس تو ترافيك مونده تا رسيديم شد ساعت 8 و 20 دقيقه
آشي هم كه خورديم،‌آش رشته بود

more_horiz
مهم نیست فائزه خانم
وحدت رویه که هست و مهربانی نیز 13 21
تفریح میخوایم واسه چی ؟
حاجت دور هم بودنه که خدا بابای مخترع اینترنتو بیامرزه 41
به هر جهت لحظه ای برای لذت بود که رفت و دیگر معلوم نیست که فراهم شود یا نه 43

more_horiz
یه خواهش دارم از دوستان
برای تکرار نشدن اتفاقاتی از این دست و به باد نرفتن زحمات مدیریت فروم چه راهکاری رو ارائه می کنید ؟

more_horiz

به نظر من همه یک روز جمعه جمع بشیم بریم کوه
یا مثلا بریم سینما دیدن یه فیلم خوب وآموزنده این که دیگه مشکل نیست
به قول خودم:تا جوونی فقط کیف دنیا رو ببر وهمه جا رو بگرد
من که بعد از امتحانات ترم میرم آنتالیا کنسرت و لب دریای مدیترانه 64 75

more_horiz
سلام
یک راهکار به نظر من اینه که ما ایرانیا افکارمون رو نسبت به زندگی درست کنیم
فکر میکنم یکی از مشکلات بزرگ بی اعتمادی دوستان هست
درسته پشت سیستم نشستیم و از اعتماد و دوستی صحبت میکنیم ولی یادمون باشه که این حرفا رو فقط داریم از پشت سیستم میزنیم
یکی دیگه هم خیلی از دوستان مثل من تهران نیستند
هر چند من تابستون خودم رو خراب کردم به خاطر این اردوی یک روزه که هیچ روزه شد

more_horiz
malase wrote:

به نظر من همه یک روز جمعه جمع بشیم بریم کوه
یا مثلا بریم سینما دیدن یه فیلم خوب وآموزنده این که دیگه مشکل نیست
به قول خودم:تا جوونی فقط کیف دنیا رو ببر وهمه جا رو بگرد
من که بعد از امتحانات ترم میرم آنتالیا کنسرت و لب دریای مدیترانه 64 75

تو نه شما بچه مايه ما چي هرچي كار ميكنيم 8تمون گرويه80چه كيفي بابا مگه ما بدمون مياد بريم صفا
برو سر درست بچه جون آنتاليا چه خبره

فقط آبجي نسرين خودم خيلي گله

more_horiz
آقا جواد بنده هم کاملا با شما موافقم

more_horiz
مشكل اينه كه خيلي ها تهران نيستن
ماشالا دخترا هم كه اصلا استقبال نمي كنن

مخلص آقا نوحد

more_horiz
من یه پیشنهادی دارم" البته الان خورد به ذهنما ؛ حالا بعدا بررسیش میکنم ببینم درصد یاوه گوییم چقدر بوده!ا
من فکر میکنم برا یه گرد همایی کلی یکم نیاز به مقدمه چینی داره " اول اینکه خوب این جمع شدن برا خیلیا که تهران نیستن یکم سخته و البته خب برا خیلیا که برا اولین باره که قراره دنیای مجازیشونو بیارن وارد دنیای حقیقیشون همچین یه نموره هضمش سخته و خب شاید این زیاد بودن مسافت این تردید رو تشدید میکنه
البته خب به قول دوستان مهم دیدار حضوری نیست بلکه این گردهمایی راهیه برا محکم شدن روابط و البته اعتماد بیشتر که البته باید هدفمند باشه والبته باید پشتیبانیمون رو از محمد علی اقا اعلام کنیم ( مقصود اینکه حالا نرین تو گردهمایی و جو گیر شینو شماره رد و بدل کنینو چه میدونم دیگه از اون به بعد خودتون برین سر قرارو دیگه هیچ کی نیاد تو سایتو خلاصه این بنده ی خدا اینجا تنها بمونه ) 3 ا
خب داشتم میگفتم " بهتره همه بگن از چه شهری ان " بعد بین این شهرا نسبت به پراکندگیشون دو ؛ سه یا چهار نقطه به عنوان مرکز تعیین بشه ؛ از هر مرکز یه گردهم آورنده یا نماینده تعیین بشه
به نظرم بهتره اول این گرد همایی ها اول از همین مراکز کوچیک باشه (البته فقط برا اون عده ای که نزدیک به همون مرکز هستند) این موضوع چندتا حسن داره " (که حالا بعدا خودتون بگردین پیدا کنین" و یابنده هر چه سریعتر با ما تماس بگیره و خانواده ای را از نگرانی در بیاره) 61 ا
بعد که این گرده همایی ها در این مراکز به واقعیت پیوست " بعد این هر کدوم از این نماینده ها با هماهنگی با سلطان محمد علی اقا موظفند تیمشون رو جمع و جور کنند و ببرند تو گرد همایی اصلی که اونجا سایر گروهام هستند(منظور از تیم و گروه همون محدوده ی نقاط تفکیک شده بودا) و من نمیتونمو من بچم تو راه هستو اون یکی زنش سر زاستو این یکی داره براش خواستگار میاد و اون یکی حسش نیستو این یکی امتحان داره و از این حرفا نداریما " هر نماینده ای تاریخو با گروش تنظیم میکنه و تاریخ نهایی از توافق بین نماینده ها و سلطان محمد علی آقاست " و نمایندگان موظفند هر کی نیومد به زور بدازنشون تو ماشینو ببرنشون" فهمیدین چی گفتم " یا بیشتر توضیح بدم 41 41 41 ا

3

more_horiz
پس تور آنتالیا شدیم 4 نفر . آنتالیا ، آنتالیــــــــا نبود ؟ رفتیم ها ،
البته قربونتون ، من که نمیدونم آنتالیا کجاس و اونجا چه خبره ، بی زحمت به آقای شوفر بگید تو مسیرش ،یه دیقه اهواز در دکون ما یه نیش ترمزی بزنه تا بهشاگردمون بسپریم قبل ازینکه عکس کسی رو بیگیره یادش نره که اول باس چراغو روشن کنه .همین .
میگم راه انتالیا که به اهواز میخوره ،ها ؟ نمیخوره ؟

more_horiz
شاهین wrote:
پس تور آنتالیا شدیم 4 نفر . آنتالیا ، آنتالیــــــــا نبود ؟ رفتیم ها ،
البته قربونتون ، من که نمیدونم آنتالیا کجاس و اونجا چه خبره ، بی زحمت به آقای شوفر بگید تو مسیرش ،یه دیقه اهواز در دکون ما یه نیش ترمزی بزنه تا بهشاگردمون بسپریم قبل ازینکه عکس کسی رو بیگیره یادش نره که اول باس چراغو روشن کنه .همین .
میگم راه انتالیا که به اهواز میخوره ،ها ؟ نمیخوره ؟

إإإإإإإإإإإإ نه دیگه نشد " همه جا که نمیتونیم واستیم
قم که واسه نماز شوممون واستادیم " شوما جَلدی برو اهواز به شاگردت بگو بیا

more_horiz
فائزه خانم ممنون از زحمت تایپ این همه مطلب
یه چنین چیز هایی در سر بنده بود ولی شما کامل تر بیان کردید و عملی تر
بازم ممنون
بنده با نظر شما موافقم
ولی برای اعلام شهر ها بهتره بچه ها پروفایل های خودشونو تکمیل کنند تا همه چیز معلوم بشه
19 16

more_horiz
آخ آخ رسیدیم به جای مشکل قضیه. ننه مون نصیحتمون کرد ، گفت آق شاهین میری اینترنت ،برو .میری اونترنت ، برو .فقط یه چیزو آویزه ی گوشت کن ،وگرنه به حق شیش تن (آخه آقا جونمون رو هم جزو اولیا میدونست ) به کسی نگی که کی هستی و کجایی هستی و چیکاره هسنی ،من حوصله ندارم هر روز قشون کشی بشه در خونه مون . 3

ولی احمد آقا راس میگه .یه مشت آیدی که نمیتونن با هم برن مسافرت .باید کمی تا قسمتی واقعی شد.

more_horiz
داداش شاهین خدا پدر و مادر و ننه جون و آقا جونتو بیامرزه که باعث خنده بنده میشی
خدایی تیکه هات خیلی اساسین

البته داش جوادمون هم گفت و شما هم میدونید که بقولی یک عدم اعتماد وجود داره
آخه اگر این عدم اعتماد ها وجود داره ، قربون صدقه هم رفتن واسه چیه ؟
تابه هم اعتماد نداشته باشیم (حالا نه صد در صد)کاری پیش نمیره

more_horiz
هنر نزد ایرانیان است و بس .
شما فکر کردی قدیمیا همچین از روی باد معده حرف میزدن ؟
یکی از هنرهای ما ایرانیان آنست که بدون اینکه همدیگه رو بشناسیم ، قربون صدقه ی همدیگه میریم (مگه این خودش کم هنریه ؟ )
حالا شما بگرد ،اگه تو 4گوشه ی دنیا همچین هنری پیدا کردی بیا بگو ما زیپمونو بکشیم بریم بکپیم.
مشکل در اینه که ما یه مشت آیدی هستیم و تا واقعی نشیم هیچکس نمیفهمه مثلا من که تو عکسم موهام (اون عکس جدیده رو میگم ) تا سر شونه هام میرسه (لال از دنیا نری بگو ماشاءلله ) ، اصلا مو ندارم و کچل مادرزاد هستم . 3

more_horiz
سلام
از نظرات همه دوستان ممنونم
اول اینکه فائزه خانوم لطف کنین اول بیاین مشهد به بهانه نیش ترمز زدن واسه اینکه منم بیام آنتالیا اینجا هم میریم حرم امام رضا نماز صبحمون رو میخونیم بعد هم به بهانه سوار کردن آقا شاهین میریم یه فاتحه ای هم واسه حضرت دانیال میخونیم و در آخر رامونو کج میکنیم میریم سمت ترکیه به مرز که رسیدیم میگن خانوما با یه ماشین و آقایون با یه ماشین دیگه یا اینکه وسط اتوبوس یه چادر میزنن تا آقایون و خانوما از هم جدا بشن
نتیجه اینکه بی خیال سفر 3

more_horiz
نه دیگه داش جواد نماز صب ایشالله همون آنتالیجات میخونیم
74

بعد اینکه داش احمد بذار ببینیم محمد علی اقا نظرشون چیه ؟ سپس همه باید نظرات مثبت و منفیشونو بگن تا ببینیم اینجا کی به کیه !! البت با این افتضاحی که واسه نمک آبرود بار اوردیم بعیید میدونم دیگه محمد علی اقا دل و دماغ داشته باشه 24 ا
ولی اینباری دیگه فرق میکنه هاااااااااااااااااااااااااااااا 14 ا

به هر حال من استارتشو زدمو پروفایلمو کامل کردم " لطفا بقیه دوستان هم اینکارو بکنن
16

more_horiz
من كه از اول با امار درست اومدم
برا بيرون رفتن تو هر شهري هم پايم
البته اگه روز تعطيلي باشه
شهر هايي كه راحترم برا اومدن هم : تهران ، يزد و شيراز و شهر هاي شماليه......... 3

more_horiz
سلام دوستان سفر خوش گذشت چه خبر

میگن سفر تعریفش خوش است

خوب بگید ببینم

سفرنامه هم نوشتید

راستی از انجا بگید کجا بود رفته بودید

لا س وگاس

ها یادم نبود نمک ابرود

به به

نمک نمک نمک
3

more_horiz
به به داداش حیران خودمون
چطوری داداش ؟
فعلا که آقا محمد علی اعصابش خرابه 56
اسمی از سفر نیار و الا .....
کم پیدا شدید استاد
کم حرف هم مضافاُ
آقا رضا که کلا دلسرد شدن و دلزده
دوستان بی خیال نمک آبرود شدن چون آبش خشک شده بود و نمک باقی مونده بود مثل دریاچه نمک خودمون
واسه همین تصمیم گرفتن بریم آنتالیجات
میگن تو ترکیه است ، آره کشور دوست و هم پیمان جدیدمون 21

more_horiz
سلام احمد اقا

فدای تو داداش ممنونم

گفتی محمد علی اعصابش چطور شده
چرا نمبره تعمیرش کنه

3

خوب دل اقا رضا را هم اگه سرد شده ببره گرم کنه

اینکه کاری نداره

ودرمورد انتالیجات

ان یکی گفتا اشتر را که هی
از کجا می ایی ای فرخنده پی

گفت از حمام گرم کوی تو
گفت خوب پیداست از زانوی تو
16 16

more_horiz
داداش حیران اگه شما هم این همه واسه بچه های فروم برنامه ریزی کرده بودی و همش ، نقش بر آب میشدحالی بهتر تر از این نداشتی
اگه با آقا رضا هم در تماسید سلام گشون برسونید
6

more_horiz
احمد ان لطف کنید ارزانترین راحترین و بهترین شرکت فروش اینترنت در شیراز را

اگه ممکنه معرفی کنید

این نت هوشمند

مرا خیلی ازرده کرده

more_horiz
داداش حیران صندوقتون رو چک کنید

more_horiz
احمد جون ما صندوقشو چک کردیم ، هیچ چی توش نبود 3
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply