Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionجستجوي اجساد 4نفر توسط غواصان هلال احمر گلستان Emptyجستجوي اجساد 4نفر توسط غواصان هلال احمر گلستان

more_horiz
شمال نیوز: مدير روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان گلستان اعلام کرد: جسد سه نفر از هموطنان که در سواحل بندرگز غرق شده بودند، از آب بيرون آورده شد.

فرهاد ميقاني گفت: در اجراي طرح امداد و نجات در سواحل دريا، روز چهارم تير ماه گزارشي از غرق شدن سه نفر در آبهاي سواحل بندرگز دريافت شد و بلافاصله تيمهاي امداد و نجات اين جمعيت به جست و جو پرداختند.
به گفته وي، بلافاصله پس از دريافت اين گزارش در ساعت 17، يک تيم جست و جو و نجات از پايگاه امداد دريايي اين شهرستان با يک فروند قايق نجات 4 و يک تيم تجسس از مرکز استان به همراه يک فروند قايق "جيميني" به محل اعزام شدند و عمليات تجسس را با همکاري نيروهاي مردمي و انتظامي براي پيدا کردن اين افراد آغاز کردند.
وي اضافه کرد: در نهايت دو جسد در ساعت 9 صبح و يک جسد در ساعت 12 روز بعد يعني پنجم تير ماه پيدا و براي انجام مراحل قانوني تحويل نيروي انتظامي شد.
وي ادامه داد: در اين عمليات 7 پرسنل، 13 امدادگر، 2 دستگاه وانت کمک دار، يک دستگاه خودرو وانت نيسان، يک دستگاه آمبولانس، يک دستگاه خودروي سواري، يک فروند قايق نجات 4 به همراه يک فروند قايق "جيميني" به کارگيري شد.
ميقاني در ادامه گفت: "ام البنين ملاح" 19ساله، "ساره ملاح" 39 ساله و "مريم رستمي" 18ساله سه نفري بودند که در اين حادثه جان خود را از دست دادند.
مدير روابط عمومي جمعيت هلال احمر گلستان افزود: همچنين در روز پنجم تير ماه در پي گزارش دريافتي از شهردار "خان ببين" مبني بر سقوط و غرق شدن فردي از آبشار اول شيرآباد، بلافاصله پس از بررسي و تکميل اطلاعات، يک تيم جست و جو در عمق و غواصي از مرکز استان به همراه يک تيم امدادي از شهرستان آزادشهر با تجهيزات کامل به محل حادثه اعزام شده و اقدام به جست و جو کردند.
به گفته ميقاني، پس از 10دقيقه تلاش غواصان جسد فرد مذکور از آب خارج و براي انجام مراحل قانوني تحويل نيروي انتظامي شد.
وي اظهار داشت: در اين عمليات 4 نفر پرسنل که 2 نفر غواص بودند به همراه 9 امدادگر که 2 نفر از آنان نيز غواص بودند به همراه 3 ست کامل غواصي، يک دستگاه خودروي پيکاپ، يک دستگاه خودروي سواري و يک دستگاه آمبولانس به کارگيري شده بود.
وي يادآور شد: در اين حادثه "محمد رخشاني" 25 ساله جان خود را از دست داد.

descriptionجستجوي اجساد 4نفر توسط غواصان هلال احمر گلستان EmptyRe: جستجوي اجساد 4نفر توسط غواصان هلال احمر گلستان

more_horiz
به همه دوستان هم سفارش مي كنم اگر واقعاً مي خواين خودتون رو بكشيد توي اين دريا و آبشارها نريد دردسرش رو هم براي ما نزارين 3

descriptionجستجوي اجساد 4نفر توسط غواصان هلال احمر گلستان EmptyRe: جستجوي اجساد 4نفر توسط غواصان هلال احمر گلستان

more_horiz
این را میگن یک پست قرین به روحیه واحساس

سلام حاج رضا خوبیی عزیزم تو باید تو نمک ابرود حتما همراه دوستان باشی

اخه انجا چون حیران هم نیست

دوستانی مانند شاهین خان و سهیل و احمد زود جو گیر میشن

ومیزنن به دل رودخانه

حواست باشه

اگر صد بار هم بگی من میدونم اینا جوگیر میشن
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
آقا حیران دمت گرم داداشی
من هر روز توی رودخونه خشک یک ساعت ونیم شنا میکنم
جمعه ها هم میریم دریاچه نمک شنا می کنم
اگر هم شلوغ بود میریم توی میدون های شهر(فلکه )ثانیا من بدون شما قدم از قدم بر نمی دارم
ولی شاهین و سهیل دیگه با حاج رضاست
شاهین خان که فکر میکنه کارونه و سهیل هم با زریوار اشتباه می گیره
3 7 16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply