Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionحیران ونقش او در فراری کاربران ایران فروم Emptyحیران ونقش او در فراری کاربران ایران فروم

more_horiz
با با کسی نیست به کاربر ومهمون ناخوانده ایران فروم بگه ، اقا جون تو تو فروم کاری نداری بجز فراری دادن اعضا

اخه ایشون یعهی این حیرانه به غایت حیرون را تا جایی که من میشناسمش دارای یک دل به غایت رحیم ودر عین حال به غایت

حساس هستش که خدا را شکر این دو یعنی حساس و ساده ورحیمی باهم تضادی نیست والا به علت عدم جمع نقیضین در

یک فرضیه منطقی در همین تاپیک دروغگویی وکذب گفته اش ثابت میشد بر همگان بگذریم

اومدیم ایشون را نقد وجهت اخراجش از فروم پیشنهادی بدیم انگار داریم ایشون را به خودش ثابت و تبلیغاتی برعکس موضوع راه انداختیم

خواستم این و بگم که این حیرون تا الا دو ویا سه نفر از کاربران فروم را به جهت عدم رعایت حسن همکاری و عدم

لیاقت در حفظ دوستی از ایران فروم از دستش به طریقی دچار برداشت متفاوت از گفتارش شده اند و اینجا را ترک کرده اند

که از دوستان ایران فرومی دست یاری طلبیده واگر از انها نشانی تلفنی چیزی دارند

بگید بابا پشیمانه معذوره به کرده خود معترف ونادم شما بیان از خطاش درگذرید

اولی انها حمیدرضا این دوست فرهیخته که دارای فن بیانی شیوا و وطن پرستی اگاه است

ودومی اقا بیول عزیز اهمون اقا رضا که شاعری گمنام و ادیبی وارسته واستادی حاذق ودوستی مهربون

وسومی همون گل سرسبد معروف فروم ابجی این دیگه عجیبه ادم تو این دوره زمونه به ابجی خودشم نمیتونه بگه پشت

چشت ابرو هرچند ایشون الا رفته به درس ومشقش برسه و ما را کرده بهونه

خلاصه دوستان مخصوصا اقا سهیل وسزار و گل یاس سفید و احمداقا و ....

یا برید این ها را مخصوصا حمیذ رضا و بیول را برگردانید چون ابجی فایزه فکر کنم اومده شیرازه ما دانشگاه

تا پیان ترم همچی یادش میره

ولی حمید رضا وبیول را از شما دوستالن ظرف 48 ساعت میخوام

واز این حیرون هم بگید ... وپلاسش و کم کم جمع کنه

خلاصه ما زه دوستان چشم یاری داریم

descriptionحیران ونقش او در فراری کاربران ایران فروم EmptyRe: حیران ونقش او در فراری کاربران ایران فروم

more_horiz
والله من که از این چالش ها و زد و خورد ها و کودتاها چیزی نی دونم ، اما اگه یه وقت خدای نا خواسته این طوره ، و بعضیا از بعضیا ناراحت شدن که ما به عنوان عنصر میانجی وارد عمل بشیم و خلاصه ما برای وصل کردن آمدیم .
البته این منوط به اینه که بنده متوجه نوع کودتا ، عامل یا عوامل کودتا ، علت درگیری ها ، وسعت درگیری ها ، نوع درگیری ها و این ها بشم وگرنه بدون اطلاعات که کاری از دستم نمیاد
مخلص همه ی اهالی ایران فروم هم هستیم
16

descriptionحیران ونقش او در فراری کاربران ایران فروم EmptyRe: حیران ونقش او در فراری کاربران ایران فروم

more_horiz
09365563327

shomarree agha reza jomeha roshane khatesh

more_horiz
اینه همیشه این سزاره که حرف اول و میزنه بدون هیچ پیش شرطی

اقا سهیل بد ما نگیم بچه تهرونی ها رند وما ساده ایم را ببین دوست عزیز

ایول سزار جان

3 16 24

more_horiz
آقا حیران چرا لوگو ایران فروم رو گذاشتید توی پروفایل تون 11 22

more_horiz

سلام به خانم دکتر ،هنر پیشه ، روانشناس، وفرهیخته ایران فروم

سحر خانم به علت عشق وعلاقه زیاد به ایران وایران فروم

شما چرا تصویری از خود گذاشته اید که ذر حال دیدن ومطالعه کتاب است؟

من بگم چون خیلی خیلی مطالعه وکتاب را دوست دارید.

درست میگم خانم دکتر ؟

50 22

more_horiz
جناب حیران ما علاقه ی شما رو به ایران و پرچم ایران می ستاییم ولی منظور خانم دکتر فکر کنم این بوده که چون لوگوی ایران فروم یک لوگوی عمومی است و نه اختصاصی ، لذا اگه شما از لوگو و طرح یا عکس دیگری استفاده می کردید ، بهتر بود؟
ببخشید البته جناب استاد ، من بی تقصیرم و فقط افکار سحر خانوم رو خوندم و این مطلب رو برای شما گذاشتم امیدوارم از سر تقصیراتم بگذرید
16

more_horiz
وای اخه ما به جهت حیرون بودنمان فقط به جواب فکر میکنیم

سوال را چون انتنمان به قول بوشهری ها نه اهله درست نمیگیریم

اخه خانم دکتر ذهن حیرونی حیران را با ذهن میزان خودت فرق بذار

من از الا دنبال یک تصویر هدر ویا به قول شما لگوی دیگه میگردم

البته سهیل جان وخانم دکتر اینو بدونیدتو ایران ما کدوم قانون مربوط به

کپی رایت و ... رعایت شده که فقط حیرون بد نه بخت باید رعایت کنه 9 39 16

more_horiz
درود میگم به همه دوستان خوبم

حیران عزیز
از اینکه به یادم بودید خیلی خوشحالم
متاسفانه به دلیل حجم کاری زیاد و چند دلیل شخصی ، نسبت به گذشته زمان کمتری دارم که بتونم در خدمت شما خوبان باشم.
البته این به صورت مقطعی است و به محض حل شدن مشکلات و داشتن زمان کافی ، بیشتر در خدمت خواهم بود.
با سپاس

more_horiz
سلام به دوست عزیز ومهربان و به غایت اندیشمند و بی شیله پیله خودم

حمید رضای عزیز

حمید رضا عزیزم به خدا من از ان روزی که نمیدونم جدی بود ویا مزاح رفتی

هیچ دلخوشی از این فروم نداشتم و به خدا اگر نیومده بودی حیران هم دوام نمی اورد

عزیزم من شماره حضرتعالی را ذخیره کرده بودم ولی چون پیامهای خصوصی را حذف

وشماره را اشتباه داشتم خیلی مغموم و دلنگرانت بودم

والا جهت احوال پرسی و از شما هم که شده تماس مگرفتم ناچارا این تاپیک را گذاشتم

تا دوستان را استمدادی طلبیده جهت پیدا کردن شما

خوشحالم که دوباره برگشتی تا ما از دانش شما بهره ای بگیریم واز وجود عزیزت

دل گرمی داشته باشیم

privacy_tip Permissions in this forum: