Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبگذار هر کجا تنفر است بذر عشق بکارم Emptyبگذار هر کجا تنفر است بذر عشق بکارم

more_horiz
خدایا
بگذار هرکجا تنفراست بذرعشق بکارم
هرکجا آزادگی هست ببخشایم
وهر کجا غم هست شادی نثار کنم
الهی توفیقم ده که بیش ازطلب همدلی همدلی کنم
بیش از آنکه دوستم بدارند دوست بدارم
زیرا در عطا کردن است که ستوده می شویم
و در بخشیدن است که بخشیده می شویم
دکترشریعتی

descriptionبگذار هر کجا تنفر است بذر عشق بکارم EmptyRe: بگذار هر کجا تنفر است بذر عشق بکارم

more_horiz
این مرد یعنی دکتر شریعتی دارای بیان واندیشه ای بو که همچون حافظ وسعدی و فردوسی در شعر ونیتون وادیسون و ...در کشف و انسانهای بزرگ همیشه در دل و اندیشه مردم ایران وجهان باقی میماند

خدایا ایشان را قرین رحمت خود قرار بده
16

descriptionبگذار هر کجا تنفر است بذر عشق بکارم EmptyRe: بگذار هر کجا تنفر است بذر عشق بکارم

more_horiz
ممنون از شما
دکتر شریعتی مسلمان بود
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
کسی مرا نساخت ، خدا ساخت ؛ نه آنچنان که کسی می خواست ؛ که من کس نداشتم ، کسم خدا بود ، کس بی کسان
دکتر شریعتی

more_horiz
اي بابا حرف خوشگل زياد هست كو گوش شنوا كو عالمي كه به علمش عمل كنه اينا همش جوهر رويه كاغذه نه بيشتر انقدر از اين نوشته ها هست كه از حد كذشته اين مهمه كه ما ايناي كه مي خونيم به خودمون بيايم وي تلنگور به همون بخوره كه انسسسسسسسسسسسسسان باش با كاشتن و برداشتن واز اين بازي با كلمات به هيچ جايي نميرسيم فلاني اجب حرفي زده يا بيساري چه جمله حكيمانه گفته من وشما ميدونيم چه درسته چي نادرست خداروشكر خيلي از حرفايه حضرت امير رو درو ديوار كشور نقش بسته بس اين حرفا همه و همه حرف مرد عمل باشيم [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
من با نظریه نوحد موافقم

more_horiz
با سلام به دوستان عزيزمحرف هر انساني قابل تامل و قابل احترامه من حرف هر دو بزگوار رو قبول دارم ولي اگه هر انساني خوب بودن رو به خودش تلقين كنه و از خودش شروع كنه درست ميشه

more_horiz
به به از این نظریه پردازان ، من هم از حرف ها ی خوب خوشم میاد و البته از کارهای خوب تر. هرحرف و اندیشه ، از هرکس که باشد باید مورد کنکاش و مداقه قرار بگیرد ، تعصباتی که گاه با تایید و یا تکذیب ، و گاه با استعاره و کنایه ، بیان می شود ، فرافکنی به دلیل نا آشنایی است
باشد که عزیزان در بیان مباحث غور و تفحص کنند و آن گاه که به کنه مطلبی به واقع رسیدند و به دلایل و مستندات عقلی و نقلی از عقلا به یقین رسیدند ، در باره ی آن توضیح بفرمایند و گرنه تایید و تکذیب بی تشریح و تفسیر ، و بی تدقیق و تاویل مسلما" اثری بر اذهان فهیم و اهل رصد نخواهد گذاشت .
قبلا" از اینکه در بحث شما دخالت کردم ، عذرخواهی می کنم.

more_horiz
سلام آقا سهیل
ممنونم از شما که حق مطلب رو کامل ادا فرمودید
به نظر من هر انسانی باید از یه جایی شروع بکنه و اول هم از خودش و از همه مهمتر باید بین افراد همدلی و وحدت باشه تا به نتیجه برسه
وقتی این جمله های زیبا رو از اثرات زیبا اندیشان هست می نویسیم حتی اگه یک نفر هم در این نوشته ها اندیشه کنه جای خوشحالی و دلگرمی داره

more_horiz
آدمی باید به قول قرآن یستمعون القول و یتبعون الاحسن باشه

more_horiz
ممنونم از شما دوستان كه حق مطلب رو اينقدر زيبا ادا مي كنيد [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
اي بابا منم همين آرو گفتم ديگه ولي زير ديپلم شما سواد دانشگاهي دارين ما كه نداريم همين جوري ميتونيم بيان كنيم اول خود سازي بعد امر به خوب بودن و نهي از بدي رطب خورده كي كند منع رطب من نمي گم دكتر بزرگ شريعتي عالم بي عمل بود نه ولي خدايي از اين حرفايه تكراري حال همه به هم ميخوره ديگه بيشتر بازش نمي كنم

بيا آااااااااااا

شايد ام شب به صبح طلوع فردا نرسه
شايد اين تشنه خسته پا به دريا نرسه

نمي دونم چه خوابي روزگار ...........

more_horiz
بله تکرار مکررات ملال آور است
اما سخن بزرگان هم همیشه دلنشین

more_horiz
سلام بچه ها
آفای نوحد روزگار خواب نیست ما چون خودمون در خواب هستیم فکر می کنیم روزگارم خوابه
و همین سخنان از نظر شما ملال آور بزرگان هست که تکرار ، تکرار و باز تکرار اون می تونه ما رو از این خواب بیدار کنه

more_horiz
بابا من براتون ترانه ميخونم بده ي مقدار آب تو كنفرانسهاي خودتون ببنديد ي مقدار جذابيت داشته باشه

ميگه تو بر گشتي دوباره اجب خوب كاري كردي
من دادي خجالت بازم چوبكاري كردي آخ اجب خوب كاري كردي
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply