Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionگرد و غبار سراسر غرب کشور را فرا گرفته Emptyگرد و غبار سراسر غرب کشور را فرا گرفته

more_horiz
گرد و غبار
dust storm
که از کشور برادر عراق برای ما به صورت هدیه میاد ، راستش بی خیال معرفت و ادب و نزاکت و اینها پدر مارو در آورده و به انواع و اقسام بیماری ها دچارمون کرده ، دیروز و مخصوصا" امروز بیست و هشتم اردی بهشت ماه ، به قول معروف از شدت ریزگردهای معلق در هوا ، چشم چشم را نمی بیند و قدرت دید به دو متر و کم تر رسیده . بنده که اساسا" به فصل بهار هم حساسیت دارم ، همین الآن از شدت چشم درد و عطسه با اینکه در محطط بسته هستم و التهاب درونی نمیدانم چه کار کنم و علاوه بر آن التهاب درونی و التهاب ریه هم حالمو گرفته ، و امروز هم نتونستم به دانشگاه سر بزنم . این گرد و غبار و هوای توفانی برای یک کلان شهر مثل کرمانشاه که خودش از آلودگی هوا در روزهای عادی به دلیل ترافیک بالا ، رنج می بره و شهر کرمانشاه بیش از یک میلیون نفر جمعیت داره ، خیلی خطر ناکه . ما اصولا" نمی دونیم که این مطلب رو باید به کی بگیم و چه کسانی باید به فکر ما باشند تا از این بلیه ی عربی - عراقی نجاتمون بدن.

descriptionگرد و غبار سراسر غرب کشور را فرا گرفته EmptyRe: گرد و غبار سراسر غرب کشور را فرا گرفته

more_horiz
ریسجمهور

descriptionگرد و غبار سراسر غرب کشور را فرا گرفته EmptyRe: گرد و غبار سراسر غرب کشور را فرا گرفته

more_horiz
ایشون مشغول ونزوئلا هستند

more_horiz
پیش داسیلوا دارن جوجه سیخ میزنن الان

more_horiz
واقعا" اگه الآن توی شهر کرمانشاه بودید ، نه چشمتون جایی رو می دید ، نه قدرت حرکت کردن داشتید

more_horiz
عوضش اینجا هوا انقدر مشدی و آفتاب مهتابی هستش که فقط باید جوجه سیخ بزنی آقا سهیل

more_horiz
نوش جان و گوارای وجود ، هوای مارو هم داشته باش
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply