Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionنوروز رسیده ... Emptyنوروز رسیده ...

more_horiz
نوروز رسیده است و هوا عطر بهاری به بغل دارد و دنیا شده پر سنبل و صدها گل و خورشید، نفس‌های پر از گرمی خود را به زمین هدیه کند باز و کمی ناز به دنیا بفروشد ...
( و از این دست اراجیف، فراوان ز قلم‌های دگر باز شنیدید و میان صفحات دو هزار و سه کتاب و صد و پنجاه و دو نشریه شده چاپ و کمی گول زده خلق خدا را ) ...!

نوروز اگر سر برسد، عیدی بسیار شود ردّ و بدل بین کبیران و صغیران و نگاه همه بر دست بزرگان که رگ غیرتشان جوش زند باز و سر (( سال‌نو ))یی، پول سیاهی (!) بدهند از سر انفاق و کمی منّت مشروط گذارند سر ما که: ((‌ اگر این بشود یا بشود آن، به همین آیه‌ی قرآن ...! )) و عجیب این که تعهّد بدهیم از سر اخلاص و کمی بعد، فراموش بسیار شود عارض و کار خودمان را بکنیم از نو و انگار نه انگار ... ؟!

القصّه، پس از این همه رخداد، عجیب است اگر باز کسی وضع قر و قاطی ما را به سبیل مخ معیوب خودش عید بنامد !!

descriptionنوروز رسیده ... EmptyRe: نوروز رسیده ...

more_horiz
قشنگه انصافا" جناب مدیر کل ، من که کمی تا حدودی خندیدم ، اما راستش آدم همیشه
غمگینی ام ، پاییز و نوروز غمگین تر ، شاید فقط من این طورم ، ولی برام فرقی نمی کنه :
بامدادی که تفاوت نکند لیل و نهار
خوش بود دامن صحرا و تماشای بهار!!

more_horiz
باید بگم فوق العاده قشنگ بود 19
یه نوشته ی خیلی زیبا با یه نگاه متفاوت و واقع بینانه به نوروز 19 19
واقعا لذت بردم 16

برای خودم می نویسمش 4

more_horiz
19 خیلی قشنگ بود ..
نه اینکه فکر کنین که چون سلطان محمد علی آقایین میگیم قشنگه هااا " 3 نه واقعا قشنگ بود 5

more_horiz
19
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply