Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionکنسرت جدید بنیامن Emptyکنسرت جدید بنیامن

more_horiz
بنیامین بهادری بعد از سال‌ها انتظار سرانجام اولین اجرای زنده خود را باحاشیه‌های فراوان در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار کرد. این کنسرت در سالن همایش‌های برج میلاد و در بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر برگزار شد.

برنامه این کنسرت در سانس اول با حدود نیم ساعت تاخیر آغاز شد و تقریبا دو ساعت به طول انجامید. این برنامه با استقبال شدید هوادارانش همراه بود. اما به دلایل نا معلوم بنیامین در سانس دوم تنها 40 دقیقه به اجرای برنامه پرداخت و صحنه را ترک کرد. این اتفاق با اعتراض شدید حضار در سالن مواجه شد.

اعتراض‌ها به حدی رسید که بنیامین مجبور شد دوباره روی سن بیاید و از هوادارانش عذرخواهی کند و دلیل این اتفاق را تایم کمی که ارشاد برای اجرای برنامه در اختیارش قرار داده بود اعلام کند. اما این در حالی بود که وی در سانس قبل برنامه خود را به صورت کامل برگزار کرده بود.

descriptionکنسرت جدید بنیامن EmptyRe: کنسرت جدید بنیامن

more_horiz
این هم نظر یکی از شرکت کنندگان در کنسرت نقل از فرارو:
من به اتفاق 6نفر از دوستان سانس دومش رو بودیم واقعا مسخرست اینهمه پول میگیرن سر چیزایی که به من وامثال منی که این پولا رو به سختی در میارم و میدیم پای بلیط وهیچ ربطی نداره باید بابت 40 دقیقه 40هزارتومن پرداخت کنیم نخوره انشالله ما که راضی نیستیم حد اقل یه معذرت خواهی هم نکرد اولین و اخرین بارم بود به تمام دوستام هم گفتم افتضاح بود
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply