Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionدوسم نداشتي براي اولين بار از ايران فروم Emptyدوسم نداشتي براي اولين بار از ايران فروم

more_horiz
سلام دوستاي گلم
امشب ميخوام يکي از کاراي خودم
به نام دوسم نداشتي
که کار شادي هستش و البته با فضاي خاص دوره ي نوجووني!! 23
براتون بزارم
اين کار براي اولين بار داره پخش ميشه و يه جور هديه اس به دوستاي عزيزم در سايت
اينم بگم که اين آهنگو به سفارش علي عبدالمالکي ساختم حدود يک سال پيش
و يه ماکت هم با صداي علي ضبط کرديم که رفت روش تمرين کنه و بياد قرارداد ببنده و کارو تنظيم کنم براش
من به خاطر آشنايي که با معرفش داشتم کار رو بدون پيش پرداخت ساختم اما تا امروز ايشون رفته که تمرين کنه
به همين خاطر و چون دوستاني که تو استوديو ميومدن کار رو ميشنيدن ميگفتن که حيف و با صدات مچ شده
اينه که گفتم به عنوان هديه و يادگار بزارمش براي دوستان گلم تو سايت
انشالا گوش بدين و ازش لذت ببريد

[You must be registered and logged in to see this link.]

دوس دارم احساستون هم موقع شنيدنش بهم بگيد ....

descriptionدوسم نداشتي براي اولين بار از ايران فروم EmptyRe: دوسم نداشتي براي اولين بار از ايران فروم

more_horiz
متاسفانه من نتونستم دانلودش کنم " البته به احتمال زیاد مشکل از سیستم خودمه " چند روزه بگیر نگیر داره 37
حتما باز امتحان میکنم ..

خب با این حساب نمیتونم احساسمو موقع شنیدن آهنگ قطعا قشنگتون بگم ولی میتونم احساسمو موقع دانلود نشدن آهنگتون بگم " یه همچین حسی بود 41

descriptionدوسم نداشتي براي اولين بار از ايران فروم EmptyRe: دوسم نداشتي براي اولين بار از ايران فروم

more_horiz
در حال دانلود کردنم
ممنون دوست عزیز 19

more_horiz
ممنون آقای طاهری 19
دستتون درد نکنه 16

more_horiz
توصیه می کنم شما بی درنگ، بدون فوت وقت، بلافاصله موسیقی رو ببوس بذار کنار داداش من 7
قد یه ارزن در این زمینه استعداد نداری 10 5

more_horiz
در ایران روزانه 2 میلیون خواننده و هنرمند جدید ظهور می کنه!!!!!!!!!!

more_horiz
faezeh wrote:
متاسفانه من نتونستم دانلودش کنم " البته به احتمال زیاد مشکل از سیستم خودمه " چند روزه بگیر نگیر داره 37
حتما باز امتحان میکنم ..

خب با این حساب نمیتونم احساسمو موقع شنیدن آهنگ قطعا قشنگتون بگم ولی میتونم احساسمو موقع دانلود نشدن آهنگتون بگم " یه همچین حسی بود 41

ایشالا زود سیستمتون درستشه که دانلود کنید .. 16

more_horiz
babak wrote:

یه کمی باهاتون موافقم اما این موضوع اصلا ایرادی نداره ...
زمانی که خواننده زیادتر داشته باشیم .... تنوع صدا هم بیشتر داریم
پس لحظه هامون میتونیم با تنوع صدایی بیشتری پر کنیم .. نه ؟
فکر کنید که فقط داریوش و ابی و معین و شماعی زاده خواننده بودن ... بعد اگه لازم بود موسیقی شبیه به اندی گوش کنیم چی ؟ یا مثلا علیرضا عصار چی ؟ و البته دیگران که حرفه ای هستن یا خیر ... فرقی نداره ... شخصا خوشحالم خواننده ها زیاد میشن و البت هنرمندان ... این نشون میده شعور مردممون داره بالا میره ....
اما اگه نشونه صحبتتون به شخص خودم باشه باید بگم اونقدرا جدید نیستم عزیزم
مصاحبه های قدیمی محسن چاووشی و یگانه رو مطالعه کنید ... پیرامون آهنگسازی آلبوم های ( خودکشی ممنوع - نفرین - لنگه کفش یا سال کبیسه ) یه کمی بپرسید به اسمم بر میخورید ... یا اگر از دوستانی مثل غلامرضا صنعتگر - مهدی مقدم - فرزاد فرزین - امید آمری - حامد مقدم - بهرنگ قدرتی - سیروان خسروی - شهاب بخارایی - رامین زمانی - مریم حیدرزاده - بهاره مکرم - شایا تجلی - محسن چاووشی - محسن یگانه - بهزاد احمدوند - امید و حمید نوری - علی عبدالمالکی و بسیاری دیگر از دوستان پیشینه کاری من رو میشناسن و همه ی اینا یعنی پیر شدم !!! 4
به هر حال ممنونم عزیزم

more_horiz
kaveh wrote:
توصیه می کنم شما بی درنگ، بدون فوت وقت، بلافاصله موسیقی رو ببوس بذار کنار داداش من 7
قد یه ارزن در این زمینه استعداد نداری 10 5

سلام
ممنون ....
من به دستور شما موسیقی رو بوسیدم گذاشتم کنار 3
............ ولی اون بوسه ی آخرررررررررررررر 11
عزیزی در کل
ممنون استاد 16

more_horiz
یاس سفید wrote:
ممنون آقای طاهری 19
دستتون درد نکنه 16

سلام یاسی خانوم
خواهش میکنم قابلی نداشت
گوش دادین ؟

more_horiz
farhad wrote:
در حال دانلود کردنم
ممنون دوست عزیز 19

اگه گوش دادین خوشحال میشم راهنماییم کنید بزرگوار

more_horiz
ahangsaz wrote:
babak wrote:

یه کمی باهاتون موافقم اما این موضوع اصلا ایرادی نداره ...
زمانی که خواننده زیادتر داشته باشیم .... تنوع صدا هم بیشتر داریم
پس لحظه هامون میتونیم با تنوع صدایی بیشتری پر کنیم .. نه ؟
فکر کنید که فقط داریوش و ابی و معین و شماعی زاده خواننده بودن ... بعد اگه لازم بود موسیقی شبیه به اندی گوش کنیم چی ؟ یا مثلا علیرضا عصار چی ؟ و البته دیگران که حرفه ای هستن یا خیر ... فرقی نداره ... شخصا خوشحالم خواننده ها زیاد میشن و البت هنرمندان ... این نشون میده شعور مردممون داره بالا میره ....
اما اگه نشونه صحبتتون به شخص خودم باشه باید بگم اونقدرا جدید نیستم عزیزم
مصاحبه های قدیمی محسن چاووشی و یگانه رو مطالعه کنید ... پیرامون آهنگسازی آلبوم های ( خودکشی ممنوع - نفرین - لنگه کفش یا سال کبیسه ) یه کمی بپرسید به اسمم بر میخورید ... یا اگر از دوستانی مثل غلامرضا صنعتگر - مهدی مقدم - فرزاد فرزین - امید آمری - حامد مقدم - بهرنگ قدرتی - سیروان خسروی - شهاب بخارایی - رامین زمانی - مریم حیدرزاده - بهاره مکرم - شایا تجلی - محسن چاووشی - محسن یگانه - بهزاد احمدوند - امید و حمید نوری - علی عبدالمالکی و بسیاری دیگر از دوستان پیشینه کاری من رو میشناسن و همه ی اینا یعنی پیر شدم !!! 4
به هر حال ممنونم عزیزم

وقتي كيفيتي در كار نيست، تنوع صدا چه ارزشي داره دوست من؟!!
هر چند در كشوري كه ميشه با 4 ميليون تومن خواننده شد!!! ديگه حرف زدن از كيفيت معني نداره.

more_horiz
وقتي كيفيتي در كار نيست، تنوع صدا چه ارزشي داره دوست من؟!!
هر چند در كشوري كه ميشه با 4 ميليون تومن خواننده شد!!! ديگه حرف زدن از كيفيت معني نداره.[/quote]

بحث کیفیت مربوط به خواننده و آهنگساز نیست عزیزم
بازم باید بگم یه کمی باهاتون موافقم
اما خوشبختانه امروز بحث کیفیت جدی شده واسه رفقای موزیسین
با چهار میلیون میشه آلبوم جمع کرد ولی به نظرم خواننده نمیشه شد
بلکه بر عکس من فکر میکنم حتی مجانی هم میشه خواننده شد
خودم حاضرم واسه ی یه جوون مستعد و خوش صدا رایگان آلبوم جمع کنم ....
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply