Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionدستگاه های دولتی نیروی رسمی جذب می کنند Emptyدستگاه های دولتی نیروی رسمی جذب می کنند

more_horiz
وزیر کار و امور اجتماعی گفت : با توجه به وجود برخی پست های خالی در دستگاه های دولتی ، این دستگاه ها موظف شدند حداکثر تا هفته آینده به منظور جذب نیروی رسمی اقدام کنند.
حمید حاجی عبدالوهاب با اشاره به برگزاری جلسه شورای عالی اشتغال اظهار کرد : در این جلسه تاکید شد دستگاه های اجرایی نسبت به راه اندازی دفاتر کار آفرینی با پست های اختصاصی از محل پست های موجود خود اقدام کنند . وی ادامه داد: هم اکنون در وزارتخانه ها پست های خالی وجود دارد که دستگاه ها باید نسبت به جذب نیروی رسمی حدکثر تا هفته آینده اقدام کنند. معاون سرمایه انسانی و توسعه اشتغال ، گفت : دستگاه ها موظف به تهیه سند اشتغال و سرمایه گذاری مشاغل خانگی بوده که البته بنیاد شهید و معاونت بانوان و نهاد خانواده ریاست جمهوری جزو اعضای ستاد ساماندهی مشغل خانگی شدند.

منبع: روزنامه جام جم . سه شنبه 6 بهمن 1388

descriptionدستگاه های دولتی نیروی رسمی جذب می کنند EmptyRe: دستگاه های دولتی نیروی رسمی جذب می کنند

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.]
ولش كنيد فعلن بازي كنيد! 10

descriptionدستگاه های دولتی نیروی رسمی جذب می کنند EmptyRe: دستگاه های دولتی نیروی رسمی جذب می کنند

more_horiz
rasoul_myself wrote:

با تشکر فراوان ، با اینکه وارد بازی شما شدم ، اما حوصله ی بازی ندارم و اگر فرصتی پیش آمد ، حتما" بازی می کنم . 16

more_horiz
sohailsoltani wrote:
rasoul_myself wrote:

با تشکر فراوان ، با اینکه وارد بازی شما شدم ، اما حوصله ی بازی ندارم و اگر فرصتی پیش آمد ، حتما" بازی می کنم . 16

مرسي
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply