Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionچند سووال در باره جن ! Emptyچند سووال در باره جن !

more_horiz
در باره ی خلقت انسان در قرآن ، آیاتی آمده است و همچنین در باره خلقت جن . قرآن کریم می فرماید : خلق الانسان من صلصال کالفخار و خلق الجان من مارج من نار . البته در آیاتی دیگر امشاج نبتلیه و یا علق نیز به عنوان چگونگی خلقت و مواد اولیه به اصطلاح نضج نسوج بشر آمده است . اما سووال اینجاست که انسان از گل پخته شده یا علقه و غیره آفریده شده و جن از آتش . در حال حاضر اگر از جن حرف بزنیم در بسیاری اوقات به باورکسی نمی آید ، اما سخن قرآن حق است و این موجود به واسطه ی نوع خلقت و جنسی که از آن آفریده شده ، از اجسام سخت مثل دیوار هم عبور می کند . در زندگی مدرن امروز خیلی کم تر از این موجود سخن به میان می آید و گاه حتی با تردید و یقین آن را رد هم می کنند . راستی چرا در زمان های قدیم اجنه بیشتر در زندگی مردم ظاهر می شده اند ، اما حالا خیلی کم تر ؟! واقعا" دلیل این امر چه می تواند باشد ؟! آیا اجنه هم مثل ما از زندگی ماشینی بیزارند و یا اینکه به دلیل وجود برخی تکنولوژی ها در تنگنا قرار گرفته اند ؟! آیا چنین چیزی ممکن است ؟! پس این همه اجنه کجا هستند و چه کار می کنند ؟ و چرا انسان ها از آن ها واهمه دارند و برای اینکه جن را نبینند ، در شرایطی مرتبا" بسم الله می گویند . اصولا" رابطه بین بسم الله گفتن و ظاهر نشدن ، یا غیب شدن جن بنا به عقیده ی عامه چیست ؟

descriptionچند سووال در باره جن ! EmptyRe: چند سووال در باره جن !

more_horiz
تو سرچ گوگل بزن جن
هكه چي ميگه بهت
حتي عكس
من ديدم ترسيدم 9

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
و اما توصیه های من به شما:

هیچ وقت هیچ کتابی در باره جن نخونید!!!

با هیچ کس در باره جن حرف نزنید!!!

هیچ وقت تو گوگل کلمه جن و جستجو نکنید!!!

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
جن . غول . ديو . شبحه . ملائكه . فرشته . پري و از اين قبيل موجوداتي افسانه اي هستند . در تصور قدما . شايد هم همانند دايناسورها منقرض شده باشند . اما هيچ نشانه و رد پاي فسيل شده اي از آنان پيدا نشده .

more_horiz
سلام آزاده
ديو و غول و پري همه از اقسام جن هستند كه بر اساس جسه و زيبايي تقسيم بندي مي شوند
اما بيشتر نميتونم توضيح بدم چون ميترسم شب بيان سراغم خفتم كنن!
اما هستند نميشه چون نميشناسيم رد كنيم وجودشونو 42
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply