Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبابا بالاخر يه كار پيدا شد Emptyبابا بالاخر يه كار پيدا شد

more_horiz
سسسسسسسسسسسسسسسسسلام [You must be registered and logged in to see this image.]
بالاخره يه كار پيدا كردن [You must be registered and logged in to see this image.] دايم گفت بيا اينجا پيش خودم ماهي 200تومن پخش لوازم آرايش وبهداشتي امير ناصرخسرو كوچه حاج نايب پاساژ اول دست چپ پلاك 10 هم كف فقط نياايد بگيد ارزون ترآ من كار ايي نيستم باشه
بابا با 200تومن جوجه هم نميشه نگه داشت بعد ميگن چرا زن نمي گيري بابا كي زنشو ميده من من دختر مي خام
به خدا كرايه راه من فقط 63هزار ميشه فقط ميرم كه بي كار نباشم همين شما دوستانم دعا كنيد شايد دري به تخته ايي خورد يه كار خوب رديف شد البته [You must be registered and logged in to see this image.] به حرف گربه سياه بارون نمي باره
[You must be registered and logged in to see this image.] شوخي كردم شما همه ماهيد ناراحت نشيد حلالم كنيد با اجازه يا به زبون خودم عزت زياد

descriptionبابا بالاخر يه كار پيدا شد EmptyRe: بابا بالاخر يه كار پيدا شد

more_horiz
nohed wrote:
بالاخره يه كار پيدا كردن [You must be registered and logged in to see this image.] دايم گفت بيا اينجا پيش خودم ماهي 200تومن پخش لوازم آرايش وبهداشتي امير ناصرخسرو كوچه حاج نايب پاساژ اول دست چپ پلاك 10 هم كف فقط نياايد بگيد ارزون ترآ من كار ايي نيستم باشه
بابا با 200تومن جوجه هم نميشه نگه داشت بعد ميگن چرا زن نمي گيري بابا كي زنشو ميده من من دختر مي خام
به خدا كرايه راه من فقط 63هزار ميشه فقط ميرم كه بي كار نباشم همين شما دوستانم دعا كنيد شايد دري به تخته ايي خورد يه كار خوب رديف شد البته [You must be registered and logged in to see this image.] به حرف گربه سياه بارون نمي باره
[You must be registered and logged in to see this image.] شوخي كردم شما همه ماهيد ناراحت نشيد حلالم كنيد با اجازه يا به زبون خودم عزت زياد

سلام . خسته نباشید . عجب کاری پیدا کرده اید و چقدر هم پول می گیرید ، من که نمی تونم بیام خرید کنم ، چو ن که از شما چند ثانیه نوری یا کم تر فاصله دارم ! برای شما که بگم ، البته نه به قصد نا امیدی - همه ی کار ها ی این دنیا سر کاریه ! این از اولش ، بعدشم یا از دومش که بخوام بگم من یه شعری گفته ام چند سال پیش که مطلع اون رو باز هم نه به خاطر نا امید کردن شما - بلکه همین طوری اینجا میپذارم اون اینکه :
کار این عالم همه آزردگی است
زندگی بر ما به سان مردگی است !!!!
من این شعر را برای خودم گفته بودم و نه شما . حالا هم براتون واقعا" و از صمیم دل آرزوی موفقیت می کنم ، البته هنوز هم فکر می کنم که این مطلب رو همین طوری گفتید - نمی دونم شاید هم راست باشه و واقعا" بخواید ان شاء الله مشغول به کار بشید و یواش یواش قاطی مرغا هم بشید و خلاصه زندگی کنید !!!!! 10

more_horiz
sohailsoltani wrote:
nohed wrote:

سلام . خسته نباشید . عجب کاری پیدا کرده اید و چقدر هم پول می گیرید ، من که نمی تونم بیام خرید کنم ، چو ن که از شما چند ثانیه نوری یا کم تر فاصله دارم ! برای شما که بگم ، البته نه به قصد نا امیدی - همه ی کار ها ی این دنیا سر کاریه ! این از اولش ، بعدشم یا از دومش که بخوام بگم من یه شعری گفته ام چند سال پیش که مطلع اون رو باز هم نه به خاطر نا امید کردن شما - بلکه همین طوری اینجا میپذارم اون اینکه :
کار این عالم همه آزردگی است
زندگی بر ما به سان مردگی است !!!!
من این شعر را برای خودم گفته بودم و نه شما . حالا هم براتون واقعا" و از صمیم دل آرزوی موفقیت می کنم ، البته هنوز هم فکر می کنم که این مطلب رو همین طوری گفتید - نمی دونم شاید هم راست باشه و واقعا" بخواید ان شاء الله مشغول به کار بشید و یواش یواش قاطی مرغا هم بشید و خلاصه زندگی کنید !!!!! 10

یه وقت از دست من ناراحت نشید ، فقط یه شوخی بی مزه بود! 16 16

more_horiz
بابا بچه اي مگه ما ايرانيا همه مرده روحيم
راستي شرمنده سلام داداش خوبي بلد نيستي شعر نگو

..........................................
رفتي شرت كم
sohailsoltani
ت ت........
ت وفات.....
...........................................
بسم الله رحمن رحيم ...........
خدا بيامرزه
منم شوخي كردم خدايي ناكرده ناراحت نشي [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
nohed wrote:
بابا بچه اي مگه ما ايرانيا همه مرده روحيم
راستي شرمنده سلام داداش خوبي بلد نيستي شعر نگو

..........................................
رفتي شرت كم
sohailsoltani
ت ت........
ت وفات.....
...........................................
بسم الله رحمن رحيم ...........
خدا بيامرزه
منم شوخي كردم خدايي ناكرده ناراحت نشي [You must be registered and logged in to see this image.]

بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین ،ذی الجلال و الاکرام نحمده و نستعینه و نتوکل علیه
وامابعد... مع السلام و التحیات علیکم و علی قلبکم و روحکم
والسلام علیکم بما صبرتم قلبی لدیکم
از اینکه شما رو اینقدر بد حال می بینم اصلا" خوشحال نیستم و متاسفم از اینکه انسانی را این چنین رنجانده ام ، پس نتیجه می گیرم یا من بد حرف زده ام ، یا شما بد برداشت کرده اید . علی کل حال ، از حضرتعالی صمیمانه و قلبا" عذر خواهی می کنم و دستتان را می بوسم و می خواهم که مرا ببخشید . ضمنا" خیلی افتخار می کنم بتوانم از شما شعر گفتن را یاد بگیرم . حقیر از همان ابتدا و بارها گفتم و تکرار کردم که شعر گفتن بلد نیستم ، اما دوست دارم که یاد بگیرم و از همه ی عزیزان خواستم و تمنا کردم که به من شعر گفتن براساس صنایع ادبی و بدیع و عروض و قافیه یاد بدهند و منتظر هستم ک یاد بگیرم . اگر شما بخواهید از ایران فروم می روم ، با اینکه دلم برای کسانی که با آنان اخت کرده و مانوس شده ، تنگ می شود. بار دیگر عذر خواهی می کنم و امیدوارم که مرا حلال کنید .

تلکک الدار الاخره نجعلها للذین لا یریدون علوا" فی الارض و لا فسادا" ، و العاقبه للمتقین
برادر کوچکتان. 16 16 16 16

more_horiz
به ه ه ه ه ه ه ه " 23 23
پس بالاخر این داش مهدی از بی کاری در اومد ..
به به به تبریک تبریک ..
موفق باشی 16

more_horiz
نه عزيز من من واقعا و بدون هيچ گونه تعارفي از دست شما رنجيده خاطر نشده ام چرا كه اگر همچين احوالاتي از فرمايشات شما در وجودم حاصل مي شد طرز برخورد با شما قطعا متفاوت مي شد و بدون لحظه ايي درنگ جواب دندان شكني خدمت شما ارسال مي نمودم بدون هيچ گونه گذشت وبا قصاوت قلب كامل و اين گونه رفتار كردن بنده حقير فقط جنبه نزديك شدن بيشتر بين دوستان داشت با مزاه مي توان نزديكي و راحتي بيشتري احساس كرد و از شما خواهش ميكنم جون مادرت ديگه اين قدر شكسته بندي نكن من كوچيكتم اين حرف آ چه داداشه گلم

more_horiz
داداش مبارک باشه کم پیدایی نمیبینیمت دیگه خیلی میخوامت جیگر طلا 28
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply