Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionدست دوستی Emptyدست دوستی

more_horiz
سلام و صد سلام به همه ی ایران فرومی ها ی گرانمایه و بلند پایه ! اسم من حشمت اله سلطانی است و اسم مستعارم سهیل هست. هرجا که خودکاری ، قلمی ، پر مرغ یا خروسی با کمی جوهرو مرکب ببینم ، شروع می کنم می نویسم و همه جارو بد جوری خط خطی می کنم . شعر میگم - معر میگم ، اما معرکه نمی گیرم . مهربان و عاطفی ام ، اما از نوع زیادیش که مثلا" اگه اشکی رو ببینم - اشک منم سرازیر میشه ، اگه یکی بخنده ، منم می خندم . خیال میکنم که زندگی فیلمه ! اینطورم دیگه کاریشم نمیشه کرد. موهای سرم طوریه که گاهی شکل ژولی پولی به خودم می گیرم . کمی تا حدودی دارم کم مو میشم و دیگه خوشگلیای دوره ی جوونیام رو ندارم ، اما یه جوریایی دلم جوونه. جوونا رو دوست دارم و براشون احترام قائلم . اصلا" یه قلمبه دوستی و صفا هستم و همه ی دوستی ها و صفا هارو دوست دارم . امیدوارم از اینکه همین طوری پریدم توی حیاط ایران روم از دستم ناراحت نباشین و سری به وبلاگم بزنید و این بنده حقیر رو سرافراز فرمایید و از راهنمایی هاتون به کمینه دریغ نورزید . همه ی خوبی های دنیا برا ی شما - اگه ته ش چیزی موند کمی هم برا من بذارید ! فعلا" تا بعدا"

descriptionدست دوستی EmptyRe: دست دوستی

more_horiz
راستی آدزس ویلاگم یادم رفت :
[You must be registered and logged in to see this link.]
اسمش : در کوچه های مردم

more_horiz
سلام سلام سلااااااااااااااااامو صد سلام به داااش سهیل گلمون با این توضیحات کاملشون ! حقی که نویسنده اینااا ...
دستتت بی بلا از این همه خطی خطی .." که ما خوره ی خوندن خطی خطیای ملتیم " هیچ کاریم با دولت نداریم" اصلنم به ما ربطی نداره که کی الان داره کجا چی کار میکنه ..
ولی شووما ماس بینیویسیا ..
خیلی بینیویس ..
بینیویس رو درخت " روی اب " رو پر چرنده و رو دریا ...
شوما نیویسندا چراغ این خونه این ...
به قول معروف به دیوونه میگن برو اونور جوون داره میاد !!
نه نه " اصلا نگردین دنبال ربط این جمله " همینجوری چون از این جمله خوشم اومد نوشتمش 4

خلاصه ی مطلب اینکه " بعد از همه ی این پر چونگیا " دااش سهیل خوش امدی به فروم ..
خوش آمدی
خوش آمدی

البت 76
به قول معروف گربه رو ماس دم هجله کشت " نمیدونم شایدم حجله !!!
ببین داااش ما اینجا یه سری قوانینو مقرراتی داریم
که اگه طرف به این قوانین معترض بشه " ممکنه جلوی چشمای سلطان محمد علی اقا (رئیس اینجا ) رو خون بگیره و خلاصه اینکه دیگه کاریم از دست ما بر نمیادااااا " و ممکنه از سقف اتاق وسطی همین ایران فروم آویزونتون کنن 21

البته چون من ازتون خوشم اومده و مملومه ادم با سبات مباتی هستین یه کمکی بهتون میکنمو تمام این قوانینو توی یه مورد خلاصه میکنم ..

آره داداش ایم پی تری کل قانونای اینجا این میشه که چنانچه تاپیکی " پستی یا هر گونه اراجیفی از فائزه رویت کردین " موظفیت تا اخر آخر آخر بخونین و اصلنم اعتراض نکنینو کلی هم به به چه چه کنین ..
هووم ..!
74 74 74 74 74 74

25 58 25 58 25 58 25 58

more_horiz
امیدوارم از شوخیای من ناراحت نشده باشین ...
ببخشین " اینجا همه ی بچه ها سوختنو ساختن با ما " شمام بساز " ثواب داره .. 4

من با اجازه ی سایر دوستای فروم ورودتون رو خیر مقدم میگم " امیدواریم بتونیم دوستای مجازی خوبی برای هم باشیم و البته بی صبرانه منتظر خوندن نوشته های نابتون هستیم ... 16 16 16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply